Ψυχαγωγία

Παντρεύονται Μπαλατσινού-Κικίλιας: Η εκκλησία και το δείπνο με τα πεθερικά(ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη μέρα έφτασε για τον Βασίλη Κικίλια και την Τζένη Μπαλατσινού.

Σε λίγες ώρες θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας και θα ενωθούν με τα ιερά δεσμά του γάμου.

Κουμπάροι τους θα είναι το ζεύγος Ηλία Καντζούρη και Έμη Πανουσοπούλου. Ο Ηλίας είναι αδερφικός φίλος του Βασίλη Κικίλια από το Πανεπιστήμιο και προπονητής μπάσκετ στην ΑΕΚ, ενώ η σύζυγός του, Έμη, είναι μητέρα των δύο παιδιών τους και καλή φίλη της Τζένης Μπαλατσινού.

Οι δυο τους το προηγούμενο βράδυ από το γάμο τους έφαγαν με τα πεθερικά σε εστιατόριο με θέα την Ακρόπολη.

Λ΄ΚΛΜ

Το ζευγάρι θα ανταλλάξει όρκους αιώνιας πίστης και αγάπης στον Ιερό Ναό των Αγίων Ισιδώρων, ένα ειδυλλιακό εκκλησάκι που βρίσκεται στο λόφο του Λυκαβηττού. Δείτε σχετική φωτογραφία 

Λ΄ΚΛ

Το ζεύγος μας έειξε τι κάνει λίγες ώρες πριν την πιο ευτυχισμένη ημέρα της ζωής τους με τον Ο βουλευτή της ΝΔ,  να βγαίνει για τρέξιμο στον Εθνικό Κήπο,με τη σκυλίτσα του, τη Lucky και την παρουσιάστρια να χαλαρώνει με μια καλοκαιρινή βόλτα.

Δείτε ακόμα τον υποψήφιο βουλευτή στην τελευταία πρόβα με το γαμπριάτικο κοστούμι

Επόμενο άρθρο

Η Ελένη Μενεγάκη χωρίς photoshop και πιο σέξυ από ποτέ στην αμμουδιά(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που υπενθυμίζει ότι είναι η πιο όμορφη παρουσιάστρια της Ελλάδας
16/06/2019 - 12:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χάιντι Κλουμ παντρεύτηκε για τρίτη φορά υπό άκρα μυστικότητα!

Το supermodel και ο μουσικός των Tokio Hotel παντρεύτηκαν τον περασμένο Φεβρουάριο
16/07/2019 - 09:14

Πετρούνιας-Μιλλούση: Το πρώτο βίντεο που δημοσίευσαν από τον γάμο τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
14/07/2019 - 09:58

Άννιτα Πάνια: Μάθετε που και πότε θα γίνει ο γάμος της!

Η παρουσιάστρια και ο σύντροφος της ετοιμάζονται να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
13/07/2019 - 15:08

Ματωμένος γάμος στο ανατολικό Αφγανιστάν...

Νεκροί και τραυματίες από επίθεση αυτοκτονίας κατά τη διάρκεια γαμήλιας τελετής
13/07/2019 - 07:54

Eιναι επίσημο! Η Ιωάννα Λαμπροπούλου...παντρεύεται! Όλες οι λεπτομέρειες(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη on air με ένα τσιατιστό και η ημερομηνία γάμου
12/07/2019 - 18:05

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση της Ευριδίκης στον άντρα της... on air (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι ο άνθρωπος που θέλω να σταθώ δίπλα του νυφούλα..."
11/07/2019 - 16:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ελπίζω να μην ζω για να δω την τουρκοποίηση της Κύπρου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έλεγε ο Αλέξης Γαλανός από το στούντιο του Alpha Κύπρου για Αμμόχωστο και Κυπριακό

"Χαλάει" ο καιρός τα επόμενα 24ωρα

Βροχές και καταιγίδες προβλέπει από αύριο η Μετεωρολογική Υπηρεσία

Ψάχνουν τα αίτια της φωτιάς που ξέσπασε στην Κλήρου

Μάχη με τις φλόγες έδωσαν πυροσβέστες για την κατάσβεση της πυρκαγιάς
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τζόνσον και Χαντ: Απορρίπτουν το backstop ακόμα και με αλλαγές

Η θέση των διεκδικητών για την πρωθυπουργία της Βρετανίας

ΗΠΑ: Αρνούνται άσυλο στους μετανάστες που φτάνουν από το Μεξικό

Το νέο μέτρο της κυβέρνησης του Αμερικανού Προέδρου

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 18:10ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ