Ψυχαγωγία

"Ο Θεοφάνους δεν ήθελε την επανένωση των...One - Γίναμε μαλλιά κουβάρια"

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά στο After Dark βρέθηκε ο Κύπριος τραγουδιστής Κωνσταντίνος Χριστοφόρου, ο οποίος μεταξύ άλλων αποκάλυψε πως ο Γιώργος Θεοφάνους ήταν αντίθετος με την επανένωση των ONE και μάλιστα είχαν γίνει οι δυο τους "μαλλιά κουβάρια".

Ο δημοφιλής τραγουδιστής όπως είπε "πήρε πάνω του" την επανένωση ενώ ανέφερε ότι με τον μουσικοσυνθέτη δεν μιλάνε αυτή την περίοδο. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

"Είχαμε γίνει μαλλιά κουβάρια με τον Γιώργο, δεν ήθελε την επανένωση των ONE. Δεν μπορείς να καταλάβεις, μαλλιά κουβάρια! Δεν αμφισβητείτε ότι αγαπιόμαστε, αλλά γινόμαστε μαλλιά κουβάρια. Τώρα δεν μου μιλάει, δεν του μιλάω, δεν ξέρω γιατί. Του στέλνω μηνύματα, αλλά δεν μου απαντάει. Μπορεί να έχει τους λόγους του ο άνθρωπος, δεν ξέρω γιατί.

Θεωρούσε την επανένωση των ONE κάτι παρωχημένο και γραφικό και ότι θα γελάει ο κόσμος μαζί μας. Πήρα πάνω μου την επανένωση, δεν χρειάζομαι την άδειά του. Είναι ευπρόσδεκτος, θα ήθελα να αναμειχθεί σε όλο αυτό το πράγμα, και τραγούδια να γράψει, και εμφανίσεις να κάνουμε…"

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θεοδωρίδου – Θεοφάνους: Έκαναν unfollow ο ένας τον άλλον - Τι συνέβη;

O λόγος που "κρύβεται" πίσω από τη κίνηση και οι "μπηχτές"
06/04/2020 - 11:15

Ιδού το τραγούδι των...ΟNE που δεν κατάφερε να πάει στην Εurovision (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο Χριστοφόρου για την εκπροσώπηση της Ελλάδας από τη 17χρονη Στεφανία Λυμπεράκη
18/02/2020 - 10:22

Έγινε η αποκάλυψη! Αυτός είναι ο λόγος που διαλύθηκαν οι...One

Η αποκάλυψη, το "βέτο" του Θεοφάνους και η δήλωση που θα συζητηθεί
09/12/2019 - 12:18

Κωνσταντίνος Χριστοφόρου: «Ήθελα να μείνω στους ONE, αλλά ο Γιώργος Θεοφάνους..»

Η αποκάλυψη Χριστοφόρου για Θεοφάνους που δεν ξέραμε
18/11/2019 - 09:37

ΑΚΕΛ Vs. Μπογδάνος: Ο ΔΗΣΥ έφερε στην Κύπρο ένα σεσημασμένο ακροδεξιό

Πυρ και μανία η Εζεκία Παπαϊωάννου για αναφορές του Έλληνα Βουλευτή
07/10/2019 - 16:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ήθελαν να ξεσκάσουν λίγο από την καραντίνα και μαζεύτηκαν για σούβλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η καταγγελία έγινε στην γραμμή 1460 από παρατηρητή της γειτονιάς

5,500 φοιτητές υπέβαλαν αίτηση για επαναπατρισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

"Υπάρχει σχεδιασμός και για τον τελευταίο συμπατριώτη μας" δηλώνει στον Alpha o ΥΠΕΞ

"Υπάρχουν και ενήλικες μέσα στην κοινότητα που είναι ασυμπτωματικοί" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει η Δρ. Πανά για την έναρξη δειγματοληψίας σε 20,000 εργαζόμενους
Ελλάδα

Τέσσερις νέοι θάνατοι στην Ελλάδα λόγω Covid-19

Έχουν καταγραφεί 56 νέα κρούσματα κορωνοϊού στη χώρα

"Η ζωή μας θα επανέλθει εκεί που ήταν όταν βγει το εμβόλιο" (BINTEO)

Πιθανό ένα δεύτερο κύμα του κορωνοϊού το φθινόπωρο εκτιμούν οι ειδικοί

Αυστηροποίηση περιοριστικών μέτρων ενόψει Πάσχα ανακοίνωσαν οι ελληνικές Αρχές

Τι θα ισχύει για αεροδρόμια, λιμάνια, σιδηροδρομικούς σταθμούς και ΚΤΕΛ
Διεθνή

Ξεπέρασαν τους 100.000 οι νεκροί παγκοσμίως από τον COVID-19

Η Ιταλία είναι η χώρα με τα περισσότερα θύματα της πανδημίας

Ευγνώμων για τη φροντίδα που λαμβάνει ο Μπόρις Τζόνσον

"Του έχουν παράσχει θαυμάσια περίθαλψη", λέει ο Εκπρόσωπός του

«Η πίστη μας στην Ευρώπη δικαιώνεται» λέει ο Σασολί για τις προτάσεις Eurogroup

Ο Πρόεδρος του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου εκτίμησε ότι πάνε προς τη σωστή κατεύθυνση

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 10/04/2020 - 22:30ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ