Ψυχαγωγία

Πιτ - Ντι Κάπριο: Τα αρνητικά σχόλια για την αφίσα της νέας τους ταινίας

Κυκλοφόρησε η αφίσα για τη νέα ταινία του Quentin Tarantino με τίτλο”Once Upon a Time in Hollywood" με πρωταγωνιστές τους Λεονάρτνο ΝτιΚάπριο και Μπραντ Πιτ.

Η πρώτη επίσημη αφίσα της πολυαναμενόμενης ταινίας έκανε τον γύρο του διαδικτύου προκαλώντας όμως τα αρνητικά σχόλια των φανς που δεν φάνηκε να ανταποκρίνεται στις προσδοκίες τους. Στα κοινωνικά δίκτυα σχολιάστηκε έντονα το υπερβολικό photoshop που έγινε στα πρόσωπα και των δυο πρωταγωνιστών με το σχόλιο ότι ο Μπραντ Πιτ μοιάζει σαν να είχε προστεθεί στο σώμα του Μάθιου Μακόναχι να γίνεται viral!

Δείτε το πρώτο επίσημο πόστερ της ταινίας: 

Επόμενο άρθρο

Ο Ντάνος στο... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το trailer του νέου επεισοδίου και όλα όσα θα γίνουν
20/03/2019 - 16:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάννες 2019: Μπραντ Πιτ και Λεονάρντο Ντι Κάπριο μαζί στο κόκκινο χαλί! (ΦΩΤΟ)

Η κοινή τους εμφάνιση προκάλεσε ντελίριο και σχολιάστηκε όσο καμιά άλλη
22/05/2019 - 16:04

Η Σαρλίζ Θερόν μιλά για την Αντζελινά Τζολί και την φημολογούμενη κόντρα τους

Η απάντηση στα δημοσιεύματα που την θέλουν ζευγάρι με τον Μπραντ Πιτ
08/05/2019 - 11:42

Ο Μπραντ Πιτ έκανε δώρο στην Τζένιφερ Άνιστον ένα... σπίτι!

Ο λόγος, η αξία και όλες οι πληροφορίες....
02/05/2019 - 09:02

Αντζελίνα Τζολί - Μπραντ Πιτ: Και επίσημα... "single"!

Κι όμως! Είναι επίσημα "single" αλλά χωρίς να έχει βγει ακόμα το διαζύγιο τους
15/04/2019 - 12:54

Ο λόγος που ενώνουν δυνάμεις Τζορτζ Κλούνεϊ, Μπραντ Πιτ και Ρόμπερτ Ντε Νιρο

Οι "περικοπές" στα φετινά Όσκαρ και η αντίδραση των ηθοποιών...
17/02/2019 - 17:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια

Έβδομη σύλληψη για τα 84 κιλά κάνναβης σε εμπορευματοκιβώτιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χρονικό της υπόθεσης για την οποία αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο
Ελλάδα

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ