Ψυχαγωγία

Ο Σεφερλής τραγουδά με τον γιο του για τα γενέθλια της Έλενας Τσαβαλιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Τα 53 της γενέθλια γιόρτασε πριν από πέντε μέρες η σύζυγος του Μάρκου Σεφερλή, Έλενα Τσαβαλιά.

Η ταλαντούχα ηθοποιός προτίμησε μία τούρτα... της εποχής για την ιδιαίτερη για αυτή μέρα, την οποία μάλιστα θέλησε να μοιραστεί και με τους διαδικτυακούς της φίλους, ανεβάζοντας μία φωτογραφία στο Instagram.

Όπως ήταν αναμενόμενο οι ευχές για τα γενέθλιά της έπεσαν βροχή μετά την ανάρτηση της εν λόγω φωτογραφίας:

Το βράδυ των γενεθλίων της επέλεξε να γιορτάσει στο Νίκο Οικονομόπουλο παρέα φυσικά με τον Μάρκο Σεφερλή και αγαπημένους της φίλους.

ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ

Ο γνωστός τραγουδιστής της έκανε μάλιστα και ιδιαίτερη αφιέρωση για τα γενέθλιά της. Η ίδια μοιράστηκε το στιγμιότυπο γράφοντας:

"Είμαι τόσο χαρούμενη που και φέτος γιόρτασα με τους φίλους μου τα γενέθλιά μου!!!!❤️Σ’ ευχαριστώ @haris_sianidis για την υπέροχη βραδιά-έκπληξη!!!!????Είσαι μοναδικός "

 

Φυσικά μια τόσο ξεχωριστή μέρα, δεν θα μπορούσαν να μην της ευχηθούν και οι άντρες της ζωής της, που δεν είναι άλλοι από τον Μάρκο Σεφερλή και τον γιο τους Χάρη.

Οι δυο τους της τραγούδησαν για τα γενέθλιά της,παραποιώντας φυσικά λίγο τα λόγια του τραγουδιού, δίνοντας ένα πιο...χιομοριστικό τόνο, όπως μόνο ο Μάρκος Σεφερλής μπορεί να καταφέρει.

Το β ίντεο μοοιράστηκε και στον προσωπικό του λογαριασμό ο" βασιλιάς της σάτιρας" γράφοντας το εξής μήνυμα:

" Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα! Και πώς να μην είναι ευτυχισμένα με τέτοιους άντρες δίπλα σου! #happybirthday #mylove #ourmother"

Επόμενο άρθρο

Συγκινεί ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τα 4 χρόνια χωρίς τον Σάκη Μπουλά

Τα συγκινητικά λόγια του παρουσιαστή σε μία από τις σπάνιες αναρτήσεις του στο Facebook
22/02/2018 - 10:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Νότιγχαμ τίμησε τα γενέθλια του θρυλικού Μπράιαν Κλαφ (ΦΩΤΟ)

Ο προπονητής που άλλαξες για πάντα την ιστορία της Αγγλικής ομάδας
21/03/2019 - 13:58

Αθηνά Οικονομάκου: Μας δείχνει τα δώρα που έλαβε ο γιος της για τα γενέθλια του!

Τα δώρα ήταν πολλά αλλά ο μικρός Μάξιμος ξεχώρισε ένα...
18/03/2019 - 11:17

Μήνυμα Ντουντού: «Για πάντα... γαύρος» (ΦΩΤΟ)

Έστειλε τις δικές του ευχές για τα 94 χρόνια του συλλόγου
12/03/2019 - 15:05

Άννα Παναγιωτοπούλου: "Ο Σεφερλής είναι ένα πράγμα που δεν μπορώ να το βλέπω..."

Η επίθεση εναντίον του συναδέλφου της και όσα δήλωσε
10/03/2019 - 11:55

Αθηνά Οικονομάκου: Πάρτι υπερπαραγωγή για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πόσο χρονών έγινε η ηθοποιός, την τριώροφη τούρτα και τους καλεσμένους της
10/03/2019 - 09:53

Να συνδυάσει τα 94α γενέθλια του με νίκη θέλει ο Ολυμπιακός

Πάρτι γενεθλίων θέλει να κάνει η ομάδα του Πέδρο Μάρτινς μπροστά στον κόσμο της
10/03/2019 - 09:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλειστός ο δρόμος στο γεφύρι Τζιελεφού στην Πάφο

Προσοχή στους οδηγούς συστήνει η Αστυνομία

Στο κελί για 8 ημέρες 34χρονος για υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου και εμπρησμού

Οδηγήθηκε σήμερα ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λάρνακας

Χιονόπτωση στο Τρόοδος ή ηλιοφάνεια στην Αγία Νάπα; (ΦΩΤΟ)

Εσείς τι θα επιλέγατε για μία εξόρμηση σας; 
Ελλάδα

Διαψεύδει την παρενόχληση του ελικοπτέρου του Τσίπρα η Άγκυρα

"Τα τουρκικά μαχητικά άσκησαν τα συνήθη καθήκοντά τους"

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"

Η έπαρση της ελληνικής σημαίας στην Ακρόπολη (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντυπωσιακές εικόνες στον Ιερό Βράχο ανήμερα της εθνικής επετείου της 25ης Μαρτίου
Διεθνή

Επίθεση κατά στόχων της Χαμάς στη Γάζα εξαπέλυσαν οι ισραηλινές δυνάμεις

Ισραηλινά ΜΜΕ μετέδωσαν ότι στέλλονται ενισχύσεις στα σύνορα με τον παλαιστινιακό θύλακο

Brexit υπό άλλη μορφή ή δεύτερο δημοψήφισμα, οι εναλλακτικές της Μέι

Τα σενάρια της παράτασης μετά την ψηφοφορία στη Βουλή των Κοινοτήτων

Αγοράκι σε αναπηρικό καροτσάκι κάνει τραμπολίνο και γίνεται viral (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στέλνει μηνύματα υπομονής και επιμονής σε όλα τα παιδιά με κινητικά προβλήματα

tv news

Η Πιλάρ επισκέπτεται τον Νικόλα με σκοπό να μιλήσει για όλους και για όλα...

Oι πληροφορίες που του δίνει τον αφήνουν άφωνο... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 25/03/2019 - 18:40ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ