Ψυχαγωγία

Ο μετρ στο είδος του Μιχάλης Ηλιάδης δίνει χρήσιμες συμβουλές για τις...ρίζες!

Σε εποχή καραντίνας απαγορεύεται η επίσκεψη σε κομμωτήρια με αποτέλεσμα να αντιμετωπίζονται κάποια μικρά προβληματάκια σε σχέση με τα μεγάλα και σοβαρά που αντιμετωπίζουμε.

Για τις γυναίκες που βάφουν τα μαλλιά τους, η εμφάνισή τους θα αλλάξει αφού η ρίζα τους θα "κατέβει". Αλλά όσες θέλουν να φροντίσουν τον  εαυτό τους στο σπίτι (μην ξεχνάμε τα ζευγάρια θα περάσουν πολλές ώρες μαζί) αλλά και για όσες γυναίκες συνεχίζουν να πηγαίνουν στην δουλειά και θέλουν να νιώθουν οι ίδιες όμορφες και περιποιημένες ο κομμωτής Μιχάλης Ηλιάδης δίνει λύσεις.

Δείτε το σχετικό βίντεο που μίλησε για τα σπρέι, το κόλπο με το χτένισμα και την...μάσκαρα.

 

Επόμενο άρθρο

H Μαdonna σε "καραντίνα": Τραγουδάει στο μπάνιο της και... απογοητεύει(ΒΙΝΤΕΟ)

Μένει δραστήρια και διχάζει για ακόμη μια φορά τα social media
22/03/2020 - 17:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ολική αλλαγή για την Ιωαννίδου! Με αυστηρό καρέ και ανανεωμένη εμφάνιση (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε το κομμωτήριο και έφυγε από εκεί εντελώς διαφορετική
28/05/2020 - 13:03

Αγνώριστη η Δανάη Μπάρκα! Έγινε κατάξανθη και με αυστηρό...καρέ (ΦΩΤΟ)

Έκανε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της που ομολογουμένως της πάει πολύ
26/05/2020 - 13:08

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

"Τέρμα" τα ξανθά μαλλιά για την Νάργες - Έγινε μελαχρινή και εντυπωσίασε (ΦΩΤΟ)

Η ολική μεταμόρφωση και το αποτέλεσμα μετά από 2 μήνες που έχει να τα περιποιηθεί
23/05/2020 - 11:06

Τάμτα: Ημίγυμνη, με αισθησιακό ύφος και με μόνο αξεσουάρ τα...μαλλιά της (ΦΩΤΟ)

Αποφάσισε να ανεβάσει για τα καλά τη θερμοκρασία με μια άκρως αποκαλυπτική φωτογράφιση
19/05/2020 - 10:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανήσυχοι οι κάτοικοι σε Λακατάμεια και Στρόβολο με την αύξηση των τρωκτικών(VID)

Ποια τα μέτρα που πρέπει να λάβουμε προληπτικά σύμφωνα με τους αρμόδιους

Βύρας: Να βρουν λύση εταιρείες και Αρχή Λιμένων διαφορετικά έρχονται μέτρα

Το νέο αγκάθι στην μεγάλη προσπάθεια μετακίνησης των εγκαταστάσεων πετρελαιοειδών

Φωνές ιδιοκτητών κέντρων αναψυχής μετά το νέο πρωτόκολλο του Υπ. Υγείας (VID)

Προειδοποιούν με lockdown και ζητούν να ακουστούν οι ιδέες τους
Ελλάδα

Δένδιας: Η Τουρκία έχει ιστορικές ευθύνες για αυτό που συμβαίνει στη Λιβύη

"Η αυριανή πραγματικότητα στη Λιβύη προϋποθέτει την απομάκρυνση όλων των ξένων δυνάμεων"

ΒΙΝΤΕΟ: Μεγάλη πυρκαγιά ξέσπασε στη Χίο, οδηγίες για εκκένωση οικισμών

Το έργο των δυνάμεων πυρόσβεσης δυσχεραίνουν οι ισχυροί άνεμοι που πνέουν στην περιοχή

Άνοιξε τις πύλες της για τον τουρισμό με 253 πτήσεις η Ελλάδα

Απαγόρευση πτήσεων υπάρχει για τη Βρετανία, την Τουρκία και τη Σουηδία
Διεθνή

Παραμένει στην εξουσία έως το 2036 ο Βλαντίμιρ Πούτιν

Στην συντριπτική τους πλειοψηφία ψήφισαν το πακέτο των συνταγματικών αλλαγών οι Ρώσοι

Καταγράφηκαν 6.556 νέα κρούσματα Covid-19 στη Ρωσία

9.536 οι νεκροί, αριθμός που αντιστοιχεί στο 1,46% του συνολικού αριθμού κρουσμάτων

tv news

Η πληροφορία ότι η Μελίτη μπορεί να μην ζει βυθίζει στο πένθος την οικογένεια...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Η Ηλέκτρα, φορτισμένη από τις αποκαλύψεις, ζητάει από τον Χρήστο να χωρίσουν...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 02/07/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ