Ψυχαγωγία

Ο Αντώνης Ρέμος στο νοσοκομείο... Ο λόγος και η φωτογραφία που δημοσίευσε(ΦΩΤΟ)

Ο Αντώνης Ρέμος στο νοσοκομείο...

Ο δημοφιλής τραγουδιστής ανακοίνωσε μέσω μιας selfie ότι βρέθηκε εσπευσμένα στο νοσοκομείο και υπεβλήθη σε επέμβαση αφαίρεσης αμυγδαλών. Το γεγονός αυτό όπως ανακοίνωσε ήταν και η αιτία ότι ακυρώνονται οι προγραμματισμένες του συναυλίες στην Ευρώπη.

Ο ίδιος δήλωσε

«Φιλαράκια μου καλησπέρα. Μόλις τελιωσε η επέμβαση αφαίρεσης αμυγδάλων και ως εκ τούτου δεν θα μπορέσουν να γίνουν οι προγραμματισμένες εμφανίσεις στην Ευρώπη με τους καλούς μου φίλους»

Δείτε την σχετική φωτογραφία

Επόμενο άρθρο

Είναι γεγονός... Η Πάολα και οι Πυξ - Λαξ κυκλοφόρησαν μαζί τραγούδι(ΒΙΝΤΕΟ)

Μουσική έκπληξη η συνεργασία που δεν περίμενε κανείς
25/09/2018 - 17:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι αδημοσίευτες φωτογραφίες από τον γάμο Ρέμου και Μπόσνιακ! (ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές φωτογραφίες που δεν είδαμε από τον παραμυθένιο τους γάμο....
09/01/2019 - 15:24

Αντώνης Ρέμος: "Η κόρη μου με μπερδεύει με τον Αργυρό" - Όλα όσα αποκάλυψε...

Η ανατροφή της κόρης του με... γερμανικό πρόγραμμα και το αγαπημένο της τραγούδι
31/12/2018 - 11:25

Αντώνης Ρέμος: Απαντά αν η Υβόννη Μπόσνιακ είναι έγκυος! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ευχές του για το 2019 και το μήνυμα του για τα τροχαία ατυχήματα
28/12/2018 - 13:04

Το απρόοπτο από τον γάμο του Ρέμου με την Μπόσνιακ που δεν γνωρίζαμε!

Η αφηρημάδα της Μπεκατώρου, οι βέρες που "χάθηκαν" και ο ρόλος του φωτογράφου
23/12/2018 - 15:44

Ρέμος-Βανδή: Αγνώριστοι 27 χρόνια στην πιο...αποτυχημένη συνεργασία τους(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία και η στιλιστική εμφάνιση που δεν ενθουσίασε
10/12/2018 - 11:36

Ο Πασχάλης κατακεραυνώνει τον Κωνσταντίνο Αργυρό!

Τα καυστικά σχόλια, η αντιγραφή και οι δηλώσεις που θα συζητηθούν…
19/11/2018 - 10:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H κόρη του Μύρωνα Νικολάτου απαντά για τα αξιόγραφα της Τράπεζας Κύπρου

"Ο πατέρας της πελάτισσας μας ουδεμία ανάμειξη είχε στις διαβουλεύσεις"

Διπλό Φονικό: Επιστρέφουν στο τόπο του εγκλήματος ο Τζιωνής και η παρέα του

Στο μοιραίο σπίτι της οδού Ζαλόγγου στο Στρόβολο η επόμενη δικάσιμος
Ελλάδα

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα συγκλονίζει την Κρήτη

21χρονος διανομέας φαγητού το νέο θύμα της ασφάλτου

Στην Αθήνα η ρηματική διακοίνωση της ΠΓΔΜ (ΦΩΤΟ)

Η Συμφωνία των Πρεσπών, οδεύει τώρα προς την τελική "μάχη"

Δείτε όλη την ομιλία "φωτιά" του Έλληνα Πρωθυπουργού (ΒΙΝΤΕΟ)

Επίθεση στην Αντιπολίτευση για ψεύτικες δημοσκοπήσεις και πρόκληση για Debate
Διεθνή

"Κατεβαίνει" στις Ευρωεκλογές ο Μπερλουσκόνι

«Υπάρχει σαφής ανάγκη μιας βαθιάς πολιτικής σκέψης»

Ισπανία: Μάχη με το χρόνο δίνουν διασώστες για τον εντοπισμό δίχρονου

Σε εξέλιξη η τιτάνια επιχείρηση για την διάσωση του αγοριού που έπεσε σε πηγάδι

Συναγερμός στη Γαλλία από ισχυρή έκρηξη στο Πανεπιστήμιο της Λυών (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Αναφορές για τραυματίες στο κτίριο της Επιστημονικής Βιβλιοθήκης όπου εκτελούνταν εργασίες

tv news

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαργκώ περνάει σε αντεπίθεση.Αποφασίζει να δώσει οριστική λύση με τον Στρατηγό

Ο Νικόλας με τον Χάρη περνούν μια νύχτα στο κρατητήριο. «Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 17/01/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ