Ψυχαγωγία

Ο Ουίλιαμ απουσίαζε από τα γενέθλια της Κέιτ αλλά της έδωσε την πιο γλυκιά κάρτα

Τα 37α γενέθλια της γιόρτασε στις 9 Ιανουαρίου η Κέιτ Μίντλετον.

 Ο σύζυγος της, πρίγκιπας Ουίλιαμ, απουσίαζε κάποιες ώρες από το πλευρό της λόγω μιας προγραμματισμένης εμφάνισης του στο  Royal London Hospital.  Όπως ανέφερε το αμερικανικό Ε!,  όταν ο Ουίλιαμ βρέθηκε στο νοσοκομείο ένα εξάχρονο κοριτσάκι, η μικρή Άλμα Σαχάρ με αφορμή τα γενέθλια της Κέιτ, είχε ετοιμάσει μια κάρτα για εκείνη έτσι ώστε να της την δώσει ο Ουίλιαμ. Η μικρή Άλμα έγραψε στην κάρτα:
 

«Κέιτ ελπίζω να είχες τα καλύτερα γενέθλια που θα μπορούσες να φανταστείς»

 

ουίλιαμ

 

Επόμενο άρθρο

Wedkit: Το πρώτο κυπριακό app για την ημέρα του γάμου σου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Κύπριοι δημιούργησαν startup για την πιο ξεχωριστή ημέρα της ζωής σου
10/01/2019 - 14:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ουίλιαμ και η Κέιτ επιτέλους... γνώρισαν τον γιο του Χάρι και της Μέγκαν!

Επισκέφθηκαν το ζευγάρι και το νεογέννητο γιο τους στο Φρόγκμορ
16/05/2019 - 09:20

Μέγκαν ή Κέιτ; Το Βρετανικό κοινό ψήφισε ποια από τις δυο συμπαθεί περισσότερο!

Μεγάλη διαφορά ποσοστού ανάμεσα στις δυο δούκισσες
14/05/2019 - 10:35

Τα πρώτα λόγια της Κέιτ και του Ουίλιαμ για το μωρό της Μέγκαν και του Χάρι!

Το καλωσόρισμα του Ουίλιαμ στην «κοινότητα των άγρυπνων» και η δήλωση για το όνομα
08/05/2019 - 08:45

Μέγκαν-Χάρι: Ο λόγος που έκαναν... unfollow τον Ουίλιαμ και την Κέιτ!

Η επίσημη απάντηση τους για το unfollow στο Instagram
02/05/2019 - 15:40

"Δεν έχω ιδέα πότε θα γεννηθεί το μωρό της... - Εσείς θα το μάθετε πρώτοι!"

Εν αναμονή η Βασίλισσα για τη γέννηση και τα σχόλια του πρίγκιπα Ουίλιαμ
30/04/2019 - 12:26

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

100 χρόνια από την Γενοκτονία των Ποντίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Από το 1911 άρχισαν τον συστηματικό αφανισμό των χριστιανικών πληθυσμών της Μικράς Ασίας

Κρήτη: Τη ζωή του έχασε οδηγός όταν το αυτοκίνητό του έπεσε σε γκρεμό

Το όχημα κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες εξετράπη της πορείας του και έπεσε από γέφυρα

Χειροπέδες σε δύο ανήλικες για διακίνηση ναρκωτικών

Στην κατοχή τους εντοπίστηκε ποσότητα ακατέργαστης κάνναβης
Διεθνή

Γερμανία: Διαδηλώσεις κατά του εξτρεμισμού σε επτά μεγάλες πόλεις

Στο Βερολίνο από νωρίς το απόγευμα συγκεντρώθηκαν περισσότερα από 20.000 άτομα

Αίγυπτος: 14 τραυματίες από έκρηξη σε τουριστικό λεωφορείο (ΦΩΤΟ)

Κοντά στο νέο μουσείο στην περιοχή των Πυραμίδων της Αιγύπτου

Προτείνει την διεξαγωγή εκλογών στις αρχές Σεπτεμβρίου ο Πρόεδρος της Αυστρίας

"Αυτή η νέα αρχή πρέπει να γίνει γρήγορα κι εντός των προβλέψεων του συντάγματος"

tv news

Ο Τόνυ εξομολογείται κάτι στην Τατιάνα που αλλάζει τα πάντα στη σχέση τους...

Η Όλγα αποφασίζει να χωρίσει οριστικά με τον Στέφανο «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Κάτια προσπαθεί να πει την αλήθεια στη Μαρίνα, αλλά εκείνη τη διώχνει...

O Αντρέας αποκαλύπτει κάτι σοκαριστικό στη Ρένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/05/2019 - 09:30ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ