Ψυχαγωγία

Ο Τσιμιτσέλης απαντά αν θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας με την Γερονικολού!

Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης διέψευσε τις φήμες που τον θέλουν να ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας με την Κατερίνα Γερονικολού. 

Σε δηλώσεις του στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά "Πρωινό", ο ηθοποιός μίλησε για τη συνεργασία του με την σύντροφο του καθώς πρωταγωνιστούν στην ίδια παράσταση, για τη σχέση με την μητέρα της Κατερίνας Γερονικολού αλλά και για τις φήμες που τους θέλουν να παντρεύονται

«Παίζουμε μαζί στην παράσταση όπως άλλοι 27 νοματαίοι. Έχει ενδιαφέρον που παίζουμε μαζί στην παράσταση. Ουσιαστικά, εγώ βρήκα την Κατερίνα, γιατί υπήρχε στην προηγούμενη παράσταση και μπήκα και εγώ. Στην παράσταση δεν είμαστε ζευγάρι. Έχουμε κάποιες σκηνές μαζί. Δεν είναι θέμα ασφάλειας, παίζουμε μαζί και έχουμε κοινό χρόνο και πράγματα για συζήτηση τα οποία πέφτουν στην αντίληψη μας και είναι στον ίδιο χώρο.»

Για την καλή σχέση που έχει με τη μητέρα της Κατερίνας:

«Έχω καλή επαφή, όπως θέλουν οι περισσότεροι να έχουν με τη μάνα της κοπέλας τους της γυναίκας τους. Θεωρώ ότι δεν είμαι δυσάρεστος, είμαι αρκετά ευχάριστος και μπορεί να κάνει παρέα και να περάσει καλά μαζί μου και η προηγούμενη γενιά.»

Για τις φήμες που τους θέλουν να ανεβαίνουν τα σκαλιά της εκκλησίας με την Κατερίνα Γερονικολού:

«Δεν ισχύει κάτι από όλα αυτά. Ούτε εκκλησία υπάρχει, ούτε τα σκαλιά της. Δεν ξέρω αν θα υπάρξει ξανά στη ζωή μου γάμος ή όχι. Αυτό είναι σχετικό. Αφήνω τη ζωή να με αιφνιδιάζει και να μου φέρνει πράγματα. Δεν θα κάτσω να τα αναζητήσω εγώ».

Επόμενο άρθρο

Το Ισραήλ κάνει μήνυση στη Μαντόνα για την εμφάνιση της στην Eurovision

Μάθετε το τεράστιο ποσό που ζητά η δημόσια τηλεόραση του Ισραήλ από την τραγουδίστρια
17/09/2019 - 11:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ζητούν "χορό του Ησαϊα" και τον Αύγουστο παρά τις αποφάσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανησυχίες και οι διαφωνίες των επαγγελματιών του κλάδου
05/06/2020 - 14:53

Ποιο ήταν το σκεπτικό της απόφασης για δεξιώσεις από 1η Σεπτεμβρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Δρ. Ζωή Δωροθέα Πανά εξηγεί τη διαφορά από την περίπτωση των εμπορικών κέντρων
04/06/2020 - 08:10

Χατζίδου – Παύλου: Όρισαν ημερομηνία για τον γάμο και την βάφτιση της κόρης τους

Πιο ερωτευμένοι από ποτέ ανυπομονούν για την πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής τους
28/05/2020 - 09:50

O Λεόντιος Κωστρίκκης μιλά πρώτη φορά για την...γυναίκα της ζωής του (ΦΩΤΟ)

Ο κεραυνοβόλος έρωτας και η απόφαση να αφήσουν τα πάντα και να έρθουν στην Κύπρο
26/05/2020 - 15:10

Ο κορωνοϊός ανέτρεψε τα σχέδια για τους κυπριακούς γάμους (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάποια ζευγάρια σκέφτονται την online μετάδοση του μυστηρίου
09/05/2020 - 21:43

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μας έδειξε για πρώτη φορά την...βέρα της (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο διάλειμμα από την εκπομπή είχαμε το πρώτο πλάνο με το ολόχρυσο δαχτυλίδι
08/05/2020 - 10:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πετροπόλεμος και τραυματισμοί στην οδό Στασικράτους με "φόντο" οπαδικές διαφορές

Συμπλοκές νεαρών, επεισόδια και δύο πρόσωπα στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας

Ύποπτες ότι "σήκωσαν" πάνω από ένα εκατομμύριο ευρώ από τα ταμεία εταιρείας

Χειροπέδες σε δύο γυναίκες που εργάζονταν στο λογιστήριο εταιρείας για κομπίνα "μαμούθ"

Έκκληση σε γονείς παιδιών με ειδικές ανάγκες να συμπληρώσουν το Έντυπο του ΥΠΠΑΝ

Ποιές διαβεβαιώσεις έδωσε το Υπουργείο στην Παγκύπρια Ομοσπονδία Συνδέσμων Γονέων Παιδιών
Ελλάδα

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή
Διεθνή

Θρήνος και οργή για τον Τζορτζ Φλόιντ από την Αμερική μέχρι την Αυστραλία

Συνεχίζονται οι μαζικές διαδηλώσεις για τον θάνατο του αφροαμερικανού από αστυνομικό

Αυτός είναι ο νεότερος απολογισμός του Worldmeter για την πορεία της πανδημίας

Συνεχίζεται η θλιβερή "πρωτιά" για τις ΗΠΑ σε αριθμό κρουσμάτων και θυμάτων του κορωνοϊού

"Κομματική πολιτική οργάνωση" ο ΠΟΥ για τον Βραζιλιάνο Πρόεδρο

Απείλησε με αποχώρηση της Βραζιλίας από τον Οργανισμό και έκανε λόγο για πλαστές μελέτες

tv news

O Μητροπολίτης Μόρφου Νεόφυτος σε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη...