Ψυχαγωγία

"Όπου φύγει...φύγει"-Αυτή είναι η viral φωτογραφία του σεισμού στην Αθήνα!(ΦΩΤΟ)

Μνήμες από τον σεισμό του 1999 προκάλεσε σε πολλούς κατοίκους της Αθήνας των 5.1 της κλίμακας ρίχτερ στην Ελλάδα. 

Και μετά το πέρας της ανησυχίας και καταγραφής των ζημιών, μια φωτογραφία, η οποία έγινε viral θα σηματοδοτεί πλέον τον εν λόγω σεισμό. Διαδόθηκε τόσο πολύ στα social media, που οι περισσότεροι ξέχασαν το τρολάρισμα του Κυριάκου Μητσοτάκη για την γρουσουζιά του.

Η συγκεκριμένη κυρία ανεβαίνει τη Βουκουρεστίου, φορώντας μια κατσαρόλα στο κεφάλι, προφανώς θεωρώντας ότι το οικιακό σκεύος μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως κράνος που θα της παρέχει ασφάλεια. Πάντως, την πρωτοτυπία της εν λόγω προφύλαξης απαθανάτισε ένας χρήστης του Facebook, που δημοσίευσε τη φωτογραφία στην πλατφόρμα αναφέροντας 

σεισμοςςςςς!!!! Κολωνάκι τωρα ...κυρία ανεβαίνει την Βουκουρεστίου.....κλαμα !!!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στην Αθήνα για την ΑΕΚ ο Ζήσης

Πάτησε το πόδι του ξανά στην Ελλάδα για λογαριασμό της «Ένωσης»
19/01/2020 - 09:28

Koriopolis: Το σκάνδαλο που συγκλόνησε το ελληνικό ποδόσφαιρο (ΦΩΤΟ)

Το χρονικό μιας εκ των μεγαλυτέρων υποθέσεων διαφθοράς στην Ελλάδα
18/01/2020 - 13:44

Σεισμός 4,6 ρίχτερ στη Ζάκυνθο

Στα 28,2 χιλιόμετρα εντοπίζεται το εστιακό του βάθος
17/01/2020 - 20:03

Mηνύματα Αθήνας στη διάσκεψη του Βερολίνου και μέσω Χαφτάρ

«Αναμένουμε από τη Γερμανία να είναι θεματοφύλακας της ευρωπαϊκής θέσης», είπε ο Δένδιας
17/01/2020 - 16:56

Πρώτη νίκη για την Εθνική Ελλάδος στο Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα πόλο

Χωρίς να συναντήσει την παραμικρή αντίσταση, επικράτησε με 17-10 της Γεωργίας
16/01/2020 - 18:58

Nέο βήμα για ισχυρή συνεργασία επτά κρατών στην Ανατολική Μεσόγειο (ΒΙΝΤΕΟ)

Υπεγράφη το πλαίσιο για εγκαθίδρυση Διεθνούς Οργανισμού για το φυσικό αέριο
16/01/2020 - 15:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aνεξέλεκτο κυπριακό σουπερμαρκετ στο Facebook (ΦΩΤΟ)

Xαλούμια, ελαιόλαδο, σαλιγκάρια, μανιτάρια χωρίς κανένα έλεγχο

Χειροπέδες σε 44χρονο για τον σοβαρό τραυματισμό 52χρονου στη Λεμεσό

Συνεχίζει να νοσηλεύεται στο νοσοκομείο με κατάγματα και κεφαλαιμάτωμα

Απίστευτες εικόνες από ακατάλληλο σχολικό λεωφορείο στη Γιόλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αιφνιδιαστική επίσκεψη του Καρούσου και τα παράπονα των μαθητών
Ελλάδα

ΥΠΕΞ Ελλάδας: «Έλαβα διαβεβαίωση ότι η Ε.Ε. θεωρεί παράνομα τα Μνημόνια»

Ο Ν. Δένδιας εξέφρασε την ενόχληση της ελληνικής πλευράς για μη συμμετοχή στο Βερολίνο

Το "ευχαριστώ" Χαφτάρ σε Μητσοτάκη και Δένδια μετά τη Διάσκεψη του Βερολίνου

"Η διπλωματική παρουσία τους ήταν συντριπτικά ευεργετική για τον λαό της Λιβύης"

Θετικές οι πρώτες αντιδράσεις από την Αθήνα για το αποτέλεσμα της Διάσκεψης

«Είναι επίσης θετική η δέσμευση όλων των συμμετεχόντων για τήρηση του εμπάργκο όπλων»
Διεθνή

Αυστηρότερες ποινές για δράστες των τρομοκρατικών επιθέσεων θέλει η Βρετανία

Το νέο "αντιτρομοκρατικό νομοσχέδιο" αναμένεται να κατατεθεί ενώπιον της Βουλής

Στους τέσσερις οι νεκροί στην Κίνα από τον νέο κοροναϊό

Οι αρχές επιβεβαίωσαν και επίσημα ότι μεταδίδεται από άνθρωπο σε άνθρωπο

Τέσσερις νεκροί στην Ισπανία από τη φονική καταιγίδα "Γκλόρια"

Αντιμέτωποι με σφοδρές βροχοπτώσεις και ισχυρούς ανέμους οι κάτοικοι

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/01/2020 - 10:15ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ