Ψυχαγωγία

Ο Λούης τρολάρει το video clip "It's amazing-It's fantastic" του Τρύφωνα Σαμαρά!

Το video clip του τραγουδιού "It's amazing-It's fantastic" που έγινε viral κυκλοφόρησε και ο Λούης Πατσαλίδης δε θα μπορούσε να το αφήσει ασχολίαστο. 

Ο γνωστός stand-up comedian στο χθεσινό επεισόδιο του "Λούης night show" χάρισε για ακόμα μια φορά άφθονες στιγμές γέλιου σε κοινό και τηλεθεατές με τις ατάκες και τον σχολιασμό του στα θέματα που τράβηξαν το ενδιαφέρον την περασμένη εβδομάδα. Η ατάκα του Τρύφωνα Σαμαρά "It's amazing-It's fantastic" μετά τον χαμό που προκάλεσε έγινε τραγούδι και το video clip του τραγουδιού σχολιάστηκε από τον Λούη με τον δικό του τρόπο!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Άντρεα Κυριάκου: Το τρυφερό στιγμιότυπο με τον μικρό Λαμπρινό (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία με τον μικρό στην αγκαλιά της
29/06/2019 - 13:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Πατσαλίδης: Τα συγκινητικά λόγια...πριν "αποχαιρετήσει" την 4η σεζόν (VID)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο αγαπημένος stand up - comedian πριν "ρίξει αυλαία" για φέτος
11/07/2020 - 11:05

Το τελευταίο "διάγγελμα" του Λούη Πατσαλίδη για την...4η σεζόν (ΦΩΤΟ)

"Έκαμνε λάθη η Αστέρω, τρεις εκπομπές "home edition" τις γυρίσαμε δεύτερη φορά..."
10/07/2020 - 11:43

Ο Λούης Πατσαλίδης τραγουδά μέχρι και...Μίλτο Πασχαλίδη στο season-finale (VID)

Τι εκπλήξεις μας επιφυλάσσει για το φινάλε ο αγαπημένος stand up – comedian;
08/07/2020 - 13:12

O Κυβερνητικός εκπρόσωπος "εισβάλλει" στο..."Λούης Νight Show" (BINTEO)

Η επική τηλεοπτική συνάντηση και η συζήτηση για το μουστάκι
02/07/2020 - 11:03

O Καραγιάννης στη σκηνή του "Λούης Night Show" για να μιλήσει για τις...πιτζάμες

H επική τηλεοπτική συνάντηση στο Σατιρικό θέατρο και το "ξεκαθάρισμα"
27/06/2020 - 13:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΦΩΤΟ: Με τα χακί και σε καθορισμένες ώρες κατατάσσονται οι νεοσύλλεκτοι

Τι πρέπει να έχουν μαζί τους κατά την προσέλευσή τους οι στρατεύσιμοι

Φόνος Καλλιτσιώνη: Ποιος ήθελε νεκρό τον «Βαλεντίνο»; (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα ερωτήματα που παραμένουν αναπάντητα για τον φόνο στην Ορμήδεια
Ελλάδα

Στα 31 τα νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 4 εντοπίστηκαν από ελέγχους στις πύλες εισόδου της χώρας

Ο Ερντογάν υπερβαίνει τα εσκαμμένα, λέει ο Νίκος Δένδιας

"Δεν είναι ελληνοτουρκικό αλλά παγκόσμιο ζήτημα" η απόφαση μετατροπής της Αγίας Σοφίας

Νέα έκτακτα μέτρα για την είσοδο από τον Προμαχώνα

Ποιοι είναι οι περιορισμοί σύμφωνα με την κοινή Υπουργική Απόφαση
Διεθνή

Βραζιλία: 641 θάνατοι, σχεδόν 25.000 κρούσματα σε 24 ώρες

Χαρακτηρίζονται υποτιμημένα σε σημαντικό βαθμό σε σχέση με την πραγματικότητα τα δεδομένα

Μεξικό: Πάνω από 920.000 θέσεις εργασίας χάθηκαν λόγω της πανδημίας

Εκτιμήσεις του Προέδρου ότι η χώρα θα απολέσει τουλάχιστον 1 εκατομμύριο θέσεις εργασίας

Συμμετείχε σε «πάρτι Covid» και πέθανε νικημένος από τον κορωνοϊό

Τα τελευταία του λόγια του 30χρονου προς τη νοσοκόμα πριν ξεψυχήσει

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 13/07/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ