Ψυχαγωγία

O Σάκης Τανιμανίδης τρολάρει την Χριστίνα Μπόμπα μέχρι τελικής πτώσης (ΦΩΤΟ)

Σάκης Τανιμανίδης-Χριστίνα Μπόμπα, πιο ερωτευμένοι από ποτέ...

Το αγαπημένο ζευγάρι που παντρεύτηκε πριν λίγους μήνες, διανύει μια από τις καλύτερες περιόδους της ζωής του. Ο Σάκης ως γνωστό "πειραχτήρι" ανέβασε μια φωτογραφία στην οποία απεικονίζεται να έχει πάρει ακριβώς την ίδια πόζα με την σύζυγο του και γράφει στην λεζάντα:

«Who did it better!? Η Χριστίνα ποσταρε αυτη τη φωτο στο προφιλ της και ειπα να της δειξω πως το κανουμε εμεις οι Pro! Εσεις τι λετε? (comment)! #wearethechampions»!

Δείτε το τρολ του που έσπασε κάθε ρεκόρ σε likes αφού μέσα σε μόλις 16 ώρες ξεπέρασε τα 114.000 likes 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάκης Τανιμανίδης: Στην παραλία με την Στικούδη και η «αναμέτρηση» τους(ΦΩΤΟ)

Ο παρουσιαστής θέλησε να συναγωνιστεί την τραγουδίστρια στις πόζες με σέξι διάθεση
22/08/2019 - 14:46

Χριστίνα Μπόμπα: Η σέξι φωτογραφία και το σχόλιο του Τανιμανίδη (ΦΩΤΟ)

Κάνει yoga και εντυπωσιάζει με το καλογυμνασμένο σώμα της
12/08/2019 - 10:24

Τανιμανίδης-Αμανατίδου-YouTubers έκαναν το πιο ξεκαρδιστικό...Loquita Challenge

Δείτε το βιντεάκι που έχει γίνει viral σε λίγες ώρες
09/08/2019 - 17:40

Πιο sexy από ποτέ! H Χριστίνα Μπόμπα...topless στη Μύκονο(BINTEO)

Παραθερίζει με τη φίλη της στο νησί των Ανέμων
09/08/2019 - 15:55

Τανιμανίδης-Γεωργίου: Τα γυρίσματα στην παραλία και οι κοινές διακοπές(ΦΩΤΟ)

Μαζί διακοπές στο Κατάκολο Ηλείας μαζί και... στις σκηνές
08/08/2019 - 09:44

Έγκυος η Χριστίνα Μπόμπα; Η φωτογραφία που πυροδότησε τις φήμες (ΦΩΤΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και οι διακοπές με τον Σάκη Τανιμανίδη
06/08/2019 - 13:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέα κίτρινη προειδοποίηση λόγω υψηλών θερμοκρασιών (ΦΩΤΟ)

Αυξημένες νεφώσεις την Κυριακή και τη Δευτέρα στα ορεινά

Εκδήλωση έξω από την πρεσβεία της Βραζιλίας για τις πυρκαγιές στον Αμαζόνιο

Έκλεισαν τον δρόμο μπροστά από το κτίριο για να ακουστεί η φωνή τους

Χειροπέδες σε 29χρονο που είχε φυτώριο κάνναβης πέρασε η ΥΚΑΝ

Βρήκαν 14 φυτά κάνναβης και άλλα σε διαδικασία αποξήρανσης
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Κατέρχονται σε τριήμερη απεργία οι πιλότοι της British Airways

Δείτε ποιες ημερομηνίες θα επηρεαστούν οι πτήσεις

Καίγεται ο Αμαζόνιος: Πυρκαγιές στον "πνεύμονα της γης"

73.000 φωτιές καταγράφηκαν στα δάση του Αμαζονίου από τον Ιανουάριο μέχρι τον Αύγουστο

Νεκρή 17χρονη Ισραηλινή από βομβιστική επίθεση στη Δυτική Όχθη

Δέχθηκαν επίθεση από Παλαιστινίους με έναν αυτοσχέδιο εκρηκτικό μηχανισμό

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 20:20ALPHA NEWS