Ψυχαγωγία

Ο Νίνο ζήτησε δημόσια από τη Δέσποινα Βανδή να...τον κάνει follow στο Instagram!

Με μια ανάρτηση του στο Instagram ο Νίνο ζήτησε δημόσια από την Δέσποινα Βανδή να τον κάνει follow!

Ο Νίνο και η Δέσποινα Βανδή θα συνεργαστούν αυτό τον χειμώνα καθώς μαζί με τον Γιώργο Παπαδόπουλο θα τραγουδούν μαζί στο νυχτερινό μαγαζί "Acro". O τραγουδιστής με ένα χιουμοριστικό Instastory που δημοσίευσε, αποκάλυψε κι επίσημα τη συνεργασία τους ενώ δε δίστασε να ζητήσει από την τραγουδίστρια να τον κάνει "follow". Συγκεκριμένα έγραψε: 

«Δέσποινα ακολούθησέ με σε παρακαλώ. Λέγομαι Νίνο Ξυπολιτάς και θα τραγουδήσουμε μαζί τον άλλον μήνα»,

Μάλιστα, η Δέσποινα Βανδή, το έκανε repost και έβαλε φατσούλες που κλαίνε από τα γέλια.

Δείτε τη σχετική φωτογραφία…

ψ

 

Επόμενο άρθρο

Εδώ χτίζουν Σακίρα και Πικέ τον "παράδεισο" τους στην Πέγεια (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες από το υπερπολυτελές resort που ετοιμάζεται να φιλοξενήσει το διάσημο ζευγάρι
05/11/2019 - 16:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Προαγωγή» για Ευαγόρα Αντωνίου

Ο νεαρός γίνεται πλέον μέλος της αντρικής ομάδας της ΑΕΛ
14/08/2020 - 12:37

Περήφανη μαμά! Τα τρυφερά "χάδια" της Δέσποινας Βανδή στην...κόρη της (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο, το χάδι και τα λόγια αγάπης
12/08/2020 - 16:12

Οι καλοκαιρινές διακοπές της Βανδή με πασίγνωστο ηθοποιό στην Κύθνο (ΦΩΤΟ)

Το τυροκομείο, οι βουτιές και οι επαγγελματικές υποχρεώσεις
29/07/2020 - 16:18

Update: Ανακοίνωσε μεγάλο χορηγό η Ανόρθωση

Η συνεργασία θα είναι για τις επόμενες πέντε ποδοσφαιρικές περιόδους (2020 – 2026)
23/07/2020 - 11:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πήγε...διακοπές η ανακύκλωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Βουνά σκουπιδιών και σε ανοιχτούς χώρους και οικόπεδα στην πρωτεύουσα

Ο αεροσυνοδός που πάλεψε μέχρι τέλους να σώσει τους επιβάτες της Helios (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζουν οι μαρτυρίες των συγγενών των θυμάτων στον Alpha

Η 16χρονη Βαλέσια ελλείπει από το σπίτι της στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της
Ελλάδα

Δύο νεκροί και άλλα 254 κρούσματα στην Ελλάδα

Μόλις τα 20 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Τούρκοι χάκαραν την ιστοσελίδα του Υπουργείου Εργασίας και έστειλαν μήνυμα

"Κάθε επίθεση κατά του Oruc Reis θα βρίσκει απάντηση στο διαδίκτυο"

Απίστευτες εικόνες στην Αλεξανδρούπολη: Επέμβαση αστυνομίας και διάλυση γάμου

Προσήχθησαν γαμπρός και πεθερός μετά τις live εικόνες συνωστισμού, χωρίς μέτρα, στο γλέντι
Διεθνή

Συμφωνία ΕΕ - AstraZeneca για το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Προνοεί προμήθεια 300 εκατομμυρίων δόσεων του δυνητικού εμβολίου

Λίβανος: Βρέθηκαν οι σοροί δύο αγνοούμενων πυροσβεστών

Στο κατεστραμμένο λιμάνι, τα σωστικά συνεργεία εξακολουθούν να βρίσκουν θύματα

Έτοιμο το πρώτο τρίμηνο του 2021 το εμβόλιο για τη Λατινική Αμερική

"Θα έχουμε αποτελέσματα στα τέλη Νοεμβρίου και θα αρχίσουμε την παραγωγή"

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/08/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ