Ψυχαγωγία

Πρίγκιπας Χάρι-Μέγκαν Μαρκλ: Η λεπτομέρεια που αποκάλυψαν από τη μέρα του γάμου

Έξι μήνες μετά τον βασιλικό γάμο που μαγνήτισε τα βλέμματα όλου του κόσμου ο Πρίγκιπας Χάρι κάνει αποκαλύψεις.

Σε ντοκιμαντέρ που θα προβληθεί από το BBC One με τίτλο «Prince, Son and Heir: Charles at 70» μίλησε ο πρίγκιπας Χάρι και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην αντίδραση του Καρόλου όταν του ζήτησε να συνοδεύσει την Μέγκαν στην εκκλησία την μέρα του γάμου τους. Όπως είχε γίνει γνωστό ο πατέρας της Μέγκαν, Thomas Markle δεν έδωσε το παρόν του στον γάμο της κόρης του λόγω των φωτογραφιών που πούλησε σε αμερικανικά μέσα και έτσι ο Χάρι πήρε την απόφαση να ζητήσει από τον Κάρολο να συνοδεύσει την Μέγκαν. Η απάντηση ήταν αμέσως θετική με τον Χάρι να  δηλώνει στο ντοκιμαντέρ:

Του το ζήτησα και νομίζω πως το περίμενε κιόλας, αμέσως είπε, "Ναι, φυσικά, θα κάνω ό,τιδήποτε χρειάζεται η Μέγκαν κι είμαι εδώ για να σε στηρίξω. Για εκείνος ήταν μια φανταστική ευκαιρία να βγει μπροστά και να παρέχει αυτή την υποστήριξη. Είναι ο πατέρας μας οπότε εννοείται πως θα είναι εκεί για εμάς

meghan




Επόμενο άρθρο

Αντώνης Ρέμος: Δείτε πως του ευχήθηκε η κόρη του για την πρεμιέρα του!(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό στιγμιότυπο με την μικρή Έλενα λίγες ώρες πριν την πρεμιέρα με την Βανδή...
10/11/2018 - 09:24

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα...νυχτοπερπατήματα του πρίγκιπα Κάρολου με την Καμίλα στο Λονδίνο(ΦΩΤΟ)

Η εμφάνιση που εντυπωσίασε σε κινηματογραφική πρεμιέρα
08/12/2019 - 11:52

Κέιτ-Μέγκαν:Αυτός είναι ο λόγος που δεν θα μείνουν ποτέ έγκυες ταυτόχρονα

Ένας "βασιλικός κανόνας" που είναι απαράβατος
05/12/2019 - 19:56

Η υπόθεση Μέγκαν Μαρκλ στα δικαστήρια: Τι αναφέρουν τα έγγραφα που κατέθεσε;

Ο "πόλεμος" στον Βρετανικό Τύπο ξεκίνησε και επισήμως...
25/11/2019 - 10:12

Και όμως η Μέγκαν Μαρκλ δεν έχει βρετανική υπηκοότητα!Γιατί αρνείται η Βασίλισσα

Είναι η Δούκισσα του Σάσεξ και δεν θεωρείται πολίτης της Μεγάλης Βρετανίας
20/11/2019 - 18:02

Ο Κάρολος γιόρτασε τα γενέθλια του μακριά από τα παιδιά του και την...Βασίλισσα!

Πόσα κεράκια έσβησε ο πρίγκιπας και γιατί ταξίδεψε στην Ινδία;
15/11/2019 - 09:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ