Ψυχαγωγία

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου μιλά πρώτη φορά για τη σχέση του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Για την προσωπική του ζωή μίλησε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμιτσιλή. Ο παρουσιαστής παραδέχθηκε για πρώτη φορά ότι έχει προχωρήσει στην προσωπική του ζωή μετά τον χωρισμό του και είναι χαρούμενος και ευτυχισμένος στο πλευρό της Νάνσυς Αντωνίου. Συγκεκριμένα δήλωσε:

Έχω προχωρήσει τη ζωή μου με έναν άνθρωπο που είμαστε μαζί. Αλλά δεν θέλω να το συζητάω γιατί νομίζω κανένας δεν ενδιαφέρεται για τα προσωπικά μου. Έχω μια σχέση και είμαι καλά. Όλα θέλουν τον χρόνο τους, ειδικά όταν υπάρχουν και παιδιά. Δεν ξέρω αν υπάρχει στο μυαλό μου ο γάμος. Δεύτερο παιδί θα έκανα. Ο Αναστάσης ζητάει αλλά θέλω να είμαι πολύ προσεχτικός και σε αυτό. Δεν με φοβίζει που περνάω πολλές ώρες με τον άνθρωπό μου. Φοβάσαι όταν δεν είσαι σίγουρος για τον άνθρωπό σου

Δείτε όσα δήλωσε στην εκπόμπή "Happy Day":

 

Επόμενο άρθρο

Το δημόσιο μήνυμα του Σάκη Ρουβά στον Γιώργο Λάνθιμο! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του τραγουδιστή για τον Έλληνα σκηνοθέτη και τις υποψηφιότητες του στα Όσκαρ
24/01/2019 - 10:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Αργυρός: Το άδοξο τέλος σε σχέση του λόγω δουλειάς

Όσα αποκάλυψε ο δημοφιλής καλλιτέχνης για την προσωπική του ζωή
07/06/2019 - 13:23

Xάρης Παπαθεοχάρους: Έτοιμος να μπει σε... σχέση - Όλες οι λεπτομέρειες!(ΒΙΝΤΕΟ)

Tα ραντεβού, το φλερτ, η "πολιορκία" και το επόμενο βήμα στην προσωπική του ζωή
23/04/2019 - 11:55

Νέος έρωτας στην showbiz- Η Εβελίνα Σκίτσκο μαζί με...γνωστό ποδοσφαιριστή(ΦΩΤΟ)

Η ρομαντική φωτογραφία στην Ακρόπολη και ο άνθρωπος που την κάνει να χαμογελά
11/04/2019 - 17:35

Ποια Σκορδά; Αυτή είναι η νέα σύντροφος του Αλέξη Γεωργούλη (ΦΩΤΟ)

Το μυστικό που αποκαλύφθηκε και το νέο ειδύλλιο της showbiz
06/04/2019 - 18:28

Η ερωτική εξομολόγηση του Χάρη Αριστείδου στην... κοπέλα του (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και πώς γνωρίστηκαν
01/04/2019 - 14:50

Έγινε η αποκάλυψη! Αυτή είναι η ξανθιά καλλονή που ερωτεύτηκε ο Αργυρός(ΒΙΝΤΕΟ)

Μοντέλο, σέξυ και μια σχέση που κρατάει παραπάνω από τρεις μήνες
01/04/2019 - 09:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο ατύχημα με τραυματία σε δρόμο της Πάφου

Οδηγός συγκρούστηκε με ακινητοποιημένο όχημα που βρισκόταν στην άκρη του δρόμου

Ποινή χάδι σε 46χρονο για κατοχή παιδικής πορνογραφίας

H υπόθεση αποκαλύφθηκε τον Σεπτέμβριο του 2015 μετά από μήνυμα της Europol
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ερντογάν: “Tο 1453 δεν ξεκίνησε η τυραννία αλλά ξεκίνησε η εξιλέωση”

Οι νέες προκλητικές δηλώσεις του Τούρκου Προέδρου

Σε δίκη παραπέμπεται ο πρώην πρόεδρος Σαρκοζί

Κατηγορείται ότι προσφέρθηκε να βοηθήσει έναν δικαστή να κερδίσει προαγωγή

Brexit: Δημοψήφισμα επί οποιασδήποτε συμφωνίας ζητά ο Κόρμπιν

Τι αποφάσισε κατά την απογευματινή συνεδρίαση του σκιώδους υπουργικού συμβουλίου

tv news

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Τατιάνα λέει όλη την αλήθεια στον Τόνυ.. Πως αντιδρά και ποιο το επόμενο βήμα;

Θα καταφέρουν να παραπλανήσουν τον Σέκερη; «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/06/2019 - 20:20ALPHA NEWS