Ψυχαγωγία

O Σάκης Τανιμανίδης τρολάρει την Χριστίνα Μπόμπα μέχρι τελικής πτώσης (ΦΩΤΟ)

Σάκης Τανιμανίδης-Χριστίνα Μπόμπα, πιο ερωτευμένοι από ποτέ...

Το αγαπημένο ζευγάρι που παντρεύτηκε πριν λίγους μήνες, διανύει μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής του. Ο Σάκης ως γνωστό "πειραχτήρι" ανέβασε μια φωτογραφία στην οποία απεικονίζεται να έχει πάρει ακριβώς την ίδια πόζα με την σύζυγο του και γράφει στην λεζάντα:

«Who did it better!? Η Χριστίνα ποσταρε αυτη τη φωτο στο προφιλ της και ειπα να της δειξω πως το κανουμε εμεις οι Pro! Εσεις τι λετε? (comment)! #wearethechampions»!

Δείτε το τρολ του που έσπασε κάθε ρεκόρ σε likes αφού μέσα σε μόλις 16 ώρες ξεπέρασε τα 114.000 likes 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ουγγαρέζος για Τανιμανίδη - Μπόμπα:“Θεωρώ ότι έχουν υπερεκτεθεί και τους αρέσει"

Το... challenge που τους προτείνει και ο σχολιασμός για το ζεύγος
11/05/2020 - 10:12

O Tανιμανίδης συγκινεί δίνοντας 700ml πλάσμα για να σωθούν ασθενείς με κορωνοϊό

Δίνει παράδειγμα σε εκατοντάδες ανθρώπους που έχουν αντισώματα
06/05/2020 - 17:41

H Xριστίνα Μπόμπα ως άλλος..."μπαρμπέρης" κουρεύει τον Σάκη Τανιμανίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "καραντινάτο" στιγμιότυπο όπου μετέτρεψαν τον μπάνιο τους σε κομμωτήριο
05/05/2020 - 09:28

Τριαντάφυλλος κατά Τανιμανίδη-Μπόμπα: "Εύχομαι να λένε αλήθεια για τον κορωνοϊό"

Τα βέλη του τραγουδιστή και η δημόσια τοποθέτηση που αφήνει "αιχμές"
29/04/2020 - 13:55

Συγκινούν Τανιμανίδης-Μπόμπα ως... εθελοντές για την καταπολέμηση του κορωνοϊού

Αρχίζει στην Ελλάδα η θεραπεία με πλάσμα ιαθέντων από τον ιό
26/04/2020 - 19:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άφαντος ο 28χρονος που καταζητείται για την υπόθεση των 72kg κάνναβης (BINTEO)

"Δεν αποκλείεται να προκύψουν και άλλες συλλήψεις", λέει η Αστυνομία

Ισχυροί άνεμοι και βροχές στο "μενού" του καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Θερμοκρασίες κάτω των κανονικών το Σαββατοκύριακο

LIVE: "Ο δρόμος της επιστροφής στην κανονικότητα έχει ξεκινήσει"

Αισιοδοξία επιστημόνων για τα επιδημιολογικά δεδομένα
Ελλάδα

Δύο νέοι θάνατοι και τρία κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Δεκαέξι πολίτες νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας

Για βαρβαρότητα απέναντι στους μετανάστες κατηγορεί την Ελλάδα το τουρκικό ΥΠΕΞ

Σε ανακοίνωση αναφέρει πως η ηγεσία της χώρας «παραπλανεί την κοινή γνώμη»

Το συγκινητικό αντίο Τσιόδρα και Χαρδαλιά μετά από 72 μέρες

"Ένας κύκλος κλείνει, αλλά παραμένουμε σε εγρήγορση, παραμένουμε σε επιφυλακή"
Διεθνή

Άνευ προηγουμένου ο αριθμός των κρουσμάτων στη Βραζιλία σε ένα 24ωρο

Δραματική παραμένει η κατάσταση στη Λατινική Αμερική

Ακραία πρόκληση Ερντογάν: Προσευχή στην Αγία Σοφία για την Άλωση της Πόλης

Tα τζαμιά στην Τουρκία ανοίγουν αύριο ξανά μετά το "λουκέτο" λόγω του κορωνοϊού

Π.Ο.Υ.: «Κανείς δεν είναι ασφαλείς αν δεν είμαστε όλοι ασφαλείς»

Ο κ. Κλούγκε ανέφερε ότι θα πρέπει να επενδύσουμε στην υγεία

tv news

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 29/05/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ