Ψυχαγωγία

Ντορέττα Παπαδημητρίου: Τα συγκινητικά λόγια για το θάνατο του πατέρα της (ΦΩΤΟ)

Τέσσερα χρόνια πέρασαν από τον θάνατο του πατέρα της Ντορέττας Παπαδημητρίου και η ηθοποιός ανάρτησε μια φωτογραφία του στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram...

Την φωτογραφία του πατέρα της συνόδευαν τα συγκινητικά λόγια της ηθοποιού με τα συναισθήματα της.

4 χρόνια dad... Σαν χθες θυμάμαι εκείνο το τηλεφώνημα μέσα στην νύχτα... 4 χρόνια που δεν περνάει μέρα που να μην σε σκεφτώ. Που στις χαρές μου, σε νιώθω δίπλα μου να χαίρεσαι μαζί μου και στα σκοτεινά μου, ακούω εκείνο το «σήκω γίγαντα» που μου έλεγες πάντα στα δύσκολα και κάπως έτσι μου έμαθες να μην τα παρατάω ποτέ. Σ´αγαπάω dad. Είτε βραδιάζει είτε φέγγει, μένει λευκό το γιασεμί

Δείτε την ανάρτηση της: 

 

Επόμενο άρθρο

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

"Σαν σημερα ξεκινησαμε να παμε μια βολτα που το ξημερωμα μας βρηκε..."
18/02/2019 - 08:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τιμωρήθηκε η μαθήτρια που βιντεοσκόπησε το χαστούκι καθηγητή σε μαθήτρια

Καταγγελία του Αντιπροέδρου της ΟΕΛΜΕΚ ότι ο πατέρας της επιτέθηκε στη Διευθύντρια
16/05/2019 - 09:49

Άφωνη η Ναταλία Γερμανού!Καλεσμένος πήγε χωρίς εσώρουχο στην εκπομπή της(ΒΙΝΤΕΟ)

Φορούσε και άσπρο παντελόνι και αναστάτωσε την δημοσιογραφική ομάδα της εκπομπής
04/05/2019 - 13:00

Θα φρόντιζε τα παιδιά και τελικά βοήθησε στην απαγωγή τους (BINTEO)

Την έστησε στην μητέρα και συνεργάστηκε με τον πατέρα για να της πάρουν τα παιδιά
02/05/2019 - 21:00

Για τη ψυχή του Νάσου…

Συγκινεί ο πατέρας του άτυχου οπαδού της ομάδας της Θεσσαλονίκης
27/04/2019 - 12:27

Δεν άντεξε τον... πόνο, «έφυγε» και ο πατέρας του Εμιλιάνο Σάλα (ΦΩΤΟ)

Δεν μπόρεσε ποτέ να ξεπεράσει τον χαμό του γιου του
26/04/2019 - 13:48

58 χρόνια κάθειρξη σε "πατέρα" που βίαζε την κόρη του από τα 5 μέχρι τα 8 της

Ένορκοι και δικαστές τον έκριναν ομόφωνα ένοχο και τον έστειλαν στη φυλακή
25/04/2019 - 10:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θέλουν να κλειδώσουν τα κινητά των μαθητών σε θυρίδες οι καθηγητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως σχολιάζει ο Γιάννος Σωκράτους το περιστατικό ξυλοδαρμού μαθήτριας σε λεωφορείο

Τεκμήρια και ανακρίσεις στέλνουν για 6η φορά στο κελί τον 35χρονο serial killer

Δεν παραπέμπεται ακόμη σε απευθείας δίκη ενώπιον του Μόνιμου Κακουργιοδικείου

Τα πρέπει και τα μη σε περίπτωση που δεχθείτε επίθεση από φίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Παιδίατρος δίνει συμβουλές στους γονείς, με αφορμή το πρόσφατο περιστατικό
Ελλάδα

Η επόμενη μέρα του πρώτου γύρου των δημοτικών εκλογών στην Αθήνα

Σαφέστατο προβάδισμα νίκης την ερχόμενη Κυριακή έχει ο Κώστας Μπακογιάννης

Ελλάδα: Συντριπτική ήττα για τον Αλέξη Τσίπρα

Η χώρα οδηγείται σε πρόωρες εκλογές και την Νέα Δημοκρατία να είναι ισχυρή

Τσίπρας: "Η τελική ετυμηγορία ανήκει πάντοτε στο λαό"

Πρόωρες εκλογές ανακοίνωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός μετά τα αποτελέσματα των εκλογών
Διεθνή

Μακρόν και Σάντσεθ αναλύουν τα αποτελέσματα των Ευρωεκλογών

Οι δυο Ευρωπαίοι ηγέτες θα συναντηθούν απόψε στο Παρίσι

Ευρωκλογές: Τέλος ο ιστορικός δικομματισμός στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο

Οι δύο πολιτικές οικογένειες που κυριαρχούν συγκεντρώνουν συνολικά 324 βουλευτές

Αιματηρά επεισόδια σε φυλακή στις ΗΠΑ

Η σύγκρουση ξέσπασε κατά τη διάρκεια των ωρών του επισκεπτηρίου

tv news

Η Μάρθα είναι εξαφανισμένη και κινδυνεύει θανάσιμα... Ο Παύλος ανησυχεί...

Η Τατιάνα καλείται εσπευσμένα στην αστυνομική διεύθυνση«To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Σταύρος ανακαλύπτει πως η Λίλιαν σχεδιάζει να φύγει κρυφά με τα δύο κορίτσια..

Επισκέπτεται την Κάτια και ζητάει βοήθειά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 27/05/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ