Ψυχαγωγία

Πάνος Μακρής: «Ήταν ξαφνικός ο ερχομός του παιδιού μας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο Πάνος Μακρής. Ο ηθοποιός τη φετινή χρονιά πρωταγωνιστεί στη νέα κοινωνική σειρά του Alpha Κύπρου «Μπλε» και ανάμεσα σε άλλα μίλησε για τον ρόλο του και την πατρότητα και την σύντροφο του Χριστίνα Τσέλεπου

Για την γνωριμία του με την Χριστίνα και το παιδάκι τους ο Πάνος Μακρής δήλωσε:

Μπορώ να πω ότι ήμουν έτοιμος αλλά από την άλλη ποτέ δεν ξέρεις αν είσαι έτοιμος. Ήταν ξαφνικό και όλα έγιναν πολύ γρήγορα... Και η σχέση με την Χριστίνα ήταν ξαφνική. Είμασταν σε κοινές παρέες και καταλάβαμε ότι μιλούσαμε μόνοι μας με τις ώρες. Το παιδί ήρθε στα 1,5 2 χρόνια.. Είμαστε και χαλαροί και υπερπροστατευτικοί αλλά αυτό γίνεται γιατί δεν την αφήνουμε στιγμή από τα μάτια μας και την παίρνουμε παντού μαζί μας

Για την συμμετοχή του στο «Μπλε» και τον ρόλο του ανέφερε:

Είμαι πολύ περήφανος και πολύ ευτυχισμένος και χαρούμενος… Τώρα θα μάθετε πράγματα γι’ αυτόν τον τύπο και νομίζω σε κάποια φάση της ζωής του επειδή ήταν αλήτης είδε ένα «φως» και άρχισε να το ψάχνει. Το ταξίδι μας στο άγιο Όρος κατάλαβα ότι δίνονται πολλές μεγάλες μάχες. Κάναμε 4 μέρες για τα γυρίσματα η αλήθεια είναι ότι η γυναίκα μου δεν με αναγνώριζε.. κάτι με περιτριγύριζε και πραγματικά πάλεψα για να κρατήσω κάποια πράγματα από εκεί. Το συμπέρασμα από το ταξίδι ήταν ότι ο Θεός είναι ελευθερία

Δείτε όλη τη συνέντευξη του στην Χριστιάνα Αριστοτέλους:

Επόμενο άρθρο

Πάνος Βλάχος: Τα τρυφερά λόγια για την Ιωάννα Τριανταφυλλίδου

Η αναφορά στην ηθοποιό και αν έχει υπάρξει ποτέ ανταγωνισμός ανάμεσα τους...
13/11/2018 - 16:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χρ.Αριστοτέλους: Ο επίμονος θαυμαστής και το μήνυμα που της έστειλε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη που έκανε on air η παρουσιάστρια και η αντίδραση της...
22/02/2019 - 16:42

Κύπρος Χαριλάου: Οι δυσκολίες στον χώρο και η προσωπική του ζωή (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους
21/02/2019 - 17:51

Ε. Ευσταθίου: Το νέο επαγγελματικό βήμα και η αποκάλυψη της ηλικίας της (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τα κιλά της και αν έχει κάνει πλαστικές επεμβάσεις
20/02/2019 - 17:50

Δήμος Μπέκε:"Tα παιδιά από τα ριάλιτι κατέστρεψαν τη νύχτα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
18/02/2019 - 18:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μέλος της Αστυνομίας έσωσε ποδηλάτη που υπέστη υποθερμία

Βρισκόταν σε κατάσταση σοκ και του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες

Οι επαφές του Κώστα Χαμπιαούρη στην Τεχεράνη

Θα συναντήσει τον Υπουργό Επιστημών και θα συνυπογράψουν Μνημόνιο Συναντίληψης

"Μίλησε" η νεκροτομή του άτυχου 85χρονου που έπεσε από σκάλα

Τον ηλικιωμένο εντόπισε ο γιος του ο οποίος ενημέρωσε τις αρχές
Ελλάδα

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew
Διεθνή

Αγελάδες ποδοπάτησαν μέχρι θανάτου 45χρονη Γερμανίδα

Μεγάλο πρόστιμο στον κτηνοτρόφο επέβαλε το δικαστήριο της χώρας

Bενεζουέλα: Σχεδόν 3 εκατομμύρια πολίτες εγκατέλειψαν τη χώρα από το 2015

Έχουν βρει καταφύγιο στις γειτονικές χώρες όπως η Κολομβία και το Περού

Ισχυρή σεισμική δόνηση στα σύνορα Ισημερινού-Περού

Δεν υπήρχε κίνδυνος να προκληθεί τσουνάμι, σύμφωνα με το Κέντρο Προειδοποίησης

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ