Ψυχαγωγία

Ο Sin boy γιόρτασε τα γενέθλια του με τον Μάρκο Σεφερλή ντυμένο... Sin boy!

Τα γενέθλια του στο... Δελφινάριο με τον Μάρκο Σεφερλή επέλεξε να περάσει ο νεαρός ράπερ, Sin boy, που έγινε ιδιαίτερα γνωστός με την μεγάλη επιτυχία "Mama". 

Ο νεαρός ράπερ, βρέθηκε στο Δελφινάριο για να παρακολουθήσει την παράσταση του γνωστού ηθοποιού και ο Μάρκος Σεφερλής την ώρα που υποδυόταν τον... Sin boy, τον ανέβασε στη σκηνή. Το στιγμιότυπο ανάρτησε η σύζυγος του Μάρκου Σεφερλή, Έλενα Τσαβαλιά στο Instagram γράφοντας στη λεζάντα: 

Sin boy... εις διπλούν μόνο στο Δελφινάριο!!!!!! 

Μάλιστα, και ο Sin boy ανάρτησε στον λογαριασμό του βίντεο όπου βλέπουμε τον Μάρκο Σεφερλή να τραγουδά το "Mama"  γράφοντας στη λεζάντα ότι πέρασε τα καλύτερα γενέθλια του παρακολουθώντας την παράσταση. 

 

 

Επόμενο άρθρο

Αθηνά Οικονομάκου-Φίλιππος Μιχόπουλος: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ στη Σαντορίνη!

Η εξόρμηση τους, τα θαλάσσια σπορ και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν
18/08/2019 - 10:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τσαβαλιά: H τρυφερή φωτογραφία με τον...Σεφερλή που "έριξε" το διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

Αγκαλιασμένοι και πιο ερωτευμένοι από ποτέ ποζάρουν στο φακό και μοιράζονται τη στιγμή
25/01/2020 - 09:13

Ξεσπά ο Σεφερλής κατά της Ακρίτα: "Κάποια στιγμή το ποτήρι ξεχειλίζει"

Οι επικριτές, η αυστηρή κριτική, η παραπληροφόρηση και η...έννοια της κωμωδίας
23/01/2020 - 11:25

Sin Boy: H δημόσια ερωτική εξομολόγηση στη...σύντροφό του (ΦΩΤΟ)

H τρυφερή φωτογραφία στο σαλόνι και οι...αγκαλιές στο πάτωμα
17/01/2020 - 13:17

Ο Michael Jackson "παρέλαβε" γράμμα από τον...Sin Boy (ΦΩΤΟ)

Τα εξομολογητικά λόγια του γνωστού trapper και η...τελευταία χάρη που του ζήτησε
15/01/2020 - 10:56

Sin Boy: "Εξαφανίστηκε" για έναν...έρωτα - Δείτε τη νέα σύντροφό του(ΦΩΤΟ)

Οι φήμες, η "φυγή" του από την Ελλάδα και η αλλαγή πλεύσης
08/12/2019 - 12:03

Έλενα Ακρίτα: «Αυτό που παράγει ο Μάρκος Σεφερλής είναι trash»

Η γνωστή δημοσιογράφος έριξε για ακόμα μια φορά τα "καρφιά" της στον ηθοποιό
09/11/2019 - 14:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πέτρες και απειλητικό σημείωμα σε κουτί έθεσαν σε συναγερμό τις Αρχές

Τηλεφώνημα για ύποπτο αντικείμενο σε όχημα ξεσήκωσε ολόκληρη γειτονιά

Ιωνάς για εμπλοκή Ισπανών: "Δεν είχα ενημέρωση από την Αστυνομία" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έμμεση παραδοχή Αρχηγού ότι έπρεπε να ενημερωθεί εγκαίρως ο Υπουργός

Διαδικτυακή εκστρατεία κατά της παράνομης στάθμευσης στα πεζοδρόμια (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολίτες δημοσιοποίησαν μέχρι στιγμής πάνω από 300 φωτογραφίες αυτοκινήτων
Ελλάδα

«Έσβησε» ξαφνικά 5χρονο κοριτσάκι στη Λάρισα που νοσηλευόταν με πυρετό

Αναμένονται τα αποτελέσματα νεκροτομής ώστε να διευκρινιστούν τα ακριβή αίτια θανάτου

Τουρκική ακταιωρός συνόδευσε μετανάστες σε νησίδα του Καστελόριζου

Οι πρόσφυγες και μετανάστες μεταφέρθηκαν από τις Ελληνικές αρχές στο Καστελόριζο

Εξαιτίας του Brexit θα επιστραφούν τα γλυπτά του Παρθενώνα;

Τι αναφέρει το προσχέδιο διαπραγματεύσεων Βρυξελλών-Λονδίνου
Διεθνή

Η Συρία εξουδετέρωσε πυραύλους στις ακτές της Μεσογείου

Τι μεταδίδει το τηλεοπτικό δίκτυο Al Ekhbariya

"Θερίζει" ο κορωνοϊός: "Έσβησαν" οι δυο ασθενείς στο Ιράν

Η κατάσταση της υγείας τους τις τελευταίες μέρες είχε επιδεινωθεί

Τέλος στο θρίλερ με τους "εγκλωβισμένους" επιβάτες του "Westerdam"

Αποβιβάστηκαν όλοι από το κρουαζιερόπλοιο - Θα "δέσει" τελικά στο λιμάνι της Σιχανούκβιλ

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/02/2020 - 06:00DIVIDED