Ψυχαγωγία

Ο Βέρτης επιστρέφει πρώτος μετά την "καραντίνα"-Ποιες Κύπριες θα είναι μαζί του;

H σταδιακή επιστροφή στην κανονικότητα έχει ξεκινήσει εδώ και ένα μήνα στην Ελλάδα και τα νυχτερινά μαγαζιά, ανοίγουν σταδιακά.

Πριν από περίπου μια εβδομάδα άνοιξαν και οι χώροι εστίασης, ενώ δόθηκε και το πράσινο φως από την Κυβέρνηση της χώρας ώστε τα νυχτερινά κέντρα και τα κλαμπ να ανοίξουν από την Δευτέρα 8 Ιουνίου.

Ο πρώτος που θα ανοίξει μετά την “καραντίνα” δεν είναι άλλος από τον Νίκο Βέρτη.

Ο γνωστός τραγουδιστής κάνει πρεμιέρα το Σάββατο 13 Ιουνίου στο ΥΤΟΝ, και είναι έτοιμος να διασκεδάσει το κοινό που θα τον επισκεφτεί.  Μαζί του και τρεις Κύπριες τραγουδίστριες....

Διαβάστε περισσότερες λεπτομέρειες για την πρεμιέρα του αλλά και ποιες θα είναι οι "καυτές" και πολυτάλαντες τραγουδίστριες μαζί του στο Hello! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Αυτός είναι ο κούκλος αδερφός της Δούκισσας Νομικού (ΦΩΤΟ)

Είναι δυο χρόνια μεγαλύτερος από την παρουσιάστρια
05/06/2020 - 09:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Νίκος Βέρτης ακυρώνει όλες τις εμφανίσεις του λόγω...κορωνοϊού (ΦΩΤΟ)

H επίσημη ανακοίνωση και όλα όσα γνωστοποίησε ο δημοφιλής τραγουδιστής
14/03/2020 - 11:37

Νίκος Βέρτης: "Θα γινόμουν πιο εύκολα...παρουσιαστής παρά κριτής σε talent show"

Ο τραγουδιστής απαντά για τη δήλωση που προκάλεσε το ξέσπασμα του Νίνο
07/01/2020 - 11:37

Νίκος Βέρτης: "Δεν είμαι καλός Χριστιανός - Έχω και εγώ λάθη και... αμαρτίες"

"Θα κριθώ για αυτά που λέω, το ξέρω - Αν οι ιερείς πετούσαν τα χρυσά θα..."
07/01/2020 - 10:08

Νίκος Βέρτης: "Δούλευα σε βενζινάδικο από 11 ετών - Τραγούδαγα με δανεικά ρούχα"

Ο κορυφαίος λαϊκός τραγουδιστής τα είπε όλα στην πιο αποκαλυπτική συνέντευξη της ζωής του
07/01/2020 - 09:08

Έλενα Παπαπαναγιώτου: Μιλά για τη συνεργασία με τον Νίκο Βέρτη (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως έγινε η πρόταση και το περιστατικό βίας σε παλαιότερη σχέση της
04/10/2019 - 16:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρατυπίες βλέπει ο Ελεγκτής, όλα με διαφάνεια λέει ο ΟΚΥπΥ για τη νέα ΜΕΘ (VID)

Σε ανακοίνωση του ο ΟΚΥΠΥ αναφέρει πως έγινε αποδεκτή η χαμηλότερη προσφορά

Με ποια μέτρα σκοπεύουν οι Αρχές να βάλουν τέλος στους εμπρησμούς κεραιών (VID)

Λήφθηκαν αποφάσεις μετά το νέο τριπλό «χτύπημα» στη Λεμεσό
Ελλάδα

28 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών στη χώρα ανήλθε σε 3.458

Τουρκία: Αποφασίζουν για το μέλλον της Αγιάς Σοφιάς

Συνεδριάζει το Συμβούλιο Επικρατείας της Τουρκίας εν μέσω πολυεπίπεδων αντιδράσεων

Δένδιας: Η Τουρκία έχει ιστορικές ευθύνες για αυτό που συμβαίνει στη Λιβύη

"Η αυριανή πραγματικότητα στη Λιβύη προϋποθέτει την απομάκρυνση όλων των ξένων δυνάμεων"
Διεθνή

Καγκελάριος Αυστρίας: Δε θα επιβληθούν νέα μέτρα παρά την αύξηση κρουσμάτων

Από την εμφάνιση του κορωνοϊού έχουν καταγραφεί συνολικά 17.931 επιβεβαιωμένα κρούσματα

Εκτροχιάζεται η πανδημία: 160.000 νέα κρούσματα καταγράφονται καθημερινά (VID)

«Καμπανάκι» από τον Π.Ο.Υ.: «Απαιτείται παγκόσμια συνεργασία»

Μάας σε Τσαβούσογλου: Διάλογος με την Ε.Ε. αφού λυθεί το ζήτημα των γεωτρήσεων

Ο Τούρκος ΥΠΕΞ παραδέχθηκε ότι «υπάρχουν κάποια προβληματικά πεδία»

tv news

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

Η πληροφορία ότι η Μελίτη μπορεί να μην ζει βυθίζει στο πένθος την οικογένεια...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 02/07/2020 - 22:50ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ