Ψυχαγωγία

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου μιλά πρώτη φορά για τη σχέση του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Για την προσωπική του ζωή μίλησε ο Γρηγόρης Αρναούτογλου στην εκπομπή της Σταματίνας Τσιμιτσιλή. Ο παρουσιαστής παραδέχθηκε για πρώτη φορά ότι έχει προχωρήσει στην προσωπική του ζωή μετά τον χωρισμό του και είναι χαρούμενος και ευτυχισμένος στο πλευρό της Νάνσυς Αντωνίου. Συγκεκριμένα δήλωσε:

Έχω προχωρήσει τη ζωή μου με έναν άνθρωπο που είμαστε μαζί. Αλλά δεν θέλω να το συζητάω γιατί νομίζω κανένας δεν ενδιαφέρεται για τα προσωπικά μου. Έχω μια σχέση και είμαι καλά. Όλα θέλουν τον χρόνο τους, ειδικά όταν υπάρχουν και παιδιά. Δεν ξέρω αν υπάρχει στο μυαλό μου ο γάμος. Δεύτερο παιδί θα έκανα. Ο Αναστάσης ζητάει αλλά θέλω να είμαι πολύ προσεχτικός και σε αυτό. Δεν με φοβίζει που περνάω πολλές ώρες με τον άνθρωπό μου. Φοβάσαι όταν δεν είσαι σίγουρος για τον άνθρωπό σου

Δείτε όσα δήλωσε στην εκπόμπή "Happy Day":

 

Επόμενο άρθρο

Το δημόσιο μήνυμα του Σάκη Ρουβά στον Γιώργο Λάνθιμο! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του τραγουδιστή για τον Έλληνα σκηνοθέτη και τις υποψηφιότητες του στα Όσκαρ
24/01/2019 - 10:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπόγρης:Ξεκαθαρίζει τη σχέση του με την Ελευθερίου και ρίχνει σπόντα σε Κοκκίνου

Με μια φωτογραφία και μια λεζάντα έδωσε έμμεσα απάντηση στις φήμες
11/03/2019 - 13:58

Η Δανάη Παππά μιλά για τη φημολογούμενη σχέση της με τον Στέφανο Μιχαήλ!

Απαντά στα πρόσφατα δημοσιεύματα και ξεκαθαρίζει
02/03/2019 - 10:04

Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Όσα δήλωσε για την σύντροφο του - "Η Έβελυν είναι γυναικάρα, δύο μέτρα πόδια..."
05/02/2019 - 13:06

Το Τατουάζ: Ζευγάρι στη σειρά... ζευγάρι και στη ζωή! Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που κάνουν τον γύρο του διαδικτύου
31/01/2019 - 17:08

Ευαγγελία Συριοπούλου:Αποκάλυψε αν της έχει κάνει πρόταση γάμου ο σύντροφος της!

Όσα δήλωσε για τη σχέση της και αν τους επηρέασε η δημοσιότητα που απέκτησε...
24/01/2019 - 09:21

Τάμτα: Μιλάει πρώτη φορά για τον σύντροφό της, Πάρη Κασιδόκωστα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε για τον σύντροφό της και παραγωγό του Hollywood
21/01/2019 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φορέστε το κράνος σας και τηρείται το όριο ταχύτητας...

Νέα παγκύπρια εκστρατεία της Αστυνομίας για έλεγχο μοτοσικλετών και μοτοποδηλάτων

Lawrence Fischer: "Με τον αθλητισμό μπορούμε να ξεπεράσουμε τα σύνορα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παγκόσμια πρωταθλήτρια καράτε μιλά στον Alpha Κύπρου για τους βιασμούς γυναικών

Με οδηγό την Παναγία βγήκαν στους δρόμους οι κάτοικοι της Δευτεράς (ΒΙΝΤΕΟ)

Φώναξαν "όχι" στην ανέγερση πρατηρίου καυσίμων κοντά στην ιστορική Μονή Χρυσοσπηλιώτισσας
Ελλάδα

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ

Πολυτεχνείο: Έδιναν μάχη τα ΜΑΤ με άγνωστους που έριχναν μολότοφ

Οι ρίψεις μολότοφ κράτησαν μια ώρα χωρίς να καταφέρουν μια σύλληψη

Ολονύχτια «μάχη» με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Μυτιλήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε σε πευκόφυτο δάσος χωρίς ωστόσο να απειλούνται κατοικημένες περιοχές
Διεθνή

Οι έντεκα αποστάτες της βρετανικής κυβέρνησης και τα σενάρια διαδοχής της Μέι

"Σε δέκα ημέρες θα έχει παραιτηθεί" διαμηνύει μέσω εφημερίδας κορυφαίος Υπουργός της χώρας

Παρίσι: Σκηνές χάους στη Disneyland λόγω βλάβης σε κυλιόμενη σκάλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Επιχείρηση εκκένωσης του πάρκου από τη γαλλική αστυνομία υπό το φόβο τρομοκρατίας

Ώρες αγωνίας για τους 1,300 επιβάτες του κρουαζιερόπλοιου Viking Sky (BINTEO)

Ολονύχτια επιχείρηση των νορβηγικών αρχών για εκκένωση του πλοίου με ελικόπτερα

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ