Ψυχαγωγία

O Σάκης Τανιμανίδης τρολάρει την Χριστίνα Μπόμπα μέχρι τελικής πτώσης (ΦΩΤΟ)

Σάκης Τανιμανίδης-Χριστίνα Μπόμπα, πιο ερωτευμένοι από ποτέ...

Το αγαπημένο ζευγάρι που παντρεύτηκε πριν λίγους μήνες, διανύει μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής του. Ο Σάκης ως γνωστό "πειραχτήρι" ανέβασε μια φωτογραφία στην οποία απεικονίζεται να έχει πάρει ακριβώς την ίδια πόζα με την σύζυγο του και γράφει στην λεζάντα:

«Who did it better!? Η Χριστίνα ποσταρε αυτη τη φωτο στο προφιλ της και ειπα να της δειξω πως το κανουμε εμεις οι Pro! Εσεις τι λετε? (comment)! #wearethechampions»!

Δείτε το τρολ του που έσπασε κάθε ρεκόρ σε likes αφού μέσα σε μόλις 16 ώρες ξεπέρασε τα 114.000 likes 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μετά τον Ντάνο και ο Χρανιώτης έκανε... unfollow τον Τανιμανίδη

Τι δήλωσε ο ηθοποιός για τον παρουσιαστή
13/06/2019 - 13:22

Γιώργος Αγγελόπουλος: Η απάντηση του για το... unfollow στον Σάκη Τανιμανίδη!

Τον ρώτησαν και αυτός έδωσε την δική του απάντηση....
14/05/2019 - 09:45

Το... unfollow του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Σάκη Τανιμανίδη!

Η φιλία ανάμεσα στους δυο άντρες που διαλύθηκε...
06/05/2019 - 11:13

To αινιγματικό μήνυμα του Τανιμανίδη μετά τις δηλώσεις του Γιώργου Μαυρίδη(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του παρουσιαστή, η φωτογραφία και το μήνυμα όλο νόημα
17/04/2019 - 17:32

Ο Γιώργος Μαυρίδης "αδειάζει" δημόσια τον Σάκη Τανιμανίδη:"Μας ακύρωσε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για το τέλος στη φιλία του με τον παρουσιαστή
17/04/2019 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αβέρωφ Νεοφύτου: Μονόδρομος η πλήρης εφαρμογή του ΓεΣΥ (BINTEO)

Και επίσημα Εκτελεστικός Διευθυντής του ΟκΥΠΥ ο Κυριάκος Γεωργίου

Ο ανήλικος Ali ελλείπει από το χώρο διαμονής του (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του

Η Κύπρος βρίσκεται στη ζώνη της κλιματικής αλλαγής (BINTEO)

Έντονες βροχοπτώσεις και χαλάζι μέχρι και την Παρασκευή...μέσα Ιουνίου
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Κηδεύτηκε βιαστικά στο Κάιρο ο Μοχάμεντ Μόρσι (BINTEO)

Κριτική στην Αίγυπτο για τις συνθήκες κράτησης του από τον Ερντογάν και οργανώσεις

Δύο 14χρονοι επιτέθηκαν σεξουαλικά σε συνομήλικη τους και τη σκότωσαν

Τα ενοχοποιητικά στοιχεία που παρουσιάστηκαν ενώπιον του δικαστηρίου

Άρχισε να τρέμει ολόκληρη και να σφίγγει τα χείλη η Άγκελα Μέρκελ (ΒΙΝΤΕΟ)

Το περιστατικό συνέβη δίπλα στον Ουκρανό Πρόεδρο, κατά την ανάκρουση του γερμανικού ύμνου

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Όλοι πίσω προσπαθούν να επικοινωνήσουν με την Μελίτη...

Φώτης και Μιχάλης όλο και πλησιάζουν το σημείο που βρίσκονται... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Στέφανος και Όλγα στην τελική ευθεία για τον γάμο τους...

Η Τατιάνα προσπαθεί να παραπλανήσει τον Σέκερη ότι απέβαλε Τρίτη:Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/06/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ