Ψυχαγωγία

Ο Λούης σχολιάζει τον... "Sin boy" και το "Μama"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Λούης τρολάρει το "Mama" που όλοι σε κάποια στιγμή σιγοτραγουδήσαμε!

Το τραγούδι "Mama" από τον Sin boy έχει γίνει viral και έχει ξεπεράσει τα 24 εκατομμύρια views στο YouTube! Ο Λούης σχολίασε το "ακαταλαβίστικο" τραγούδι  αλλά και τη συνέντευξη του νεαρού τραγουδιστή στον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Ο γνωστός stand up comedian προσπάθησε να μιμηθεί την χορογραφία του τραγουδιού ενώ με το γνωστό του χιούμορ σχολίασε τον... πίκατσου και τη μάσκα νοσοκόμας!

Δείτε το απόσπασμα από το "Λούης Night Show"

Επόμενο άρθρο

Η στυλίστρια της Τάμτα απαντά στα σχόλια για την εμφάνιση της στη Eurovision

Η σκληρή κριτική για την εμφάνιση της Τάμτα και η απάντηση
25/05/2019 - 15:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή θα είναι η πρώτη καλεσμένη-έκπληξη στην πρεμιέρα του Λούη(ΦΩΤΟ)

Το "Λούης Night Show" έρχεται την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου στις 21:15 από τον Alpha Κύπρου
16/09/2019 - 11:42

Η Μίνα Αρναούτη θα κινηθεί νομικά εναντίον του Sin boy

Οι χαρακτηρισμοί του νεαρού ράπερ και η απόφαση να "συναντηθούν" στα δικαστήρια
13/09/2019 - 09:42

Λούης Πατσαλίδης: "Aν γινόμουν Πρόεδρος της Ομόνοιας θα..." (ΦΩΤΟ)

Τί θα έκανε αν είχε το "κουμάντο" για δυο εβδομάδες στο σπίτι του από την Αστέρω;
07/09/2019 - 13:48

Ο Sin boy αλλάζει... όνομα! Μάθετε πως θα λέγεται

Το νέο του όνομο,ο λόγο που απόφασισε να το κάνει και η ακύρωση των συναυλιών του
06/09/2019 - 12:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρός εντοπίστηκε άνδρας σε διαμέρισμα στην Πάφο

Ανοιχτά όλα τα ενδεχόμενα για τα αίτια κάτω από τα οποία επήλθε ο θάνατος του

Έπεσαν στη θάλασσα δύο από τους επιβάτες της βάρκας με τους μετανάστες

Διασώθηκαν από το πλήρωμα εμπορικού πλοίου που βρισκόταν στην θαλάσσια περιοχή

Ένταση, λογομαχίες και συμπλοκές στη δίκη για τον φόνο του 44χρονου Μιχαήλ

Εξαιρέθηκε δικαστής του Κακουργιοδικείου με αίτημα της υπεράσπισης των τριών υπόπτων
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Ο Τζάστιν Τριντό απολογήθηκε που ντύθηκε Αλαντίν πριν δύο δεκαετίες

Η φωτογραφία προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων περί ρατσιστικής συμπεριφοράς

Ιρανικά ΜΜΕ: Οι ΗΠΑ δεν έβγαλαν βίζα στον Πρόεδρο μας

Ενδέχεται να ακυρωθεί η συμμετοχή Ρουχανί στη Γενική Συνέλευση των Ηνωμένων Εθνών

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 17:30ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ