Ψυχαγωγία

Οι λαμπερές εμφανίσεις στο amfAR Gala! (ΦΩΤΟ)

Στα πλαίσια του 72ου Φεστιβάλ Καννών πραγματοποιήθηκε το καθιερωμένο amfAR Gala.

Τα έσοδα του κάθε χρόνο δίνονται σε φιλανθρωπίες, κυρίως σε οργανισμούς κατά του AIDS και πολλές κυρίες έβαλαν τα καλά τους και έδωσαν το παρόν τους στο λαμπερό event! Η βραδιά ξεκίνησε με champaign party, ακολούθησε dinner, fashion show και το gala ολοκληρώθηκε με ένα after party. 

Ανάμεσα στις εμφανίσεις που έκλεψαν τις εντυπώσεις αυτή της Κένταλ Τζένερ η οποία επέλεξε μια εντυπωσιακή δημιουργία σε ροζ χρώμα Giambattista Valli x H&M ενώ ιδιαίτερα σέξι ήταν η  Izabel Goulart με metallic maxi gown Joulien Macdonald x H&M. 

Δείτε τις καλύτερες εμφανίσεις: 

Κένταλ Τζένερ

1

 

 Izabel Goulart

α

 

Αντριάνα Λίμα

1

 

Εύα Λονγκόρια

1

 

Dua Lipa

1

 

Επόμενο άρθρο

Η Βασίλισσα Ελισάβετ πήγε σε σούπερ μάρκετ και είχε... απορίες!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επίσκεψη της βασίλισσας και οι απορίες της...
24/05/2019 - 13:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάννες 2019: Βράβευσαν τη... σκυλίτσα του Ταραντίνο!

H πρώτη διάκριση για την ταινία "Μια φορά και έναν καιρό στο Χόλιγουντ"
25/05/2019 - 17:04

Κάννες 2019: Μπραντ Πιτ και Λεονάρντο Ντι Κάπριο μαζί στο κόκκινο χαλί! (ΦΩΤΟ)

Η κοινή τους εμφάνιση προκάλεσε ντελίριο και σχολιάστηκε όσο καμιά άλλη
22/05/2019 - 16:04

Η Μόνικα Μπελούτσι εντυπωσίασε στο Φεστιβάλ Καννών! (ΦΩΤΟ)

Μαγνήτισε όλα τα φλας των φωτογράφων με την εμφάνιση της
20/05/2019 - 14:56

Κάννες 2019: Η Τόνια Σωτηροπούλου εντυπωσίασε στο κόκκινο χαλί! (ΦΩΤΟ)

Με τον Κωστή Μαραβέγια στο πλευρό της και η δημιουργία Ελλήνων σχεδιαστών που επέλεξε
20/05/2019 - 10:30

Κάννες 2019: Οι λαμπερές εμφανίσεις στο κόκκινο χαλί (ΦΩΤΟ)

Πρεμιέρα της βιογραφικής ταινίας "Rocketman" που αναφέρεται στη ζωή του Έλντον Τζον
17/05/2019 - 10:39

Eλένη Μενεγάκη: H συνάντηση που δεν περίμενε κανείς!

Όλα τα βλέμματα στραμμένα πάνω τους
17/05/2018 - 11:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς νερό θα μείνει η Πάφος την ερχόμενη Τετάρτη

Δείτε ποιες ώρες θα διακόπτεται η παροχή νερού

Υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου διερευνά το ΤΑΕ Πάφου

Βρισκόταν σταθμευμένο σε πάροδο της Λεωφόρου Τάφοι Βασιλέων

Διπλό φονικό: Συγκλονίζει η μαρτυρία του 15χρονου γιου του ζεύγους (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παραδέχεται τους δύο φόνους ο Λοΐζος Τζιωνής
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Νεκρός ένας πιλότος μετά την σύγκρουση Eurofighters στην ανατολική Γερμανία 

Τα δύο μαχητικά συγκρούστηκαν στον αέρα εν ώρα πτήσης

Συνάντηση Τραμπ-Μακρόν στο περιθώριο των G20 στην Ιαπωνία

Αναμένεται να συζητήσουν του θέμα του Ιράν

Αναβλήθηκαν οι σχολικές εξετάσεις στη Γαλλία εξαιτίας του καύσωνα 

Την απόφαση έλαβε το Υπουργικό Συμβούλιο της χώρας

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ