Ψυχαγωγία

Ο Μαρίνος Κόνσολος φλέρταρε... on air τη Ναταλία Γερμανού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Μαρίνος Κόνσολος μίλησε για την προσωπική του ζωή και το... σεξ

Ο γνωστός Κύπριος ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού, "Καλύτερα δε γίνεται"  και μίλησε μεταξύ άλλων για το σεξ, το one night stand ενώ δε δίστασε να αφήσει την παρουσιάστρια να διαβάσει το τελευταίο μήνυμα που είχε στο κινητό του. 

Ο ίδιος χαρακτήρισε το σεξ "κατάθεση ενέργειας", δήλωσε πως είναι αντίθετος με τα one night stands και παραδέχθηκε πως είναι ιδιαίτερα ρομαντικός, στα προσωπικά του ζητήματα ενώ δεν δίστασε να φλερτάρει τη Ναταλία με διάφορα κομπλιμέντα on air!

Δείτε το σχετικό απόσπασμα από την εκπομπή "Καλύτερα δε γίνεται"

Επόμενο άρθρο

Γιώργος Ζένιος: Μιλά για τον θάνατο του αδερφού του και συγκινεί

Ο καρκίνος, η κατάθλιψη, τα ηρεμιστικά χάπια και η συγκλονιστική περιγραφή του
04/03/2019 - 11:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χρηστίδου και Γερμανού φόρεσαν το ίδιο φόρεμα την ίδια μέρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά ήταν η αντίδραση τους όταν το κατάλαβαν;
01/07/2019 - 16:12

Η αποκάλυψη της Γερμανού που άφησε... άφωνους τους συνεργάτες της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η προσωπική εμπειρία που μοιράστηκε on air η παρουσιάστρια και η τρέλα που έκανε
01/07/2019 - 08:55

Το απίστευτο σαρδάμ της Γερμανού που ξεπέρασε αυτό της Τζώρτζια(ΒΙΝΤΕΟ)

"Είμαστε με την Θεοφανία Παπαθωμά, την οποία γαμ...ε και εκτιμούμε"
25/06/2019 - 11:49

Ανάγκασαν τον Μουτσινά να μετρηθεί on air και να αποκαλύψει το...ύψος του-ΒΙΝΤΕΟ

Κανείς δεν ξεφεύγει από το... "Καλύτερα δε γίνεται"
23/06/2019 - 12:29

Μαρίνος Κόνσολος:Οι προτάσεις που δέχτηκε για συμμετοχή σε πάνελ εκπομπής-ΒΙΝΤΕΟ

Η Ελένη Μενεγάκη, η τέταρτη σεζόν του "Έλα στη θέση μου" και η προσωπική του ζωή
21/06/2019 - 17:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην υπόθεση εξαφάνισης 50χρονης από το σπίτι που εργαζόταν

Απουσίαζε από την Κυριακή και η Αστυνομία ζητούσε τη βοήθεια των πολιτών για εντοπισμό της

"Καταζητείται λεοντόψαρο νεκρό ή τηγανισμένο" (BINTEO)

Βούτηξαν και καθάρισαν το ναυάγιο Ζηνοβία από τα λεοντόψαρα και μετά...τα τηγάνισαν

Απάτη στο όνομα των...Κυπριακών Ταχυδρομείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που λαμβάνουν εκατοντάδες πολίτες στα κινητά τους τηλέφωνα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ