Ψυχαγωγία

Ο Λούης Πατσαλίδης ανακοίνωσε την αποχώρηση του από τον "Klik fm"(ΦΩΤΟ)

Την αποχώρηση του από τον ραδιοφωνικό σταθμό "Κlik fm" ανακοίνωσε το πρωί της Παρασκευής ο Λούης Πατσαλίδης. 

Ο γνωστός stand-up comedian που μας κρατούσε συντροφιά τα πρωινά μέσα από τη συχνότητα του  "Κlik fm" παρέα με τον Τάσο Σταυρίδη και την Μαρία Παπακώστα, αποφάσισε μετά από τρία χρόνια να αποχωρήσει. Ο Λούης Πατσαλίδης μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook ανακοίνωσε την αποχώρηση του και δε δίστασε να ευχαριστήσει δημόσια όλους τους συνεργάτες του ραδιοφωνικού σταθμού γράφοντας: 

«H ζωή κάνει κύκλους. Μη λυπάσαι για κάτι που τελειώνει γιατί τίποτα δεν χάνεται. Κάθε τέλος είναι μια νέα αρχή.»

Μετά από 3 χρόνια λοιπόν ο κύκλος μου στον Klik FM (Cyprus) ολοκληρώνεται σήμερα!

Ευχαριστώ πολύ ολους τους φίλους ακροατές που για 3 χρόνια ξυπνούσαν καθημερινά μαζί μας!

Ευχαριστώ και τους φίλους συναδέλφους που ήμασταν μαζί Tasos Stavridis και Tasos Theodorou αρχικά, και Maria Papacosta και Μίσκα μετέπειτα!!!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην διεύθυνση του ΚΛΙΚ και στον φίλο μου Μάριο Αργυρίδη καθώς και σε όλα τα παιδιά μπροστά και πίσω από τα μικρόφωνα! Χριστιανα, Κατερίνα, Τρυφωνα, Βίκυ, BO, Γιώργο, Τζώρτζια, Άγγελε, Εριλένα, Θεοδωση, Αντρέα, Μάριε, Ξενια, Πάνο, Κοραλλία, Ευη, Μιχαλακη και Ραφαέλα!!!!

Δείτε την συγκινητική ανάρτηση και το δημόσιο ευχαριστώ του: 

Επόμενο άρθρο

O Νίκος Μακρόπουλος έρχεται για μια μοναδική εμφάνιση στην Πόλη Χρυσοχούς!

Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες για τη διασκεδαστική βραδιά με τον δημοφιλή τραγουδιστή
01/08/2019 - 22:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

To ξεκαρδιστικό troll του Πατσαλίδη στη Γιαννάκη και τις...προσφορές της(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι καινούργιες εκπτώσεις των νοσηλευτηρίων, η μισή τιμή και το...πακέτο με αναπνευστήρα
15/02/2020 - 15:09

Τι σκαρώνουν o Λούης Πατσαλίδης και η Γωγώ Αλεξανδρινού; (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα ξεκαρδιστικό τηλεοπτικό στιγμιότυπο που δεν πρέπει να χάσεις...
14/02/2020 - 12:17

"Σαρώνει" ο Λούης Πατσαλίδης στην...Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατάφερε να γεμίσει θέατρα και οι...παραστάσεις να είναι sold out
07/02/2020 - 18:30

Η γυναίκα που κατάφερε να διακόψει το...γύρισμα του Λούη Πατσαλίδη (BINTEO)

Σταμάτησε τη σάτιρα και αυτός είναι ο...ιδιαίτερος λόγος
06/02/2020 - 17:18

Ο Λούης στην καρέκλα της...ψυχολόγου - Όλες οι λεπτομέρειες (ΦΩΤΟ)

Μια συνάντηση κορυφής και ένα...ξεκαρδιστικό στιγμιότυπο που δεν πρέπει να χάσεις
04/02/2020 - 13:41

Λούης Πατσαλίδης: Δημοσίευσε την πρώτη σέλφι με την Αστέρω πριν 16 χρόνια (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία, η ερωτική εξομολόγηση στη συζυγό του και τα...νιάτα
03/02/2020 - 10:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πέτρες και απειλητικό σημείωμα σε κουτί έθεσαν σε συναγερμό τις Αρχές

Τηλεφώνημα για ύποπτο αντικείμενο σε όχημα ξεσήκωσε ολόκληρη γειτονιά

Ιωνάς για εμπλοκή Ισπανών: "Δεν είχα ενημέρωση από την Αστυνομία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έμμεση παραδοχή Αρχηγού ότι έπρεπε να ενημερωθεί εγκαίρως ο Υπουργός

Διαδικτυακή εκστρατεία κατά της παράνομης στάθμευσης στα πεζοδρόμια (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολίτες δημοσιοποίησαν μέχρι στιγμής πάνω από 300 φωτογραφίες αυτοκινήτων
Ελλάδα

«Έσβησε» ξαφνικά 5χρονο κοριτσάκι στη Λάρισα που νοσηλευόταν με πυρετό

Αναμένονται τα αποτελέσματα νεκροτομής ώστε να διευκρινιστούν τα ακριβή αίτια θανάτου

Τουρκική ακταιωρός συνόδευσε μετανάστες σε νησίδα του Καστελόριζου

Οι πρόσφυγες και μετανάστες μεταφέρθηκαν από τις Ελληνικές αρχές στο Καστελόριζο

Εξαιτίας του Brexit θα επιστραφούν τα γλυπτά του Παρθενώνα;

Τι αναφέρει το προσχέδιο διαπραγματεύσεων Βρυξελλών-Λονδίνου
Διεθνή

Η Συρία εξουδετέρωσε πυραύλους στις ακτές της Μεσογείου

Τι μεταδίδει το τηλεοπτικό δίκτυο Al Ekhbariya

"Θερίζει" ο κορωνοϊός: "Έσβησαν" οι δυο ασθενείς στο Ιράν

Η κατάσταση της υγείας τους τις τελευταίες μέρες είχε επιδεινωθεί

Τέλος στο θρίλερ με τους "εγκλωβισμένους" επιβάτες του "Westerdam"

Αποβιβάστηκαν όλοι από το κρουαζιερόπλοιο - Θα "δέσει" τελικά στο λιμάνι της Σιχανούκβιλ

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/02/2020 - 06:00DIVIDED