Ψυχαγωγία

Ο Τάσος Τρύφωνος έγινε... πανελίστας για χάρη της Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

O Tάσος Τρύφωνος στην Χριστιάνα Αριστοτέλους...

Η ανατρεπτική εμφάνιση του Τάσου Τρύφωνος τον έφερε να παρουσιάζεται ως... πανελίστας. Ο ίδιος επισκέφτηκε τις εγκαταστάσεις του Alpha Κύπρου και πέρασε να χαιρετήσει την παρουσιάστρια. Για χάρη της όμως μπήκε στο πάνελ και άρχισε να σχολιάζει όλα τα life style θέμα της ημέρα με την δική του αιχμηρή ματιά. Ο ίδιος αναφέρθηκε ότι τον έκανε και πάνελ η Αριστοτέλους.

Πάντως ακολούθησε μια ενδιαφέρουσα συζήτηση για το παρασκήνιο της συνάντησης του Τάσου Τρύφωνος με υψηλά ιστάμενα πρόσωπα του καναλιού, με την παρουσιάστρια να μην πείθεται και να του ζητά εξηγήσεις ακόμα και αν ετοιμάζει μεταγραφή.

Επόμενο άρθρο

Ένα ρομπότ μίλησε στα παιδιά για θέματα ανακύκλωσης και διαχείρισης απορριμάτων

Μια πρωτότυπη δραστηριότητα, βγαλμένη από το μέλλον (ΒΙΝΤΕΟ)
26/04/2018 - 15:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με πετσέτα στο κεφάλι άρχισε να... τηγανίζει κεφτέδες!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε λίγο πριν την έναρξη της εκπομπής της
18/01/2019 - 14:58

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

Η Μέγκι Ντρίο δηλώνει... θαυμάστρια του Εφραίμ μπροστά στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ωραίο χαμόγελο - Θα τον διάλεγα για ερωτική παρέα... " - Η αντίδραση της Χριστιάνας
15/01/2019 - 16:50

To πριν και το μετά της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Μας δείχνει πώς είναι στο καμαρίνι και πώς καταλήγει στο στούντιο της εκπομπής της
14/01/2019 - 19:47

Η Λήδα Κουρσουμπά εξέδωσε ανακοίνωση για τον Τρύφωνος και ξεκαθαρίζει...(ΦΩΤΟ)

Η Επίτροπος Προστασίας των Δικαιωμάτων του Παιδιού παρενέβη!
11/01/2019 - 18:09

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Το τραγούδι που της αφιέρωσε ο Εφραίμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόκαλυψη που έκανε on air και το γλυκό τραγούδι που της αφίερωσε
10/01/2019 - 13:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aυτόν καταζητούν οι αρχές για υπόθεση εμπρησμού στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά τη συνδρομή του κοινού για να εντοπίσει τον ύποπτο 42χρονο

Κατεχόμενα: Μετά τον Σήφη συνέλαβαν τον "Ρούντολφ"

Χειροπέδες από τη λεγόμενη "αστυνομία" σε σπίτι στην κατεχόμενη Κερύνεια

Νέες προκλήσεις από την Τουρκία: Θα υπερασπιστούν...τη "Γαλάζια Πατρίδα"

Οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις λαμβάνουν όλα τα μέτρα στη Κύπρο, στο Αιγαίο και τη Μεσόγειο
Ελλάδα

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Κορυφώνεται η αγωνία για τον εντοπισμό του δίχρονου που έπεσε σε πηγάδι (BINTEO)

Η τιτάνια μάχη για 8η μέρα και το τούνελ που αναμένεται να οδηγήσει στο μικρό Γιούλεν

Γλίτωσαν από τον ισχυρό σεισμό και πέθαναν από καρδιακό επεισόδιο

Δόθηκε εντολή εκκένωσης σε περιοχή της Χιλής και προειδοποίηση για τσουνάμι

Παγκόσμιο ενδιαφέρον για το φαινόμενο του "ματωμένου" φεγγαριού (ΦΩΤΟ)

Δείτε εικόνες από την εντυπωσιακή πρώτη πανσέληνος του 2019

tv news

Η Λήδα θυμωμένη φεύγει από το σπίτι χωρίς να ξέρει ότι απ΄ έξω καραδοκεί η Σάσα…

«To Τατουάζ» επιστρέφει με συγκλονιστικά διπλά επεισόδια από την Δευτέρα στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια έρχεται  αντιμέτωπη για πρώτη φορά μετά από χρόνια, με την  Μαρίνα...

Η Σοφία ανατρέπει τα δεδομένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/01/2019 - 17:40DEAL