Ψυχαγωγία

Οικονομόπουλος-Αραβανή: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά τις φήμες χωρισμού! (ΦΩΤΟ)

Νίκος Οικονομόπουλος και Ευαγγελία Αραβανή ποζάρουν αγκαλιά και διαψεύδουν τις  φήμες χωρισμού. 

Τις τελευταίες μέρες υπήρχε έντονη φημολογία για κρίση στη σχέση τους που οδήγησε σε χωρισμό ωστόσο με την κοινή τους έξοδο το βράδυ της Δευτέρας σε γνωστό μαγαζί της Αθήνας έβαλαν τέλος σε όσα γράφτηκαν. Νίκος και Ευαγγελία παραμένουν μαζί και ευτυχισμένοι αφού το χαμόγελο τους καθ΄όλη τη διάρκεια της βραδιάς μαρτυρούσε την προσωπική τους ευτυχία. 

Δείτε την πρώτη κοινή φωτογραφία του ζευγαριού που ανάρτησε ο φίλος του ζευγαριού, Χάρης Σιανίδης στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram: 

oikonomopoulos

 

Επόμενο άρθρο

Σάκης Ρουβάς - Κάτια Ζυγούλη: Νέο μέλος στην οικογένεια τους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η Κάτια και η νέα "είσοδος" στην οικογένεια τους...
12/02/2019 - 08:57

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φήμες...τέλος! Αυτή είναι η αλήθεια για τη σχέση Οικονομόπουλου-Αραβανή(ΒΙΝΤΕΟ)

Η απάντηση ήρθε μέσω στενού φίλου της παρουσιάστριας με ένα ... story
09/02/2019 - 16:11

Οικονομόπουλος-Αραβανή: Οι νέες λεπτομέρειες για τη σχέση τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη και όσα δήλωσε στενός φίλος του ζευγαριού
08/02/2019 - 13:18

Οικονομόπουλος Αραβανή: Οριστικό τέλος στη σχέση τους; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μετακόμιση της παρουσιάστριας στο πατρικό της και όλο το παρασκήνιο
06/02/2019 - 09:34

Ευαγγελία Αραβανή: "Στο παρελθόν είχα σχολιαστεί ως απρόσιτη ή σνομπ"

Η εικόνα που είχε ο κόσμος, τα σχόλια που γράφτηκαν για εκείνη και η απάντηση της...
13/12/2018 - 09:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Γενί Σαφάκ: Πιο λογική βρίσκει η Άγκυρα την νέα πρόταση των ΗΠΑ για Patriot

"Χρειάζεται να γίνει παζάρι για να ικανοποιηθούν οι τουρκικές απαιτήσεις"

Δεν θα διακοπούν οι παροχές ρεύματος λόγω οφειλής τις μέρες του Πάσχα

Οι πελάτες στους οποίους έχει διακοπεί η παροχή ρεύματος μπορούν να αποταθούν στην Αρχή

Ακρωτηριάστηκε 22χρονος εργάτης στο λιμάνι Λάρνακας

Εργατικό ατύχημα σε εμπορικό πλοίο με σημαία Σιέρα Λεόνε
Ελλάδα

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά

Νεκρό σε κάδο σκουπιδιών εντοπίστηκε νεογέννητο βρέφος

30χρονη φέρεται να γέννησε και να πέταξε το μωρό της
Διεθνή

Ο Τραμπ, το "Game of Thrones" και το πόρισμα της έκθεσης Μιούλερ (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος "ξαναχτυπά" μέσω του "αγαπημένου" του twitter

Γαλλία: Απαγορεύτηκαν οι διαδηλώσεις των Κίτρινων Γιλέκων κοντά στη Νοτρ Νταμ

Τι αναφέρει ανακοίνωση των Αστυνομικών Αρχών της χώρας

Αγοράκι στην Ιταλία γεννήθηκε δύο μήνες μετά τον δίδυμο αδελφό του

"Είναι η πρώτη φορά που αντιμετωπίζουμε ένα περιστατικό αυτού του είδους"

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Η Κάτια προχωράει το σχέδιο της δολοφονίας της Μαρίνας...

Η Σοφία ζητάει από τη Ρία να κρατήσει τον Δημήτρη μακριά τους... Παρασκευή:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/04/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ