Ψυχαγωγία

Όταν ο Λούης ήταν στο στρατό και σατίριζε Κληρίδη και Κυπριανού...μπροστά τους!

Ο Λούης Πατσαλίδης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Βασιλικής Χατζηαδάμου "Παράδοση Κατ’οίκον" σε μια άκρως διασκεδαστική εκπομπή που χάρισε πολλές εκπλήξεις από το άγνωστο μέχρι χθες παρελθόν του γνωστού stand up comedian.

Μέσα από ένα βίντεο αρχείου η εκπομπή μας παρουσιάζει τον Λούη, όπως ήταν στο στρατό και συγκεκριμένα στο στρατόπεδο Στέλιου Μαυρομμάτη αλλά και τα πρώτα του βήματα στη σάτιρα.

Ο ίδιος σατιρίζει μπροστά στα μάτια τους τον Γλαύκο Κληρίδη και τον Σπύρο Κυπριανού και η κάμερα καταγράφει τις ...αμήχανες αντιδράσεις. Μάλιστα, ο Λούης τραγουδά και παραδοσιακά τραγούδια στην εν λόγω εκδήλωση, κεντρίζοντας το ενδιαφέρον. Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

"Λύγισε" ο Λούης: Τα λόγια της μητέρας του που έχει "φύγει" από τη ζωή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τραγούδησε το αγαπημένο της κομμάτι και δάκρυσε από συγκίνηση
17/02/2019 - 21:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει την Λίτσα Πατέρα για...πόλεμο στην Κύπρο

"Ήρθε να μας πει ότι στις 2 Ιούλη θα μας πιάσουν οι Τούρκοι;"
18/05/2019 - 13:23

Ο ALPHA Κύπρου ανανέωσε την επιτυχημένη συνεργασία του με τον Λούη Πατσαλίδη!

Ο αγαπημένος stand up comedian υπόσχεται περισσότερη και πιο καυστική σάτιρα
13/05/2019 - 15:52

Οι τρυφερές ευχές του Λούη Πατσαλίδη στην Αστέρω για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές του stand up comedian στην... "κοτζιακαρούα" του
10/05/2019 - 12:55

Η Έλενα Παπαρίζου στο... "Λούης Night Show" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα XXL μουσικό επεισόδιο με Έλενα Παπαρίζου και Γιάννη Σαββιδάκη την Παρασκευή 10 Μαΐου
08/05/2019 - 16:55

Ο Λούης κάνει... κουλί μαζί με τον Χαράλαμπο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Άρεσε στον Λούη το κουλί; - Όλα όσα έγιναν στο "Λούης Night Show"
06/05/2019 - 13:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρεμιέρα για τις Παγκύπριες Εξετάσεις με το μάθημα των Νέων Ελληνικών (ΒΙΝΤΕΟ)

7689 υποψήφιοι διεκδικούν μία θέση στα Ανώτερα και Ανώτατα εκπαιδευτικά Ιδρύματα

Επιχείρηση καθαρισμού της Βόρειας ακτογραμμής του Ακάμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάζεψαν από πλαστικά μπιτόνια μέχρι δίκτυα και παντόφλες
Ελλάδα

100 χρόνια από την Γενοκτονία των Ποντίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Από το 1911 άρχισαν τον συστηματικό αφανισμό των χριστιανικών πληθυσμών της Μικράς Ασίας

Κρήτη: Τη ζωή του έχασε οδηγός όταν το αυτοκίνητό του έπεσε σε γκρεμό

Το όχημα κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες εξετράπη της πορείας του και έπεσε από γέφυρα

Χειροπέδες σε δύο ανήλικες για διακίνηση ναρκωτικών

Στην κατοχή τους εντοπίστηκε ποσότητα ακατέργαστης κάνναβης
Διεθνή

Ένας νεκρός και 60 τραυματίες σε τροχαίο δυστύχημα με λεωφορείο στη Γερμανία

Σοκάρουν οι εικόνες με τα σωστικά συνεργεία στο σημείο του ατυχήματος

Γερμανία: Διαδηλώσεις κατά του εξτρεμισμού σε επτά μεγάλες πόλεις

Στο Βερολίνο από νωρίς το απόγευμα συγκεντρώθηκαν περισσότερα από 20.000 άτομα

Αίγυπτος: 14 τραυματίες από έκρηξη σε τουριστικό λεωφορείο (ΦΩΤΟ)

Κοντά στο νέο μουσείο στην περιοχή των Πυραμίδων της Αιγύπτου

tv news

Ο Τόνυ εξομολογείται κάτι στην Τατιάνα που αλλάζει τα πάντα στη σχέση τους...

Η Όλγα αποφασίζει να χωρίσει οριστικά με τον Στέφανο «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Κάτια προσπαθεί να πει την αλήθεια στη Μαρίνα, αλλά εκείνη τη διώχνει...

O Αντρέας αποκαλύπτει κάτι σοκαριστικό στη Ρένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/05/2019 - 09:30ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ