Ψυχαγωγία

Πιέρος Σωτηρίου:Η γλυκιά φωτογραφία με τη μητέρα του και το ..."σ' αγαπώ"(ΦΩΤΟ)

O Πιέρος Σωτηρίου εύχεται στη μητέρα του με τον πιο γλυκό και συγκινητικό τρόπο μέσ ω social media.

Η μαμά του είχε γενέθλια και μέσω μιας ανάρτησης θέλησε να της ευχηθεί δημόσια και να μοιραστεί λόγια αγάπης μαζί με τους ακόλουθούς του. Ο ίδιος δήλωσε ανέβασε μία φωτογραφία της μητέρας του, που βρίσκεται στο μπαλκόνι του σπιτιού του στην Κοπεγχάγη γράφοντας :

"Αν μπορούσα να διαλέξω μάνα πάλι εσένα θα διάλεγα. Χρόνια πολλά μάνα σε αγαπώ."

Δείτε την σχετική ανάρτηση

΄κλμ

Επόμενο άρθρο

Nέα κόντρα στη showbiz-Ο Κωστόπουλος ρίχνει τα πυρά του στην Ηλιάνα Παπαγεωργίου

Το...τσοπάνης TV, η άγνωστη καριέρα στη Νέα Υόρκη και το τουπέ της
08/04/2019 - 09:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

ΑΕΚ ετών... 25

Γενέθλια μέρα η σημερινή (18/07) για την ομάδα της Λάρνακας
18/07/2019 - 10:00

Το εντυπωσιακό πάρτι γενεθλιών για την Ινώ Αναστασιάδη και οι...κιθαρίστες(ΦΩΤΟ)

Πόσα κεράκια έσβησε η κόρη του Προέδρου της Δημοκρατίας;
09/07/2019 - 11:22

Κουφαλίδου:Η συγκινητική έκπληξη του άντρα και του γιου της στα γενέθλια της

Η τούρτα, οι ευχές και τα χαμόγελα μετά την περιπέτεια υγείας της
06/07/2019 - 15:07

Ο Πιέρος Σωτηρίου... αποφοίτησε! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά περήφανη στο πλευρό του συντρόφου της
26/06/2019 - 11:21

Πιέρος για Λούφντερ: «Πολύ δυνατός και γρήγορος αμυντικός»

Η πρώτη τοποθέτηση του Κύπριου διεθνή για τον πρώην συμπαίκτη του στην Κοπεγχάγη
20/06/2019 - 18:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκοψαν πρόστιμο σε...καρέκλα και ποδήλατο στη Λάρνακα (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει στο AlphaNewsLive ο Δήμαρχος Λάρνακας για το περιστατικό αλλά και το βίντεο

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Ο 96χρονος που έτρεξε 5 χιλιόμετρα και κατέρριψε το παγκόσμιο ρεκόρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι λέει ο ίδιος για το κατόρθωμα του και ποια είναι η μαγική συνταγή της επιτυχίας

Το Ιράν "κατέλαβε πετρελαιοφόρο με βρετανική σημαία"

Οι Φρουροί της Επανάστασης το κατέλαβαν «για μη τήρηση του διεθνούς ναυτικού κώδικα»

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 06:15DEAL