Ψυχαγωγία

Ο τσακωμός Αριστοτέλους - Εφραίμ που...προηγήθηκε αυτής της φωτογραφίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα", κάλεσε την επικοινωνιολόγο Βασιλική Χριστοφή, ώστε να αναλύσει τη γλώσσα του σώματος, διάφορων πολιτικών και δημόσιων προσώπων, ανάμεσα σ΄αυτούς όμως βρέθηκε και μια φωτογραφία της Χριστιάνα Αριστοτέλους με τον Γιώργο Εφραίμ, όπου βρίσκονται αγκαλιασμένοι μπροστά στο τζάκι.

H επικοινωνιολόγος δήλωσε πως το χαμόγελο της παρουσιάστριας, δεν είναι εντελώς αληθινό, αλλά φτιαχτό και γι΄αυτό η ίδια αποκάλυψε ζωντανά στην εκπομπή πως προηγήθηκε ένας μικρός τσακωμός, πριν ποζάρουν για τη εν λόγω λήψη.

"Ενευρίασε με πριν Βασιλική μου. Ήμουν χάλια να σου πω την αλήθεια εκείνη την ημέρα. Χαμογελάσαμε απλά για να βγάλουμε τη φωτογραφία"

Δείτε το απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Ι. Χατζηβασίλης: "Στην Αμερική για να τα βγάζω πέρα, έπαιρνα σκύλους περίπατο"

Όσα δήλωσε για την εμπειρία ενός ηθοποιού στη μεγαλούπολη και το...εναλλακτικό επάγγελμα
10/02/2020 - 17:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Xρήστος Φερεντίνος επισκέπτεται τη Τράπεζα ως άλλος...."ninja" (ΦΩΤΟ)

Με κουκούλα και όλα τα απαραίτητα μέτρα προστασίας λόγω του κορωνοϊού
07/04/2020 - 14:38

O πιο sexy πολιτικός της Ελλάδας φωτογραφίζεται με τις...γυναίκες της ζωής του

Τα τρυφερά οικογενειακά στιγμιότυπα και οι εντυπωσιακές παρουσίες που έχει στο πλευρό του
06/04/2020 - 14:07

"Ο Γιώργος έτρεμε σαν το ψάρι μέχρι να μου κάνει πρόταση γάμου..."

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μιλάει πρώτη φορά για την πρόταση γάμου
05/04/2020 - 10:34

"Όταν μας είπε ο γιατρός ότι δεν ακουγόταν καρδιά, ο Γιώργος σοκαρίστηκε και..."

"Δώσαμε χρόνο να κλάψουμε..." - Οι δύσκολες στιγμές της αποβολής και όσα αποκάλυψε
04/04/2020 - 18:11

Το νέο χόμπι του Εφραίμ στην "καραντίνα" και οι προπονήσεις μέσω...skype(BINTEO)

Η Αριστοτέλους προέβη σε αποκαλύψεις για τη νέα καθημερινότητα του άντρα της
03/04/2020 - 17:10

Οι Kardashians "μαλλιοτραβήχτηκαν" άγρια με μπουνιές και...κλωτσιές (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πιο viral τηλεοπτική στιγμή ανά το παγκόσμιο είναι εδώ
03/04/2020 - 08:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παγκύπριες Εξετάσεις μόνο στις σχολικές αίθουσες με ύλη όσα διδάχτηκαν στη τάξη

Τι περιλαμβάνει το πλάνο του Υπουργείου Παιδείας και των εκπαιδευτικών οργανώσεων

"Δεν είναι γιος βουλευτή ή Υπουργού για να πετούν συνέχεια τα ελικόπτερα" (ΦΩΤΟ)

Δριμύ κατηγορώ εναντίον της Αστυνομίας από τον πατέρα του εξαφανισθέντα 28χρονου Δημήτρη

Αρχίζει η δειγματοληψία για εργαζόμενους δημοσίου και ιδιωτικού τομέα

Πότε ξεκινά και τι θα πρέπει να προσκομίσουν οι πολίτες που θα εξεταστούν
Ελλάδα

"Η ζωή μας θα επανέλθει εκεί που ήταν όταν βγει το εμβόλιο" (BINTEO)

Πιθανό ένα δεύτερο κύμα του κορωνοϊού το φθινόπωρο εκτιμούν οι ειδικοί

Αυστηροποίηση περιοριστικών μέτρων ενόψει Πάσχα ανακοίνωσαν οι ελληνικές Αρχές

Τι θα ισχύει για αεροδρόμια, λιμάνια, σιδηροδρομικούς σταθμούς και ΚΤΕΛ

Με ενιαίο ωράριο η λειτουργία των καταστημάτων τροφίμων στην Ελλάδα ενόψει Πάσχα

Τίθεται σε ισχύ από την ερχόμενη Κυριακή - Πώς θα λειτουργήσουν τη Μεγάλη Εβδομάδα
Διεθνή

Ιταλός Πρωθυπουργός: Η μεγαλύτερη δοκιμασία της ΕΕ μετά τον Β' Παγκόσμιο Πόλεμο

"Πίσω από τους αριθμούς βρίσκονται ονόματα ανθρώπων και διαλυμένες οικογένειες"

"Έφυγε" από τη ζωή η γυναίκα που αποκάλυψε το σκάνδαλο Κλίντον - Λεβίνσκι (VID)

Η Λίντα Τριπ έχασε τη μάχη για τη ζωή, σε ηλικία 70 ετών

Ξεπέρασαν το 1,5 εκ. τα επιβεβαιωμένα κρούσματα κορωνοϊού παγκοσμίως

Ποια είναι η κατάσταση στις χώρες που έχουν πληγεί περισσότερο - Πόσοι αποθεραπεύτηκαν

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 09/04/2020 - 14:30ΓΡΑΜΜΗ ΕΠΑΦΗΣ