Ψυχαγωγία

O Δημήτρης Oυγγαρέζος σε ρόλο.. Ηλία Ψινάκη τρολάρει ασύστολα την Ελένη Μενεγάκη

Φιλοξενούμενος της Ελένης Μενεγάκη ήταν σήμερα ο Δημήτρης Ουγγαρέζος.

Γνωστός για το πηγαίο του χιούμορ και την αστείρευτη του ενέργεια ο γνωστός παρουσιαστής έφερε τα πάνω κάτω στην εκπομπή της "ωραίας Ελένης" και έκανε ολόκληρο το πλατό, αλλά και την βασίλισσα της Ελληνικής τηλεόρασης να κλάψουν από τα γέλια!

Ένα ξεκαρδιστικό βίντεο στο οποίο ο Δημήτρης Ουγγαρέζος σε ρόλο Ηλία Ψινάκη τρολάρει την Ελένη Μενεγάκη, ήταν η αρχή του "κακού"...

Βλέποντας το απίστευτο αποτέλεσμα, η Ελένη Μενεγάκη έδωσε ρέστα με την αντίδρασή της!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα και... γελάστε ελέυθερα!!!

Επόμενο άρθρο

Xριστίνα Μπόμπα: Με αυτό τον τρόπο διατηρεί αυτό το αψεγάδιαστο σώμα

Κρεμμασμένη ανάποδα, παρέα με την αδερφή της, χτίζουν....κορμάρες!
23/01/2018 - 13:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

To έκανε και αυτό! Η Ελένη Μενεγάκη μπήκε στο πορτμπαγκάζ του αυτοκινήτου(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία για τη γιορτή της και η ανθοδέσμη που ξεχώρισε
23/05/2019 - 11:08

Άφωνη η ΕλένηΜενεγάκη! Η έκπληξη που δεν περίμενε και την εντυπωσίασε(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ποιος το σκέφτηκε αυτό; Πώς δεν μου ήρθε τόση ώρα στο κεφάλι"
21/05/2019 - 19:46

Ο αδερφός της Μενεγάκη... υποψήφιος στις εκλογές

Ο Θοδωρής Μισόκαλος κατεβαίνει υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος
13/05/2019 - 14:58

Όταν η Ελένη Μενεγάκη σχολιάζει φωτογραφία της...πεθεράς της (ΦΩΤΟ)

Της έχει αδυναμία και δεν χάνει ευκαιρία να της το δείχνει και στα social media
07/05/2019 - 11:01

Oι εξωτικές διακοπές της Μενεγάκη και η εξόρμηση του γιου της σε ελληνικό νησί

Μαζί με τον θείο του και την κοπέλα του βολτάρουν στην Κάρυστο
29/04/2019 - 16:54

Το σχόλιο της Μενεγάκη σε φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου με την μικρή Μαρίνα

Το γλυκό στιγμιότυπο με την μικρή αδερφή του και το μήνυμα της παρουσιάστριας
24/04/2019 - 08:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τηλεφώνημα-φάρσα για βόμβα στο καζίνο στην Έγκωμη (ΦΩΤΟ)

Πήραν τηλέφωνο από τηλεφωνικό θάλαμο και είπαν ότι σε 10 λεπτά θα εκραγεί βόμβα

"Από την πρώτη ημέρα που πήγε στο σχολείο η κόρη μου δέχεται bullying" (BINTEO)

Συγκλονίζει η μητέρα της μαθήτριας που ξυλοκοπήθηκε σε λεωφορείο από συμμαθήτριες της

Χειροπέδες σε δύο Ελληνοκύπριους για το 1,5 κιλό κοκαϊνης στα Κλαυδιά

Άφησαν το "πακέτο" σε ανοιχτό χώρο για να το παραλάβει τρίτο πρόσωπο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Αναζητούν τα ίχνη του βομβιστή στην "καρδιά" της Λυών (ΦΩΤΟ)

Δεκατρείς οι τραυματίες από την έκρηξη σε πολυσύχναστη λεωφόρο της γαλλικής πόλης

Εντοπίστηκε ζωντανή μετά απο 15 ημέρες εξαφάνισης σε δάσος στη Χαβάη

Συγκινητική κινητοποίηση πολιτών στα social media που συγκέντρωσαν χρήματα για τις έρευνες

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

tv news

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ»...

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς αυτή την Κυριακή
Alpha TV Κύπρου

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/05/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ