Ψυχαγωγία

Ο Σεφερλής τραγουδά με τον γιο του για τα γενέθλια της Έλενας Τσαβαλιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα 53 της γενέθλια γιόρτασε πριν από πέντε μέρες η σύζυγος του Μάρκου Σεφερλή, Έλενα Τσαβαλιά.

Η ταλαντούχα ηθοποιός προτίμησε μία τούρτα... της εποχής για την ιδιαίτερη για αυτή μέρα, την οποία μάλιστα θέλησε να μοιραστεί και με τους διαδικτυακούς της φίλους, ανεβάζοντας μία φωτογραφία στο Instagram.

Όπως ήταν αναμενόμενο οι ευχές για τα γενέθλιά της έπεσαν βροχή μετά την ανάρτηση της εν λόγω φωτογραφίας:

Το βράδυ των γενεθλίων της επέλεξε να γιορτάσει στο Νίκο Οικονομόπουλο παρέα φυσικά με τον Μάρκο Σεφερλή και αγαπημένους της φίλους.

ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

Ο γνωστός τραγουδιστής της έκανε μάλιστα και ιδιαίτερη αφιέρωση για τα γενέθλιά της. Η ίδια μοιράστηκε το στιγμιότυπο γράφοντας:

"Είμαι τόσο χαρούμενη που και φέτος γιόρτασα με τους φίλους μου τα γενέθλιά μου!!!!❤️Σ’ ευχαριστώ @haris_sianidis για την υπέροχη βραδιά-έκπληξη!!!!????Είσαι μοναδικός "

 

Φυσικά μια τόσο ξεχωριστή μέρα, δεν θα μπορούσαν να μην της ευχηθούν και οι άντρες της ζωής της, που δεν είναι άλλοι από τον Μάρκο Σεφερλή και τον γιο τους Χάρη.

Οι δυο τους της τραγούδησαν για τα γενέθλιά της,παραποιώντας φυσικά λίγο τα λόγια του τραγουδιού, δίνοντας ένα πιο...χιομοριστικό τόνο, όπως μόνο ο Μάρκος Σεφερλής μπορεί να καταφέρει.

Το β ίντεο μοοιράστηκε και στον προσωπικό του λογαριασμό ο" βασιλιάς της σάτιρας" γράφοντας το εξής μήνυμα:

" Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα! Και πώς να μην είναι ευτυχισμένα με τέτοιους άντρες δίπλα σου! #happybirthday #mylove #ourmother"

Επόμενο άρθρο

Συγκινεί ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τα 4 χρόνια χωρίς τον Σάκη Μπουλά

Τα συγκινητικά λόγια του παρουσιαστή σε μία από τις σπάνιες αναρτήσεις του στο Facebook
22/02/2018 - 10:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλενα Ακρίτα: "Ο Σεφερλής προχώρησε σε αγωγή ζητώντας την προσωποκράτησή μου"

Το ποσό που ζητά ο ηθοποιός από την δημοσιογράφο
21/04/2019 - 12:59

Η Βασίλισσα Ελισάβετ έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκαν ο Χάρι και η Μέγκαν

Ο Δούκας και η Δούκισσα του Σάσεξ ευχήθηκαν στην γιαγιά τους με ένα... διαφορετικό τρόπο
21/04/2019 - 10:45

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή! (ΦΩΤΟ)

Ξεχωριστές ιστορίες αυτό το Σάββατο στις 22:15 στον Alpha Κύπρου
16/04/2019 - 12:50

Κλόε Καρντάσιαν -Τρίσταν Τόμσον: Ξανά μαζί μετά το σκάνδαλο απιστίας (ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που βρέθηκαν ξανά και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν
16/04/2019 - 11:15

Τα 65 χρόνια ζωής συμπλήρωσε ο Απόλλωνας

Γενέθλια μέρα η σημερινή για τον ιστορικό σύλλογο της Λεμεσού
14/04/2019 - 10:30

Ανατριχιαστικό βίντεο για τα 95α γενέθλια της ΑΕΚ

Πρωταγωνιστικό ρόλο έχει σε αυτό ο τυφλός οπαδός της, Μάρκος Κυκιβαράκης
13/04/2019 - 13:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μαρτυρίες: Ο 35χρονος προσπάθησε να "ψαρέψει" γυναίκες από την πλατεία Σολωμού

Προφασιζόταν ότι αναζητούσε οικιακή βοηθό για τη γιαγιά του που αντιμετώπιζε προβλήματα

17 νέες συλλήψεις νεαρών για άναμμα φωτιάς έξω από εκκλησία

Συνελήφθησαν ως "αλήτες και περιπλανώμενοι"

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 79χρονη που έλειπε από το σπίτι της

Εντοπίστηκε και νεαρός που έλειπε από τον Φεβρουάριο
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Βολιβία: Τουλάχιστον 25 νεκροί από λεωφορείο που έπεσε σε χαράδρα

Το δυστύχημα συνέβη σε απόσταση 90 χλμ βόρεια της Λα Πας

Τρόπους να φύγουν από τη Σρι Λάνκα ψάχνουν οι τουρίστες

Τα μέτρα ασφαλείας ενισχύθηκαν και ένοπλοι φρουροί έχουν πάρει θέση σε εισόδους

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

tv news

Η εξαφάνιση της Ελένης ανησυχεί τους πάντες και κυρίως τον Αλέξανδρο...

Η είδηση της δολοφονίας του Μάνου τους σοκάρει όλους... «To Τατουάζ» Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ