Ψυχαγωγία

Ο Τσιμιτσέλης απαντά αν θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας με την Γερονικολού!

Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης διέψευσε τις φήμες που τον θέλουν να ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας με την Κατερίνα Γερονικολού. 

Σε δηλώσεις του στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά "Πρωινό", ο ηθοποιός μίλησε για τη συνεργασία του με την σύντροφο του καθώς πρωταγωνιστούν στην ίδια παράσταση, για τη σχέση με την μητέρα της Κατερίνας Γερονικολού αλλά και για τις φήμες που τους θέλουν να παντρεύονται

«Παίζουμε μαζί στην παράσταση όπως άλλοι 27 νοματαίοι. Έχει ενδιαφέρον που παίζουμε μαζί στην παράσταση. Ουσιαστικά, εγώ βρήκα την Κατερίνα, γιατί υπήρχε στην προηγούμενη παράσταση και μπήκα και εγώ. Στην παράσταση δεν είμαστε ζευγάρι. Έχουμε κάποιες σκηνές μαζί. Δεν είναι θέμα ασφάλειας, παίζουμε μαζί και έχουμε κοινό χρόνο και πράγματα για συζήτηση τα οποία πέφτουν στην αντίληψη μας και είναι στον ίδιο χώρο.»

Για την καλή σχέση που έχει με τη μητέρα της Κατερίνας:

«Έχω καλή επαφή, όπως θέλουν οι περισσότεροι να έχουν με τη μάνα της κοπέλας τους της γυναίκας τους. Θεωρώ ότι δεν είμαι δυσάρεστος, είμαι αρκετά ευχάριστος και μπορεί να κάνει παρέα και να περάσει καλά μαζί μου και η προηγούμενη γενιά.»

Για τις φήμες που τους θέλουν να ανεβαίνουν τα σκαλιά της εκκλησίας με την Κατερίνα Γερονικολού:

«Δεν ισχύει κάτι από όλα αυτά. Ούτε εκκλησία υπάρχει, ούτε τα σκαλιά της. Δεν ξέρω αν θα υπάρξει ξανά στη ζωή μου γάμος ή όχι. Αυτό είναι σχετικό. Αφήνω τη ζωή να με αιφνιδιάζει και να μου φέρνει πράγματα. Δεν θα κάτσω να τα αναζητήσω εγώ».

Επόμενο άρθρο

Το Ισραήλ κάνει μήνυση στη Μαντόνα για την εμφάνιση της στην Eurovision

Μάθετε το τεράστιο ποσό που ζητά η δημόσια τηλεόραση του Ισραήλ από την τραγουδίστρια
17/09/2019 - 11:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παντρεύτηκε τον αγαπημένο της η Τζένιφερ Λόρενς! (ΦΩΤΟ)

Τα αυστηρά μέτρα ασφαλείας, οι φωτογραφίες που.. διέρρευσαν και οι λαμπεροί καλεσμένοι
21/10/2019 - 09:54

Ο χλιδάτος γάμος του... Ραφαέλ Ναδάλ σε κάστρο στη Μαγιόρκα(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το μυστικό μέρος με τις 7 βίλες, 17 κρεβατοκάμαρες και την θέα στην Τυρρηνική θάλασσα
20/10/2019 - 13:56

Παντρεύτηκε ο Κωνσταντίνος Τσιολής! Ο χορός πάνω στα τραπέζια και το πάρτι(ΦΩΤΟ)

Η νύφη, ο γαμπρός, οι στιλιστικές επιλογές και η κόρη της Καραντώνη ως παρανυφάκι
20/10/2019 - 11:18

Κατερίνα Γερονικολού: Το "photoshop" στο Instagram και τα... μυστικά της!

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει
18/10/2019 - 10:19

Κατερίνα Γερονικολού: "Το καλοκαίρι περάσαμε με τον Γιάννη ένα τεστ"

Η ανησυχία της το καλοκαίρι που πέρασε και η συνεργασία τους
16/10/2019 - 11:58

Μαίρη Συνατσάκη: "Δεν με αφορά ο γάμος ή να κάνω παιδί"

Ο λόγος που δεν δημοσιεύει φωτογραφίες με τον σύντορφό της
15/10/2019 - 08:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διαβουλεύσεις ΟΑΥ με οδοντιάτρους για ένταξή τους στο ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Φρένο στις "υπερβολικές" εξετάσεις βάζει ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας

Συλλήψεις στη Λεμεσό για την επίθεση κατά αστυνομικών με ψαλίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Μέλη του ΟΠΕ Λεμεσού διεξήγαγαν συντονισμένη επιχείρηση σε ξενοδοχείο της πόλης

Μέχρι τα τέλη της χρονιάς θα αποζημιωθούν οι πληγέντες γεωργοί (ΒΙΝΤΕΟ)

Για πρώτη φορά δοκιμάζεται το νέο σύστημα αγροτικής ασφάλισης λέει ο Υπ. Γεωργίας
Ελλάδα

Ποινικές διώξεις για την ταινία «Τζόκερ» στην Ελλάδα

Άγνοια για την αστυνομική επέμβαση στους κινηματογράφους είχε το Υπουργείο Πολιτισμού

Ελλάδα: Πολιτική αντιπαράθεση για το "όχι" των Ευρωπαίων στη Β. Μακεδονία

Ο ΣΥΡΙΖΑ επιτέθηκε στην Κυβέρνηση και έλαβε σκληρή απάντηση

Ελλάδα: Εντοπίστηκε αποθήκη με πάνω από 30.000 είδη «μαϊμού»

Συνελήφθησαν πέντε άτομα και σε βάρος τους σχηματίσθηκε δικογραφία
Διεθνή

Διαδηλώσεις στο Λίβανο ακόμη και μετά τις μεταρρυθμίσεις Χαρίρι (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκατομμύρια άνθρωποι ξεσηκώθηκαν και διαμαρτύρονται για οικονομική κρίση και διαφθορά

Νέα κατάπαυση πυρός στη Συρία για 150 ώρες συμφώνησαν Πούτιν - Ερντογάν

Για ιστορική συμφωνία κάνει λόγο ο Τούρκος Πρόεδρος

Η Βουλή μπλόκαρε ξανά τα σχέδια του Τζόνσον (BINTEO)

Υπερψήφισαν τη συμφωνία Αποχώρησης και είπαν όχι στο πρόγραμμα εξπρές

tv news

Ο Μάξιμος σε αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA δεν μπορεί να πει τίποτα

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα σε μια αμήχανη συνάντηση με Ιωάννα και Μιχάλη, που θα την περιπλέξει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/10/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ