Ψυχαγωγία

Ντόρα Μακρυγιάννη:"Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος"(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Ντόρα Μακρυγιάννη. Η νεαρή ηθοποιός μίλησε στην Κατερίνα Αγαπητού για τη νέα παράσταση που θα πρωταγωνιστεί «Μουχτάρης Ποσπαστός» και την ανασφάλεια που της δημιουργεί ο χώρος της τηλεόρασης. Η ίδια δήλωσε:

Είμαι πολύ ενθουσιασμένη με την παράσταση και τον τίτλο τον σκέφτηκε η Ιωάννα Λαμπροπούλου. Είναι μια πολύ ωραία κωμωδία.

Φέτος ήταν η πρώτη χρονιά που δούλεψα τόσο πολύ αλλά το απολαμβάνω. Ήταν επιλογή μου.

Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος και γι’ αυτό ξεκίνησα να γράφω. Μου καλύπτει αυτή την ανασφάλεια το γράψιμο γιατί ξέρω ότι αν δεν παίζω θα γράφω. Στην δουλειά ξέρουν ότι γράφω και όταν χρειαστεί θα χτυπήσω αυτή την πόρτα. Μπορεί κάποιος να πει κάτι ή να δω κάτι και να το βάλω στο σενάριο.

Δεν βάζω όρια και κανόνες στη ζωή μου.

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

Είναι επίσημο!Η Αριστοτέλους επιστρέφει με ένα εντυπωσιακό show(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο τίτλος του show και όλες οι πρώτες πληροφορίες - Πώς θα δηλώσετε συμμετοχή...
18/06/2019 - 17:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

H Mίρκα Παπακωνσταντίνου αποκαλύπτει το ρόλο της στα "Αστέρια στην Άμμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνησή της on air και η εξομολόγησή για τον Κούλλη Νικολάου
09/07/2019 - 17:54

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Πρόωρη αποχώρηση από το..."Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν βρίσκεται στην εκπομπή και η επόμενη χρονιά
09/07/2019 - 16:41

Αποχωρεί από το πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" η...Ιωάννα Λαμπροπούλου!

Ο λόγος που δεν συνεχίζει, η "έκπληξη" για τη νέα σεζόν και όλες οι λεπτομέρειες
06/07/2019 - 11:49

Γρηγόρης Βαλτινός: "Είχα φοβίες, ανασφάλειες και πολλά τραύματα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Η παράσταση "Δείπνο με φίλους" και όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
02/07/2019 - 17:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σήμα SOS τα ξημερώματα από κρουαζιερόπλοιο για τουρίστα σε κρίσιμη κατάσταση

Επιχείρηση αεροδιακομιδής του από το πλοίο προς το Γενικό Νοσοκομείο Πάφου

Τα μυστικά για ένα καλό καρπούζι από πλανόδιους πωλητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Ζουμερό και δροσερό δεν λείπει σίγουρα από κανένα τραπέζι

Εντυπωσιακές εικόνες από το μαραθώνιο κολύμβησης στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

100 κολυμβητές, με σημείο αφετηρίας τα Δημοτικά Μπάνια διένυσαν δύο διαδρομές
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

Ουκρανία: Νίκη για το κόμμα του Ζελένσκι δείχνουν τα έξιτ πολ

Πρόωρες βουλευτικές εκλογές διεξήχθησαν στη χώρα

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/07/2019 - 07:3060' ΕΛΛΑΔΑ