Ψυχαγωγία

Ο Λούης ακυρώνει τις παραστάσεις του στην Αγγλία λόγω...κορωναϊού

Ραγδαίες εξελίξεις ανά το παγκόσμιο υπάρχουν λόγω της εξάπλωσης του κορωνοϊού, με πλήθος κόσμου να έχουν αναβάλλει προγραμματισμένα ταξίδια , αφουγκραζόμενοι την ανησυχία που υπάρχει.

Ένας εξ αυτών και ο Λούης Πατσαλίδης, ο οποίος μέσω ανακοίνωσης ακυρώνει όλες τις προγραμματισμένες εμφανίσεις του στην Αγγλία, οι οποίες θα γίνονταν εντός του μήνα.

Ο ίδιος δήλωσε

 

Αναβολή παραστάσεων
Λόγω των τελευταίων ραγδαίων εξελίξεων σχετικά με την εξάπλωση του κορονοϊού στην Ευρώπη, βρίσκομαι στην δυσάρεστη θέση να αναβάλω προσωρινά τις προγραμματισμενες παραστάσεις μου, στην Αγγλία!

Επόμενο άρθρο

Το άγνωστο ιδιόχειρο μήνυμα του Κώστα Βουτσά που συγκινεί (ΦΩΤΟ)

Το μήνυμα της γυναίκας του στο στεφάνι που έστειλε στο λαϊκό προσκύνημα
27/02/2020 - 13:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Βαθύ» ρόστερ, όμως μόνο τρεις με 20+ στον ΑΠΟΕΛ

Μπέλετς, Τάμαρι και Πάβλοβιτς μετρούν τις πιο πολλές συμμετοχές στο πρωτάθλημ
28/03/2020 - 10:59

Ο Λούης αποκάλυψε τις εκπλήξεις που επιφυλάσσει στο αποψινό "Quarantine Edition"

Όσα ανέφερε για την εναλλακτική εκπομπή από το σαλόνι και τη ζωή στη καραντίνα
27/03/2020 - 09:55

H παρατήρηση της Αστέρως στον Λούη μέσα στο...σαλόνι του σπιτιού τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Το comeback στη τηλεόραση έρχεται με το πιο ξεκαρδιστικό trailer
25/03/2020 - 16:54

O Λούης Πατσαλίδης παρουσιάζει το δικό του τραγούδι για τον...κορωνοϊό (ΒΙΝΤΕΟ)

Υπό τη συνοδεία κιθαρίστα ερμήνευσε ως άλλος Γιώργος Ζαμπέτας
20/03/2020 - 09:27

To απίστευτο troll του Λούη στο Βιετναμέζικο τραγούδι για τον κορωνοϊό (ΒΙΝΤΕΟ)

Το κομμάτι για τον ιό που κατάφερε να γίνει viral και η...Ελληνική version
14/03/2020 - 16:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτές είναι οι συνήθεις δικαιολογίες όσων...δε μένουν σπίτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πιο απείθαρχοι οι νέοι - Χιλιάδες έλεγχοι, εκατοντάδες καταγγελίες

Νοσηλευτής Γ.Ν. Πάφου: «Έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου» (ΒΙΝΤΕΟ)

Νοσηλευτές του νοσοκομείου μιλούν στον Alpha για το πώς ένιωσαν όταν βρέθηκαν θετικοί
Ελλάδα

Έλληνες επιστήμονες στη μάχη για εξεύρεση θεραπείας του κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην Κίνα και στις ΗΠΑ βρίσκονται σε εξέλιξη κλινικές δοκιμές εμβολίου

Πρώτο κρούσμα κορωνοϊού στο Άγιο Όρος

Μοναχός διαγνώστηκε θετικός στον ιό και νοσηλεύεται στο ΑΧΕΠΑ στη Θεσσαλονίκη

Τραγωδία στην Πάτρα: Νεκρός ηλικιωμένος μετά από φωτιά στο σπίτι του

Οι πυροσβέστες δεν κατάφεραν να σώσουν τον άτυχο άνδρα
Διεθνή

Συγκλονίζουν οι ιστορίες νεαρών θυμάτων του κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Την ίδια ώρα υπερήλικες πάλεψαν με τον ιό και θεραπεύτηκαν

Τι αναφέρει οδηγία της βρετανικής Κυβέρνησης για τις μετακινήσεις φοιτητών

Στάλθηκε επιστολή προς τις διοικήσεις των αγγλικών Πανεπιστημίων

Πάνω από 1.000 ασθενείς κορωνοϊού έχασαν τη ζωή τους στο Ηνωμένο Βασίλειο

Μέσα σε ένα εικοσιτετράωρο κατεγράφησαν 260 θάνατοι

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Έρωτας μετά» Ένα δυνατό ερωτικό θρίλερ έρχεται καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Ένα παρελθόν γεμάτο μυστικά και πάθη και ένα παρόν που ψάχνει απαντήσεις...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 29/03/2020 - 00:00ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ