Ψυχαγωγία

"Όπου φύγει...φύγει"-Αυτή είναι η viral φωτογραφία του σεισμού στην Αθήνα!(ΦΩΤΟ)

Μνήμες από τον σεισμό του 1999 προκάλεσε σε πολλούς κατοίκους της Αθήνας των 5.1 της κλίμακας ρίχτερ στην Ελλάδα. 

Και μετά το πέρας της ανησυχίας και καταγραφής των ζημιών, μια φωτογραφία, η οποία έγινε viral θα σηματοδοτεί πλέον τον εν λόγω σεισμό. Διαδόθηκε τόσο πολύ στα social media, που οι περισσότεροι ξέχασαν το τρολάρισμα του Κυριάκου Μητσοτάκη για την γρουσουζιά του.

Η συγκεκριμένη κυρία ανεβαίνει τη Βουκουρεστίου, φορώντας μια κατσαρόλα στο κεφάλι, προφανώς θεωρώντας ότι το οικιακό σκεύος μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως κράνος που θα της παρέχει ασφάλεια. Πάντως, την πρωτοτυπία της εν λόγω προφύλαξης απαθανάτισε ένας χρήστης του Facebook, που δημοσίευσε τη φωτογραφία στην πλατφόρμα αναφέροντας 

σεισμοςςςςς!!!! Κολωνάκι τωρα ...κυρία ανεβαίνει την Βουκουρεστίου.....κλαμα !!!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατάταξη ΟΥΕΦΑ: Δεν πλήρωσε την ήττα του Απόλλωνα η Κύπρος

ΑΕΚ και ΠΑΟΚ δεν έδωσαν βαθμούς στην Ελλάδα και διατηρήθηκε η απόσταση
23/08/2019 - 09:36

Πενήντα χιλιάδες λιγότεροι Κύπριοι ταξίδεψαν για Ελλάδα

Τα υψηλά αεροπορικά ναύλα λειτούργησαν αποτρεπτικά
20/08/2019 - 11:21

Πλώρη για την Καλαμάτα έβαλε το ιρανικό πλοίο που κρατήθηκε στο Γιβραλτάρ

Εικασίες για ανταλλαγή των πλοίων μεταξύ Βρετανίας και Ιράν
19/08/2019 - 12:05

Mείωσε η Ελλάδα, παραμένει 15η η Κύπρος

Έντονο το ενδιαφέρον για την Ευρωπαϊκή κατάταξη της UEFA
16/08/2019 - 09:32

Νέος σεισμός στο Ιόνιο, "ταρακουνήθηκε" η Ζάκυνθος

Είχε προηγηθεί σεισμική δόνηση ανοιχτά της Κέρκυρας
14/08/2019 - 18:43

Σεισμός "ταρακούνησε" την Κέρκυρα (ΦΩΤΟ)

Μέχρι στιγμής δεν έχουν αναφερθεί πληροφορίες για ζημιές
14/08/2019 - 17:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διατίθενται €4,7 εκατομμύρια για 124 μικρά έργα σε κοινότητες

"Μικρά έργα μεν, μεγάλα για την καθημερινότητα, την ασφάλεια, τη ζωή στην ύπαιθρο"

Γιατί ενδιαφέρει τον μέσο Κύπριο η καταστροφική πυρκαγιά στον Αμαζόνιο;

Πως με απλά μαθηματικά μεταφράζεται σε εξίσωση με αρνητικό πρόσημο για τη χώρα μας

Συνελήφθη 55χρονη για εμπρησμό αυτοκινήτου στην επαρχία Λάρνακας

Η πυρκαγιά ξέσπασε το πρωί ενώ το όχημα βρισκόταν σταθμευμένο σε ανοιχτό τεμάχιο γης
Ελλάδα

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 13:00DEAL