Ψυχαγωγία

O Αποστόλης Τότσικας...... σαβουριάστηκε! (ΦΩΤΟ)

Κάτι δεν πάει καλά στην ελληνική σόουμπιζ!

Mετά το "ατύχημα" του Γιώργου Λιάγκα στην Κέρκυρα, σειρά πήρε και ο Αποστόλης Τότσικας.

Ο γνωστός ηθοποιός, που απολαμβάνει τις καλοκαιρινές του διακοπές μαζί με την σύζυγό του Ρούλα Ρέβη, φαίνεται πως χτύπησε σε μία πέτρα με αποτέλεσμα να τυλίζει όλο το πόδι του με επίδεσμους και να περισοριστέι στο σπίτι, ξαπλωμένος στο κρεβάτι.

Το ατυχές συμβάν γνωστοποίησε η ίδια η Ρούλα Ρέβη ποστάροντας μία φωτογραφία στην οποία ο Τότσικας είναι ξαπλωμένος στο κρεβάτι και έχει δεμένο το πόδι του.

Η γυναίκα του και φωτογράφος έγραψε στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram:

«Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον! Δεν πιστεύουμε στο μάτι , πιστεύουμε σε μια πέτρα που έσπασε και ο @apostolis_totsikas_official σαβουριαστηκε ! Άμα πίστευα στο μάτι κανείς σας δεν θα ξανά έβγαζε φωτογραφίες ποτέ και εγώ  θα ήμουν άνεργη! Όποτε θα ανεβάζω φωτός γενικά γιατί πιστεύω μόνο στο σύμπαν και στον Θεό»

Για του λόγου το αληθές, δείτε την εν λόγω φωτογραφία:

ω

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Λιάγκας: Δείτε το ατύχημα που είχε, την ώρα που έβγαζε selfie (ΦΩΤΟ)

Οι διακοπές με τον Θέμη Γεωργαντά και η..."απρόσκλητη" φίλη που τους χάλασε τα σχέδια
14/08/2018 - 16:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tροχαίο ατύχημα με διανομέα μοτοσικλετιστή στην "καρδιά" της Λευκωσίας (ΦΩΤΟ)

Πυκνή κυκλοφοριακή κίνηση στη διασταύρωση των λεωφόρων Μακαρίου και Διγενή
22/03/2019 - 18:03

Μαρινέλλα: Η επίσημη ανακοίνωση για την υγεία της μετά το χειρουργείο

Το μήνυμα της γνωστής τραγουδίστριας μετά το ατύχημα που είχε
19/03/2019 - 09:31

Στο χειρουργείο η Μαρινέλλα μετά το ατύχημα της

Η απόφαση των γιατρών και το μήνυμα συμπαράσταση από τον Λαζόπουλο
18/03/2019 - 14:24

Κυκλοφοριακό κομφούζιο λόγω ατυχήματος στην αερογέφυρα Γερμασόγειας (ΦΩΤΟ)

Φορτηγό συγκρούστηκε με σαλούν αυτοκίνητο, με αποτέλεσμα να κλείσει η δεξιά λωρίδα
18/03/2019 - 11:00

Από σχολική εκδρομή στη Λευκωσία επέστρεφε το λεωφορείο που ενεπλάκη σε ατύχημα

Εσπευσμένα στο ΓΝ Λεμεσού ο Υπουργός Παιδείας για να ενημερωθεί για μαθητές και καθηγητές
15/03/2019 - 20:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στις φλόγες τυλίχθηκε όχημα στον Άγιο Δομέτιο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε συναγερμό Πυροσβεστική και Αστυνομία

Μετρούν τις πληγές τους οι αγρότες στην Πάφο μετά την χαλαζόπτωση (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο" δηλώνει ο κοινοτάρχης της Γιόλου

Υπ. Δικαιοσύνης: Στόχος μας η επανένωση της πατρίδας μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Με κάθε λαμπρότητα η Λεμεσός τίμησε την επέτειο της 25ης Μαρτίου
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Στο σκοτάδι και πάλι η Βενεζουέλα (ΦΩΤΟ)

Δύο εβδομάδες μετά το τεράστιο black out που παρέλυσε τη χώρα

Ρεκόρ παραγωγικότητας για το Δικαστήριο και το Γενικό Δικαστήριο ΕΕ 

Αναλυτικά ο αριθμός των υποθέσεων και η σύγκριση με προηγούμενα έτη

Επίθεση κατά στόχων της Χαμάς στη Γάζα εξαπέλυσαν ισραηλινές δυνάμεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Ισραηλινά ΜΜΕ μετέδωσαν ότι στέλλονται ενισχύσεις στα σύνορα με τον παλαιστινιακό θύλακο

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ