Ψυχαγωγία

Οριστικό "φινάλε" για Αργυρό-Παπαγεωργίου:Η αιτία χωρισμού και όλο το παρασκήνιο

Έρωτας, σχέση, σύννεφα στη σχέση τους και τώρα πια ... οριστικός χωρισμός!

Αν της αφιέρωνε τραγούδι θα ήταν το "Εγώ να εμπιστευτώ πάλι εσένα...ποτέ ξανά". Ο λόγος;

Μπορεί τα τελευταία δημοσιεύματα να έκαναν λόγο για επανασύνδεση μετά από μια κρίση στη σχέση τους, όμως σύμφωνα με την αποκάλυψη στην εκπομπή «Τι λέει;», ο Κωνσταντίνος Αργυρός και η Ηλιάνα Παπαγεωργίου χώρισαν οριστικά και ο λόγος είναι το... ψέμα του μοντέλου που αποκαλύφθηκε από τα social media.

Όπως αποκάλυψε η Νανά Ηλιοπούλου στην εκπομπή του Alpha ο τραγουδιστής έβαλε τέλος τη σχέση του με το μοντέλο μετά την αποκάλυψη του κρυφού γάμου της Ηλιάνας. Η ίδια ανέφερε

«Σύμφωνα με τις δικές μας πηγές, το ζευγάρι χώρισε. Γνωρίστηκαν το Μάιο, ήταν μαζί το καλοκαίρι, τον Σεπτέμβριο χώρισαν, τον Νοέμβριο λοιπόν έδωσαν μία ευκαιρία στη σχέση τους και ήταν όλα μια χαρά μέχρι που βγήκε η είδηση ότι ήταν παντρεμένη, αυτή ήταν η αιτία που είπε ο Κωνσταντίνος στην Ηλιάνα να χωρίσουν. Δεν το ήξερε αυτό, το έμαθε από την τηλεόραση. Τα Χριστούγεννα ήταν λίγο μαύρα και για τους δύο και ήταν λογικό να αντιδράσει έτσι ο Κωνσταντίνος»

αργ

Επόμενο άρθρο

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τα... ρεπορτάζ στα χιόνια και δίνει ρέστα!

Μάζεψε τις πιο ξεκαρδιστικές συνδέσεις με τα χιόνια και μοίρασε απλόχερα γέλια
12/01/2019 - 14:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το προσκύνημα του Κωνσταντίνου Αργυρού στους Αγίους Τόπους (ΦΩΤΟ)

Ο τραγουδιστής και οι συνεργάτες του επισκέφθηκαν τον Πανάγιο Τάφο...
19/04/2019 - 14:49

Nέα κόντρα στη showbiz-Ο Κωστόπουλος ρίχνει τα πυρά του στην Ηλιάνα Παπαγεωργίου

Το...τσοπάνης TV, η άγνωστη καριέρα στη Νέα Υόρκη και το τουπέ της
08/04/2019 - 09:54

Κόλαση! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου με μικροσκοπικό μπικίνι (ΦΩΤΟ)

Είναι σέξυ, το ξέρει και ποζάρει κεντρίζοντας τα βλέμματα
07/04/2019 - 10:50

Τί είναι το kangoo;Η νέα μόδα γυμναστικής που εξαφανίζει την κυτταρίτιδα(ΒΙΝΤΕΟ)

Το έκανε μόδα η Ηλιάνα Παπαγεωργίου και έχει κατακτήσει Ελλάδα και Κύπρο
03/04/2019 - 21:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αποκαλυπτικό: Ζήτησαν νομική συνδρομή από τον Κώστα Κληρίδη για τη Mary Rose

Τι ανέφερε ο Γενικός Εισαγγελέας στο alphanews.live για τον φάκελο που τέθηκε ενώπιον του

"Το Μιτσερό γίνεται διάσημο αλλά όχι για καλό σκοπό"

Τι δηλώνει στο AlphaNewsLive o κοινοτάρχης για την πολύκροτη υπόθεση

Υπουργός Εργασίας: Δεν υπάρχει ούτε ένας άστεγος στην Κύπρο

Εντός Μαϊου η νέα στεγαστική πολιτική της Κυβέρνησης λόγω εκτόξευσης των ενοικίων
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Εκρήξεις προκάλεσαν πανικό στους κατοίκους του Ντέρμπι της Μεγάλης Βρετανίας

Βίντεο και φωτογραφίες στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δείχνουν πυκνούς καπνούς

Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν: "Δεν ενθαρρύνουμε ποτέ τη βία"

Αναφερόμενος στην επίθεση εναντίον Κιλιτσντάρογλου

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 20:20ALPHA NEWS