Ψυχαγωγία

Ο εντυπωσιακός γάμος της Έλιας Ιωαννίδου-Αλέξανδρου Αλεξάνδρου(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Παντρεύτηκαν Έλια Ιωαννίδου και  Αλέξανδρος Αλεξάνδρου σε μια ξεχωριστή τελετή.

Το αγαπημένο ζευγάρι ενώθηκε με τα ιερά δεσμά του γάμο στον Ιερό Ναό Αποστόλου Ανδρέα και Πάντων των Ρώσων Αξίων ενώ θα ακολουθήσει δεξίωση στο Κτήμα Ονείρων. Ο γάμος ήταν θεματικός με πολλά πράγματα που βρίσκονταν στη διακόσμηση να έχουν έρθει από το εξωτερικό.

΄λκμ

λ΄κ

Ο "βασιλιάς" και η "βασίλισσα" σε ένα παιχνίδι σκάκι, ξεκίνησαν τη κοινή ζωή τους με τις ευλογίες του Θεού.

Διαβάστε επίσης: Απαστράπτουσα η Έλια Ιωαννίδου ως... νύφη- Ο στολισμός της εκκλησίας (ΦΩΤΟ)

Διαβάστε επίσηςΣτα αλλάματα... λίγο πριν το γάμο Έλιας Ιωαννίδου-Αλέξανδρου Αλεξάνδρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε φωτογραφίες και βίντεο από την εκκλησία με την εντυπωσιακή είσοδο του γαμπρού

΄κλ
 

Επόμενο άρθρο

Παναγιώτης Πολεμίτης: Τι έγινε την έβδομη εβδομάδα στο ταξίδι του; (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανακάλυψαν τις ομορφιές και τις παραδόσεις τις Βραζιλίας
02/06/2019 - 16:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η συγκινητική πρόταση γάμου στην Ιωάννα Λαμπροπούλου και το...μονόπετρο(ΦΩΤΟ)

Γονάτισε ο σύντροφος της και της ανακοίνωση την...ημερομηνία του γάμου
15/11/2019 - 15:05

Ορέστης Τζιόβας: Χώρισε έναν χρόνο μετά το...γάμο - Όσα δήλωσε και ο λόγος

Ήταν Σεπτέμβριος του 2018 που ανέβηκαν τα σκαλιά του Δημαρχείου Αθηνών
15/11/2019 - 11:02

Αντρέας Λέοντας:"Ο γάμος μας ήταν από τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής μου"

Όσα δήλωσε για τον έγγαμο βίο αλλά και το πιο ακραίο περιστατικό με θαυμάστρια
14/11/2019 - 15:55

Η Μαρία Ηλιάκη ξεκαθαρίζει για την φημολογούμενη εγκυμοσύνη της!

Απαντά αν παντρεύτηκαν... κρυφά με τον σύντροφό της
14/11/2019 - 12:53

Μαρία Κορτζιά: Πυρετώδεις προετοιμασίες για τον γάμο της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από τον χώρο που θα πραγματοποιηθεί η δεξίωση
13/11/2019 - 13:07

Τόνια Σωτηροπούλου-Κωστής Μαραβέγιας: Παντρεύονται;

Μάθετε ποια θα είναι η κουμπάρα του ζευγαριού
10/11/2019 - 15:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αγνοείται 63χρονος άνδρας από τη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Απουσιάζει από το χώρο διαμονής του τρεις μέρες

Πήγε να καψαλίσει χόρτα και προκάλεσε πυρκαγιά 58χρονος στην Πάφο

Λόγω των δυνατών ανέμων η φωτιά ξέφυγε του ελέγχου του άνδρα και προκάλεσε πυρκαγιά

Το ψυχογράφημα του 62χρονου ενόπλου της Ακρόπολης (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα περιγράφουν οι γείτονες και το πολύωρο θρίλερ στην οδό Ευέλθοντος
Ελλάδα

Ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 46η Επέτειο του Πολυτεχνείου

Την Κυριακή η μεγάλη πορεία με αυξημένα αστυνομικά μέτρα στο κέντρο της Αθήνας

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "
Διεθνή

Γαλλία: ένας νεκρός και ανυπολόγιστες ζημιές από τη σφοδρή χιονόπτωση

Έντονη κακοκαιρία πλήττει τα τελευταία 24ωρα τη χώρα προκαλώντας πληθώρα προβλημάτων

Μοράλες: «Για χάρη της Δημοκρατίας, μπορώ να μη συμμετέχω σε νέες εκλογές»

Ο πρώην Πρόεδρος της Βολιβίας δήλωσε την πρόθεσή του να υποχωρήσει αν χρειαστεί

Βέλγιο: Απόφοιτος Πολυτεχνείου ετών...εννέα

Ο μικρός Λόρεντ Σίμονς αναμένεται να αποφοιτήσει άμεσα ως ηλεκτρολόγος μηχανικός

tv news

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/11/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ