Ψυχαγωγία

Όταν ο Λούης ήταν στο στρατό και σατίριζε Κληρίδη και Κυπριανού...μπροστά τους!

Ο Λούης Πατσαλίδης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή της Βασιλικής Χατζηαδάμου "Παράδοση Κατ’οίκον" σε μια άκρως διασκεδαστική εκπομπή που χάρισε πολλές εκπλήξεις από το άγνωστο μέχρι χθες παρελθόν του γνωστού stand up comedian.

Μέσα από ένα βίντεο αρχείου η εκπομπή μας παρουσιάζει τον Λούη, όπως ήταν στο στρατό και συγκεκριμένα στο στρατόπεδο Στέλιου Μαυρομμάτη αλλά και τα πρώτα του βήματα στη σάτιρα.

Ο ίδιος σατιρίζει μπροστά στα μάτια τους τον Γλαύκο Κληρίδη και τον Σπύρο Κυπριανού και η κάμερα καταγράφει τις ...αμήχανες αντιδράσεις. Μάλιστα, ο Λούης τραγουδά και παραδοσιακά τραγούδια στην εν λόγω εκδήλωση, κεντρίζοντας το ενδιαφέρον. Δείτε το σχετικό απόσπασμα 

Επόμενο άρθρο

"Λύγισε" ο Λούης: Τα λόγια της μητέρας του που έχει "φύγει" από τη ζωή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τραγούδησε το αγαπημένο της κομμάτι και δάκρυσε από συγκίνηση
17/02/2019 - 21:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει την επίσκεψη του ζεύγους Αναστασιάδη στο Μπάγκιγχαμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει την επίσκεχη τους και χαρίζει στιγμές γέλιου
16/03/2019 - 17:50

Ο Λούης Πατσαλίδης προκαλεί τον... Νίκο Αναστασιάδη να πάει στην εκπομπή του!

Οι "πόρτες" του "Λούης Night Show" είναι ανοικτές για τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας
16/03/2019 - 13:51

Και όμως... τρόλαραν τον Λούη! Η απίστευτη μεταμφίεση στις Απόκριες(ΦΩΤΟ)

Έγινε Λούης Πατσαλίδης για μια ημέρα και κέρδισε τις εντυπώσεις
13/03/2019 - 16:51

Το άρμα του «Λούης Night Show» στην καρναβαλίστικη παρέλαση της Λεμεσού! (ΦΩΤΟ)

Το Λεμεσιανό καρναβάλι ξεκίνησε και δεν θα μπορούσε να απουσιάζει η ομάδα του Λούη
10/03/2019 - 13:11

Όταν οι Λεμεσιανοί δεν αφήσουν σε ησυχία δημοσιογράφο τις Απόκριες(ΒΙΝΤΕΟ)

Το αληθινό κλίμα τις Αποκριάς το μετέφεραν οι περαστικοί on air
09/03/2019 - 15:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Απεβίωσε σε ηλικία 66 ετών ο πρώην Δημοτικός Σύμβουλος Πάφου Τάσος Αναστασίου

Ήταν πρώην τερματοφύλακας της πρώτης ομάδας του ΑΠΟΠ Πάφου

Μεθυσμένος οδηγός προκάλεσε τροχαίο και "έγινε καπνός"

Εντοπίστηκε από την Αστυνομία στη Λάρνακα και συνελήφθη
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Ισχυρός σεισμός 6,2 βαθμών Ρίχτερ στην Τουρκία

Σημειώθηκε 123 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της Αττάλειας

Εξηγήσεις για τις δηλώσεις Ερντογάν ζητά ο Αυστραλός Πρωθυπουργός

Καλεί τον Τούρκο πρεσβευτή μετά το μακελειό στα τζαμιά στη Νέα Ζηλανδία

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ