Ψυχαγωγία

Ο Σαρμπέλ αποκαλύπτεται: Ο θάνατος του πατέρα του και ο... όγκος στο λαιμό

Ο Σάρμπελ, μίλησε στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου "The 2night Show" και εκμυστηρεύτηκε τις δύσκολες στιγμές που βίωσε μετά την απώλεια του πατέρα του με αποτέλεσμα να αντιμετωπίσει μέχρι και όγκο στο λαιμό. Ο ίδιος δήλωσε:

Δεν θέλω να πω πολλά για την απώλεια του μπαμπά μου, είναι πολύ δύσκολο. Λείπει, λείπει… Λείπει πάρα πολύ από τη ζωή μου. Ήταν και μουσικός, κάναμε αστεία μαζί, τραγουδάγαμε μαζί, ήταν παρέα. Κι επειδή έφυγε με έναν πολύ άσχημο τρόπο αυτό σου αφήνει σημάδι στην καρδιά. Μετά πέρασα κι εγώ τα δικά μου τα ψυχολογικά, αρρώστησα από το στρες κι έβγαλα όγκο στο λαιμό. Όλα αυτά βγήκαν από τη στεναχώρια μου για τον μπαμπά μου. Ένα χρόνο μετά είχα αρρωστήσει κι έκανα επέμβαση και μου το αφαίρεσαν και οι γιατροί μου απαγόρευσαν να μιλήσω για ένα μήνα

λ΄κλ,μ,

Επόμενο άρθρο

Η πιο επιτυχημένη παράσταση της τελευταίας διετίας στην Αθήνα έρχεται στον ΘΟΚ!

Ο "Φάρος" σε σκηνοθεσία του Κωνσταντίνου Μαρκουλάκη
11/04/2019 - 21:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ισραηλινοί γιατροί έσωσαν τη ζωή Κύπριας που είχε επιπλοκή μετά τον τοκετό(ΦΩΤΟ)

Μέσα σε 7 μόλις ώρες έφτασαν στη Λευκωσία, την έσωσαν και τη μετέφεραν στο Sheba
06/10/2019 - 15:46

Πέμη Ζούνη: Η συγκινητική εξομολόγηση για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

"Ήταν μια πολύ σοβαρή εγχείρηση στο κεφάλι... Ήταν ένα μάθημα για όλους..."
17/09/2019 - 14:04

Νότης Σφακιανάκης: Το πρόβλημα υγείας και η αναβολή της συναυλίας του στην Κύπρο

Η επίσημη ανακοίνωση για την υγεία του τραγουδιστή
10/09/2019 - 12:31

Μπλατ: «Πρέπει να συνεχίσω τον αγώνα μου»

Σχολίασε τις αντιδράσεις της μπασκετικής κοινότητας στην αποκάλυψη του προβλήματος υγείας
21/08/2019 - 20:01

Η... εξομολόγηση του Μπλατ για το πρόβλημα υγείας του

«Άνοιξε» την καρδιά του ο πρόεδρος του Ολυμπιακού
19/08/2019 - 13:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τις πληγές της μετρά η Λεμεσός μετά το πέρασμα της καταιγίδας

Κίτρινη προειδοποίηση μέχρι τα μεσάνυχτα της Τετάρτης εξέδωσε η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Κατήγγειλε κλοπή αυτοκινήτου αλλά...είχε ξεχάσει που πάρκαρε (ΒΙΝΤΕΟ)

Είχε μεταβεί στη Λεμεσό σε μπαράκι με φίλους όπου διασκέδαζε καταναλώνοντας αλκοόλ

Χειροπέδες σε αστυφύλακα από τους "Αδιάφθορους" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεσκέπασαν συνάδελφο τους αστυνομικό και του φόρεσαν χειροπέδες
Ελλάδα

Σύγκρουση λέμβου με πρόσφυγες και σκάφους του Λιμενικού στην Κω

Αγνοούνται ένα ανήλικο παιδί και δύο άντρες - Συνεχίζονται οι έρευνες

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού
Διεθνή

ΗΒ: Χωρίς απάντηση το ερώτημα περί εκλογών ή προώθησης του νομοσχεδίου Brexit

Τουσκ: Θα εισηγηθεί στους Ευρωπαίους ηγέτες να αποδεχθούν το αίτημα για αναβολή

Έσεξ: Πολλά τα ερωτηματικά που καλείτε να λύση η Βρετανική Αστυνομία

Βρέθηκαν 39 πτώματα μεταξύ τους και ένας ανήλικος σε φορτηγό

Άρση όλων των κυρώσεων που επιβλήθηκαν στην Τουρκία ανακοίνωσε ο Τραμπ

"Ορισμένοι Αμερικανοί στρατιώτες θα παραμείνουν στη Συρία"

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/10/2019 - 06:00KITCHEN LAB