Ψυχαγωγία

Ο Ουίλιαμ απουσίαζε από τα γενέθλια της Κέιτ αλλά της έδωσε την πιο γλυκιά κάρτα

Τα 37α γενέθλια της γιόρτασε στις 9 Ιανουαρίου η Κέιτ Μίντλετον.

 Ο σύζυγος της, πρίγκιπας Ουίλιαμ, απουσίαζε κάποιες ώρες από το πλευρό της λόγω μιας προγραμματισμένης εμφάνισης του στο  Royal London Hospital.  Όπως ανέφερε το αμερικανικό Ε!,  όταν ο Ουίλιαμ βρέθηκε στο νοσοκομείο ένα εξάχρονο κοριτσάκι, η μικρή Άλμα Σαχάρ με αφορμή τα γενέθλια της Κέιτ, είχε ετοιμάσει μια κάρτα για εκείνη έτσι ώστε να της την δώσει ο Ουίλιαμ. Η μικρή Άλμα έγραψε στην κάρτα:
 

«Κέιτ ελπίζω να είχες τα καλύτερα γενέθλια που θα μπορούσες να φανταστείς»

 

ουίλιαμ

 

Επόμενο άρθρο

Wedkit: Το πρώτο κυπριακό app για την ημέρα του γάμου σου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Κύπριοι δημιούργησαν startup για την πιο ξεχωριστή ημέρα της ζωής σου
10/01/2019 - 14:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πρίγκιπας Χάρι έγινε... νονός! (ΦΩΤΟ)

Η απουσία Γουίλιαμ και Κέιτ από την τελετή και η εντυπωσιακή Μέγκαν Μαρκλ
19/03/2019 - 11:30

Η νέα απόφαση του παλατιού για να προστατεύσει την Κέιτ και τη Μέγκαν!

Τα περιστατικά που θέλουν να μειώσουν και τα δραστικά μέτρα που έλαβαν
05/03/2019 - 13:53

Χωρίζουν την περιουσία τους Ουίλιαμ και Χάρι;

Η "ρήξη" ανάμεσα στα δυο αδέρφια, ο ερχομός του παιδιού του Χάρι και ο λόγος...
22/02/2019 - 10:26

Ο λόγος που απουσίαζε η Μέγκαν και ο Χάρι από τα βραβεία Bafta!

Η απουσία του πριγκιπικού ζευγαριού και τα καυστικά σχόλια στα κοινωνικά δίκτυα...
11/02/2019 - 15:56

Πρίγκιπας Ουίλιαμ: Η αποκάλυψη για τη σχέση πριν από την Κέιτ!

Η σχέση που είχε άδοξο τέλος και όλες οι λεπτομέρειες
06/02/2019 - 09:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεθυσμένος οδηγός προκάλεσε τροχαίο και "έγινε καπνός"

Εντοπίστηκε από την Αστυνομία στη Λάρνακα και συνελήφθη

Μειωμένος κατά 400.000 ευρώ ο προϋπολογισμός του ΡΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εγκρίθηκε το πρωί από το Υπουργικό Συμβούλιο - Χρονοδιάγραμμα για επίλυση των εργασιακών
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Ισχυρός σεισμός 6,2 βαθμών Ρίχτερ στην Τουρκία

Σημειώθηκε 123 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της Αττάλειας

Εξηγήσεις για τις δηλώσεις Ερντογάν ζητά ο Αυστραλός Πρωθυπουργός

Καλεί τον Τούρκο πρεσβευτή μετά το μακελειό στα τζαμιά στη Νέα Ζηλανδία

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ