Ψυχαγωγία

Όσο Υπάρχουν Τραγούδια: Δείτε τον Λούη να τραγουδά...κυπριακά τραγούδια(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσο Υπάρχουν Τραγούδια...

θα υπάρχουν κεφάτες μουσικές βραδιές και άνθρωποι που θα μοιράζονται μαζί μας μαγικές στιγμές.

oso iparxun tragudia

Μια από αυτές τις στιγμές είχαμε την ευκαιρία να απολαύσουμε το Σάββατο, 20 Ιανουαρίου στις 21.15 από την συχνότητα του Alpha Κύπρου και από τη μεγάλη πρεμιέρα της εκπομπής "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια" με την Βασιλική Χατζηαδάμου.

Διαβάστε επίσης: "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια"... έρχεται στον Alpha Κύπρου - Όλες οι λεπτομέρειες

O ανατρεπτικός Λούης Πατσαλίδης, ανέβηκε στο εντυπωσιακό σκηνικό που έχει στηθεί για τη νέα εκπομπή και μας χάρισε μια ξεχωριστή μουσική και τηλεοπτική στιγμή, αφού τραγούδησε το γνωστό κυπριακό τραγούδι "Τηλλυρκώτισσα", εντυπωσιάζοντας με τις φωνητικές του ικανότητες.

Διαβάστε επίσης: Όσο Υπάρχουν Τραγούδια: Βackstage φωτογραφίες και βίντεο από τα γυρίσματα

Δείτε τη στιγμή που παίρνει το μικρόφωνο και ξεκινά τα... κυπριακά, γιατί ούτε ο Λούης Πατσαλίδης δε μπόρεσε να κρατηθεί στο γλέντι που είχε στηθεί.

Διαβάστε επίσης:Τηλλυρκώτισσα: Εσείς ξέρερε τί σημαίνει το “εσσιέβερεβε"; - Η πραγματική σημασία

 

 

Η εκπομπή μας ταξιδεύει κάθε Σάββατο, ευχάριστα σε περιοχές που έχουν το δικό τους μουσικό χαρακτήρα και παράδοση ενώ θα αγκαλιάσει τραγούδια και μεγάλους ερμηνευτές σε βραδιές που θα ενώνει την παραδοσιακή μουσική με τα σύγχρονα ακούσματα.

Γιατί "Όσο Υπάρχουν Τραγούδια" θα υπάρχουν και παρέες να τα αναδεικνύουν και να περνούν καλά!

Και η καλύτερη σας δίνει μια μικρή γεύση για το τί θα παρακολουθήσετε το ερχόμενο Σάββατο 27 Ιανουαρίου στις 21.15 από τον Alpha Κύπρου

 

Επόμενο άρθρο

Λαμπροπούλου και Ταραμουντάς πάνε στην Eurovision - Ακούστε το teaser (ΒΙΝΤΕΟ)

Έσκασε από το πουθενά! Δεν είναι ούτε η Παπαρίζου, ούτε η Τάμτα ούτε η Φουρέιρα...
19/01/2018 - 18:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το συγκινητικό μήνυμα και "ευχαριστώ" του Λούη στους συνεργάτες του(ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτοί είναι οι αφανείς ήρωες της επιτυχίας του "Λούης Night Show"
18/02/2019 - 22:21

Όταν ο Λούης ήταν στο στρατό και σατίριζε Κληρίδη και Κυπριανού...μπροστά τους!

Το βίντεο από τα πρώτα βήματα του Πατσαλίδη που θα σε κάνει να ξεκαρδιστείς
17/02/2019 - 21:57

"Λύγισε" ο Λούης: Τα λόγια της μητέρας του που έχει "φύγει" από τη ζωή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τραγούδησε το αγαπημένο της κομμάτι και δάκρυσε από συγκίνηση
17/02/2019 - 21:44

Η ξεκαρδιστική σύγκριση του Λούη για τους Κύπριους και τους Άγγλους στο γήπεδο!

Η διαφορά στη συμπεριφορά των δυο λαών όταν πάνε στο γήπεδο και το τρολ του Λούη
16/02/2019 - 17:07

Η "Τηλλυρκώτισσα" έγινε...ραπ από τον Λούη και την Βασιλική(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντουέτο που άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις στην "Παράδοση κατ΄οίκον"
15/02/2019 - 12:32

Τί τρέχει; Με φουσκωμένη κοιλιά η... Αρτεμίου στο "Λούης Night Show"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Άλλοι παντρεύονται ... άλλοι γκαστρώνονται" - Η σπόντα του Τρύφωνος και το τρολ
15/02/2019 - 12:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ματσάκης: Κακός χειρισμός από τους γιατρούς για το πεντάμηνο βρέφος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Θεωρώ πως δεν υπάρχει βιασμός σε αυτή τη περίπτωση" / "Πρέπει να γίνει μια επανεξέταση"

Χειροπέδες σε συνάδελφό τους πέρασαν Αστυνομικοί (ΒΙΝΤΕΟ)

Λοχίας της Αστυνομίας και φιλικό του πρόσωπο τελούν υπό κράτηση

Κλείδωσε συνάντηση ΟΑΥ και ΠΙΣ με παρουσία Υπ. Υγείας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συζήτηση στην Επιτροπή Υγείας της Βουλής δεν προχωρούσε λόγω των μεταξύ τους διαφορών
Ελλάδα

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους

Βρέφος ξεψύχησε στα χέρια της μητέρας του

Φως στα αίτια του θανάτου του, αναμένεται να δώσει η ιατροδικαστική εξέταση

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ