Ψυχαγωγία

Ντορέττα Παπαδημητρίου: Τα συγκινητικά λόγια για το θάνατο του πατέρα της (ΦΩΤΟ)

Τέσσερα χρόνια πέρασαν από τον θάνατο του πατέρα της Ντορέττας Παπαδημητρίου και η ηθοποιός ανάρτησε μια φωτογραφία του στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram...

Την φωτογραφία του πατέρα της συνόδευαν τα συγκινητικά λόγια της ηθοποιού με τα συναισθήματα της.

4 χρόνια dad... Σαν χθες θυμάμαι εκείνο το τηλεφώνημα μέσα στην νύχτα... 4 χρόνια που δεν περνάει μέρα που να μην σε σκεφτώ. Που στις χαρές μου, σε νιώθω δίπλα μου να χαίρεσαι μαζί μου και στα σκοτεινά μου, ακούω εκείνο το «σήκω γίγαντα» που μου έλεγες πάντα στα δύσκολα και κάπως έτσι μου έμαθες να μην τα παρατάω ποτέ. Σ´αγαπάω dad. Είτε βραδιάζει είτε φέγγει, μένει λευκό το γιασεμί

Δείτε την ανάρτηση της: 

 

Επόμενο άρθρο

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

"Σαν σημερα ξεκινησαμε να παμε μια βολτα που το ξημερωμα μας βρηκε..."
18/02/2019 - 08:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Έχασα το ένα μου παιδί, δεν μπορώ να χάσω και το άλλο" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Συγκλονίζει ο πατέρας του 13χρονου αδελφοκτόνου που κρατείται στο νοσοκομείο Αθαλάσσας
12/03/2019 - 12:19

"Έσβησαν" στη θάλασσα δίδυμα αγοράκια με τον πατέρα τους

Η βάρκα τους βούλιαξε παρασέρνοντας τους στον θάνατο
07/03/2019 - 14:15

Πατέρας φωτογράφησε την τελευταία βλεφαρίδα της κόρης του που έπασχε από καρκίνο

Το κοριτσάκι έδωσε τη μεγαλύτερη μάχη και τα κατάφερε
03/03/2019 - 18:26

Εντός της εβδομάδας το πόρισμα της έρευνας για το 5μηνο βρέφος (ΒΙΝΤΕΟ)

Αφέθηκε ελεύθερος ο πατέρας μετά από 5 ημέρες κράτησης
25/02/2019 - 20:47

"Τον αγαπώ όταν δεν είναι κακός..."

Συγκλονίζουν τα λόγια του παιδιού που χτυπούσε ο πατέρας του
24/02/2019 - 11:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεθυσμένος οδηγός προκάλεσε τροχαίο και "έγινε καπνός"

Εντοπίστηκε από την Αστυνομία στη Λάρνακα και συνελήφθη

Μειωμένος κατά 400.000 ευρώ ο προϋπολογισμός του ΡΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εγκρίθηκε το πρωί από το Υπουργικό Συμβούλιο - Χρονοδιάγραμμα για επίλυση των εργασιακών
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Ισχυρός σεισμός 6,2 βαθμών Ρίχτερ στην Τουρκία

Σημειώθηκε 123 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της Αττάλειας

Εξηγήσεις για τις δηλώσεις Ερντογάν ζητά ο Αυστραλός Πρωθυπουργός

Καλεί τον Τούρκο πρεσβευτή μετά το μακελειό στα τζαμιά στη Νέα Ζηλανδία

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ