Ψυχαγωγία

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Η λεπτομέρεια που αποκάλυψαν από τη μέρα του γάμου

Έξι μήνες μετά τον βασιλικό γάμο που μαγνήτισε τα βλέμματα όλου του κόσμου ο Πρίγκιπας Χάρι κάνει αποκαλύψεις.

Σε ντοκιμαντέρ που θα προβληθεί από το BBC One με τίτλο «Prince, Son and Heir: Charles at 70» μίλησε ο πρίγκιπας Χάρι και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην αντίδραση του Καρόλου όταν του ζήτησε να συνοδεύσει την Μέγκαν στην εκκλησία την μέρα του γάμου τους. Όπως είχε γίνει γνωστό ο πατέρας της Μέγκαν, Thomas Markle δεν έδωσε το παρόν του στον γάμο της κόρης του λόγω των φωτογραφιών που πούλησε σε αμερικανικά μέσα και έτσι ο Χάρι πήρε την απόφαση να ζητήσει από τον Κάρολο να συνοδεύσει την Μέγκαν. Η απάντηση ήταν αμέσως θετική με τον Χάρι να  δηλώνει στο ντοκιμαντέρ:

Του το ζήτησα και νομίζω πως το περίμενε κιόλας, αμέσως είπε, "Ναι, φυσικά, θα κάνω ό,τιδήποτε χρειάζεται η Μέγκαν κι είμαι εδώ για να σε στηρίξω. Για εκείνος ήταν μια φανταστική ευκαιρία να βγει μπροστά και να παρέχει αυτή την υποστήριξη. Είναι ο πατέρας μας οπότε εννοείται πως θα είναι εκεί για εμάς

meghan




Επόμενο άρθρο

Αντώνης Ρέμος: Δείτε πως του ευχήθηκε η κόρη του για την πρεμιέρα του!(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο με την μικρή Έλενα λίγες ώρες πριν την πρεμιέρα με την Βανδή...
10/11/2018 - 09:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Xάρι - Μέγκαν: "Φύγατε από τη Βρετανία για να γίνετε royal Καρντάσιανς..."

Το μακροσκελές κείμενο που τους κάνει ρεζίλι και οι υπολογισμοί που "γεννούν" ερωτηματικά
25/01/2020 - 13:53

Χάρι - Μέγκαν: Το #megxit γίνετε...μενού σε εστιατόριο του Λονδίνου (ΦΩΤΟ)

Σερβίρεται μέχρι και τις 31 Ιανουαρίου και κοστίζει 76€ το άτομο
25/01/2020 - 11:25

Μeghan Markle: H πρώτη συνέντευξη μετά το #megxit θα είναι στην Ellen DeGeneres

H επόμενη κίνηση της "πρώην" Δούκισσας του Σάσεξ και οι πρώτες πληροφορίες
24/01/2020 - 17:52

Χάρι - Μεγκαν: Δεν θα πιστεύετε πόσα στοιχίζει μια παπαρατσική φωτογραφία τους

Το υπέρογκο ποσό που "πλουτίζει" τους φωτογράφους για την υπόλοιπη τους ζωή
24/01/2020 - 14:02

Και όμως η βασιλική οικογένεια γίνεται...καρτούν - Όλες οι λεπτομέρειες(ΦΩΤΟ)

Ποιοι διάσημοι θα δανείσουν τις φωνές τους στις βασιλικές διασημότητες;
24/01/2020 - 12:20

Δηλώσεις Μέγκαν Μαρκλ: "To...megxit είναι ότι καλύτερο συνέβη στον Χάρι"

Το "τοξικό" παλάτι, η νέα ζωή και οι αποκαλύψεις
24/01/2020 - 12:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτό είναι το πλάνο δράσης για αντιμετώπιση κρουσμάτων του κοροναϊού στην Κύπρο

Πως θα ανταποκριθούν οι Ιατρικές Υπηρεσίες του Υπουργείου Υγείας σε τέτοιο ενδεχόμενο

Άστεγος κόντεψε να καεί ζωντανός μετά από πυρκαγιά στο στρώμα του

Νοσηλεύεται με εγκαύματα στο Γενικό Νοσοκομείο Λεμεσού
Ελλάδα

Ληστεία Σχοινά-Γαρμπή: Έδεσαν και το γιο τους οι τέσσερις ένοπλοι κουκουλοφόροι

Έστησαν καρτέρι στη Γαρμπή, απείλησαν τον Σχοινά να του "φυτέψουν σφαίρα" και τους έκλεψαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο
Διεθνή

Κουβάλησε στους ώμους του το φέρετρο θύματος του σεισμού ο Ερντογάν (ΦΩΤΟ)

Ακύρωσε το πρόγραμμά του και μετέβη στην σεισμόπληκτη επαρχία Ελαζίγ

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 17:50ALPHA NEWS