Ψυχαγωγία

Nτάνος: Ο έρωτας, το παιδί και η προσπάθεια για σωτηρία από τα... ναρκωτικά

Ο Γιώργος Αγγελόπουλος στο Τατουάζ κεντρίζει το ενδιαφέρον...

Ο δημοφιλής πρώην παίχτης ριάλιτι που τον παρακολουθούμε το τελευταίο διάστημα σε ρόλο ηθοποιού πρόκειται όσο περνάει ο καιρός να μεγαλώσει ο ρόλος του και να γίνει ένας από τους πρωταγωνιστικούς.

Ο ίδιος έχει αποσπάσει πολλές θετικές κριτικές και με πολύ δουλειά και διάβασμα συνεχίζει για να κατακτήσει ένα από τα όνειρά του. Εκτός από τον νέο έρωτα που θα αρχίζει να δυναμώνει κατά την διάρκεια των επεισοδίων, τα παθιασμένα φιλιά και οι ερωτικές σκηνές, ο Ντάνος πρόκειται να περάσει έναν "γολγοθά", βλέποντας τον σε έντονες δραματικές σκηνές που δεν θα είναι λίγες οι φορές που θα λυγίζει και θα κλαίει.

ντανοσ

Ο λόγος της δραματουργικής εξέλιξης του ρόλου του, ένα μικρό κοριτσάκι που δεν είναι άλλο από το παιδί του αδερφού του, που πέθανε. Ο Στέφανος Λαμπίρης θα δούμε να προσπαθεί να σώσει το κοριτσάκι με όλες τις δυνάμεις του από τη μητέρα του που είναι εθισμένη στα ναρκωτικά και ανάξια να το μεγαλώσει.

Νέες εξελίξεις, νέα πρόσωπα και ακόμα πιο πολύ... Γιώργος Αγγελόπουλος με δυνατές ιστορίες αγάπης και ανθρωπιάς.

 

Επόμενο άρθρο

Η γκάφα του ΡΙΚ και το απίστευτο τρολ του Λούη Πατσαλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είμαι συνέχεια ανοιχτή" - Η Βίβιαν Κανάρη σε ρόλο πιγκουίνου
10/03/2018 - 11:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Nτάνος πέταξε...πιάτο στο κεφάλι του Δημήτρη Μπάση! Όλες οι λεπτομέρειες...

Ζαλίστηκε και αποχώρηση ο δημοφιλής τραγουδιστής από την σκηνή
27/11/2019 - 13:40

Και όμως η Ηλιάνα Παπαγεωργίου έχει...τατουάζ και δεν το έχει δει κανείς(ΦΩΤΟ)

Δείτε το τατουάζ που έχει σε εμφανές σημείο και..."κρύβεται" στις φωτογραφίες
26/11/2019 - 12:17

Η Μέγκι Ντρίο αποκάλυψε τη σχέση μεταξύ Ντάνου-Εύης Ιωαννίδου! Όλο το παρασκήνιο

Οι "καυτές" λεπτομέρειες , οι πρώτες αντιδράσεις και το ξέσπασμα της Καινούριου
15/11/2019 - 16:58

Συγκινεί ο αδερφός του Παντελίδη: Η πλάτη γεμάτη τατουάζ εις μνήμην του Παντελή

Η συγκινητική ανάρτηση και αγάπη για τον αδικοχαμένο τραγουδιστή
07/09/2019 - 18:34

Γιώργος Αγγελόπουλος: Ντύθηκε πρίγκιπας και εκπλήρωσε την ευχή της μικρής Έλενάς

Η συγκινητική κίνηση του Ντάνου και η φωτογραφία που δημοσίευσε
05/09/2019 - 15:13

Ο Μπραντ Πιτ αποκαλύπτει το νέο του τατουάζ στο Φεστιβάλ Βενετίας(ΦΩΤΟ)

Πιο γοητευτικός από ποτέ με έναν...μυστηριώδη άντρα αποτυπωμένο στο σώμα του
29/08/2019 - 14:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκρηξη σήκωσε στο πόδι τη Λεμεσό

Επί ποδός η Αστυνομία ώστε να εντοπιστεί η προέλευση του δυνατού κρότου

Το χαλούμι έχει "κατακτήσει" την Μεγάλη Βρετανία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα από τα πιο σημαντικά κυπριακά προϊόντα τα οποία συνεχίζουν να αγοράζουν οι Βρετανοί
Ελλάδα

Αιγάλεω: Έκρυβε εργαστήριο καλλιέργειας κάνναβης στη...ντουλάπα του

Οργανωμένο και εξοπλισμένο εργαστήριο-φυτώριο, υδροπονικής καλλιέργειας

Κ. Μητσοτάκης: «Δε φοβόμαστε θερμό επεισόδιο με την Τουρκία»

Όσα δήλωσε ο Πρωθυπουργός της Ελλάδος για την τουρκική προκλητικότητα στην εφημερίδα Bild
Διεθνή

Ερντογάν: Αν χρειαστεί θα κλείσουμε τη βάση των Αμερικανών στο Ιντσιρλίκ

"Ίσως και η Άγκυρα θα έπρεπε να αναγνωρίσει την "γενοκτονία των ιθαγενών Αμερικανών"

Την αποχώρηση 4.000 στρατιωτών από το Αφγανιστάν θα ανακοινώσει η Ουάσινγκτον

Σε αντάλλαγμα θα έπρεπε να δεσμευθούν ότι δεν θα αφήνουν πλέον να δρουν "τρομοκράτες"

Στην Κωνσταντινούπολη ο πρόεδρος της Λιβύης Αλ Σαρατς (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον υποδέχθηκε ο Τούρκος Πρόεδρος, Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν

tv news

Η Αλεξία προχωρά στο να αναλάβει εξ ολοκλήρου την διαχείριση της περιουσίας της

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 16/12/2019 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ