Ψυχαγωγία

Ντόρα Μακρυγιάννη:"Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος"(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Ντόρα Μακρυγιάννη. Η νεαρή ηθοποιός μίλησε στην Κατερίνα Αγαπητού για τη νέα παράσταση που θα πρωταγωνιστεί «Μουχτάρης Ποσπαστός» και την ανασφάλεια που της δημιουργεί ο χώρος της τηλεόρασης. Η ίδια δήλωσε:

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη με την παράσταση και τον τίτλο τον σκέφτηκε η Ιωάννα Λαμπροπούλου. Είναι μια πολύ ωραία κωμωδία.

Φέτος ήταν η πρώτη χρονιά που δούλεψα τόσο πολύ αλλά το απολαμβάνω. Ήταν επιλογή μου.

Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος και γι’ αυτό ξεκίνησα να γράφω. Μου καλύπτει αυτή την ανασφάλεια το γράψιμο γιατί ξέρω ότι αν δεν παίζω θα γράφω. Στην δουλειά ξέρουν ότι γράφω και όταν χρειαστεί θα χτυπήσω αυτή την πόρτα. Μπορεί κάποιος να πει κάτι ή να δω κάτι και να το βάλω στο σενάριο.

Δεν βάζω όρια και κανόνες στη ζωή μου.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

Είναι επίσημο!Η Αριστοτέλους επιστρέφει με ένα εντυπωσιακό show(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο τίτλος του show και όλες οι πρώτες πληροφορίες - Πώς θα δηλώσετε συμμετοχή...
18/06/2019 - 17:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "Γυναίκα χωρίς Όνομα" επιστρέφει με αλλαγές στο σενάριο λόγω... "καραντίνας"

Όλα όσα αποκάλυψε στο Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων του Alpha
17/05/2020 - 17:03

Η Στέλλα Στυλιανού αποκαλύπτει εάν θα επέστρεφε στο ψυχαγωγικό κομμάτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη καραντίνα, τα επαγγελματικά σχέδια και το "άγριο" πρωινό ξύπνημα
24/04/2020 - 07:31

Η Ντόρα Μακαρυγιάννη υπήρξε κοκκινομάλλα και ιδού οι...αποδείξεις (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία απ' τα παλιά και οι εναλλαγές στο χρώμα πριν γίνει ξανθή
15/04/2020 - 10:46

H Μακρυγιάννη αποκαλύπτει πρώτη φορά με ποιον θα περάσει το φετινό Πάσχα(ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς βιώνει τη καραντίνα και τη κατάσταση στην Ελλάδα;
10/04/2020 - 09:23

Η Κορτζιά αποκάλυψε γιατί...ξέμειναν με τον Πιέρο σε διαφορετικές χώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέγραψε τη δύσκολη περίοδο που αντιμετωπίζει ο σύζυγός της στην Αστάνα
31/03/2020 - 14:48

"Ξέσπασε" ο Μάριος Αθανασίου για τη λανθασμένη αντιμετώπιση της απιστίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τον ρόλο στο "Έρωτας Μετά" και τη δική του φιλοσοφία περί προδοσίας
27/03/2020 - 07:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Τραβάνε χειρόφρενο" οι οδηγοί ταξί το πρωί της Πέμπτης

Θα πραγματοποιήσουν στάση εργασίας και διαμαρτυρία

Θετικός στον κορωνοϊό ένας από τους συλληφθέντες για τις συμπλοκές στο Μόλο

Λίγο πριν οδηγηθεί στη φυλακή υποβλήθηκε σε διαγνωστικό έλεγχο

Ποια οχήματα θα αξιοποιούν πλήρως την χωρητικότητά τους από τις 9 Ιουνίου

Υποχρεωτική η χρήση μάσκας για τους επιβαίνοντες
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

Το «νεαρότερο θύμα» του Covid-19 στην Αυστραλία, δεν είχε ασθενήσει τελικά

Οι Αρχές αναθεώρησαν προς τα κάτω τον αριθμό των νεκρών από την πανδημία

Μια τοιχογραφία για τον George Floyd, εκεί όπου άφησε την τελευταία του πνοή

Τρεις καλλιτέχνες ένωσαν τις δυνάμεις τους και στέλνουν το δικό τους μήνυμα

ΗΠΑ: Η στιγμή που κροτίδα χτυπάει δημοσιογράφο ενώ καλύπτει τα επεισόδια (VID)

Για 7η μέρα συνεχίζονται οι διαδηλώσεις για τη δολοφονία του Αφροαμερικανού Τζορτζ Φλόιντ

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 19:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ