Ψυχαγωγία

Πρώτη επέτειος γάμου για Ρέμο-Μπόσνιακ! Η τρυφερή ανάρτηση της Υβόννης (ΦΩΤΟ)

Την πρώτη επέτειο γάμου τους γιόρτασαν την Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου, ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ! 

Το ερωτευμένο ζευγάρι  μετά από δέκα χρόνια γνωριμίας και την απόκτηση της κόρης τους Έλενας, τον περασμένο Σεπτέμβριο ανέβηκε τα σκαλιά της εκκλησίας σε μια λαμπερή τελετή. Με αφορμή την πρώτη τους επέτειο, η σχεδιάστρια ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram ένα πολύ όμορφο στιγμιότυπο από την ημέρα του γάμου τους με τους διαδικτυακούς της φίλους σχολιάζοντας στη λεζάντα 

"Ένα χρόνο παντρεμένοι, 10 χρόνια ερωτευμένοι.... Χρόνια μας Πολλά καρδιά μου!"

Δείτε την τρυφερή ανάρτηση: 

Επόμενο άρθρο

Αντωνία Χαραλάμπους: Η σχέση με τα social media και ο τίτλος της... Influencer

H νεαρή ηθοποιός δηλώνει ότι σε καμία περίπτωση δεν είναι εξαρτημένη από τα social media
16/09/2019 - 09:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Αντώνης Ρέμος φωτογραφίζει πρώτη φορά τη μητέρα και την κόρη του μαζί (ΦΩΤΟ)

Ευχήθηκε στα κορίτσια του με αφορμή την ονομαστική τους εορτή
22/05/2020 - 08:04

Υ. Μπόσνιακ: Φωτογραφίζει την μικρή Ελένη με μαγιό ενώ κάνει ηλιοθεραπεία (ΦΩΤΟ)

Ποζάρει με τον καλύτερο της φίλο στον κήπο του σπιτιού της
18/05/2020 - 12:51

Kαίτη Γαρμπή: Το δώρο που δέχτηκε από τον Σχοινά για τα 23 χρόνια γάμου (ΦΩΤΟ)

Η απάντηση στη ρομαντική κίνηση του τραγουδιστή ήταν μια άκρως ερωτική δημόσια εξομολόγηση
05/05/2020 - 07:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φοβούνται τον Δεκαπενταύγουστο και τα οικογενειακά τραπέζια οι επιδημιολόγοι

Έκκληση προς τους πολίτες να τηρήσουν τα μέτρα από το Δρ. Πέτρο Καραγιάννη

Σύνδεσμος Θαλάσσιων Αθλημάτων: Κινδυνεύουν οι επιχειρήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποίησαν διαμαρτυρία έξω από τα Υπουργεία Οικονομικών και Εσωτερικών

Έκρηξη χημικών στη Λεμεσό: Από θαύμα δεν θρηνήσαμε θύματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην ατμόσφαιρα απελευθερώθηκαν τοξικά σωματίδια, ενώ η περιοχή εκκενώθηκε άμεσα
Ελλάδα

Συγκλονισμός για το θάνατο του Γιώργου Λιβέρα στις φονικές πλημμύρες της Εύβοιας

Δεκάδες κατεστραμμένα σπίτια - Τι λέει ο άνδρας της ΕΜΑΚ που έσωσε ένα μωράκι

126 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα δέκα εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας - Τα έκτακτα μέτρα της ελλ. κυβέρνησης
Διεθνή

ΗΠΑ: Λεηλασίες και πυροβολισμοί σε συνοικία με πολυτελή καταστήματα στο Σικάγο

Τουλάχιστον 13 αστυνομικοί έχουν τραυματιστεί - Δεκάδες συλλήψεις

Φωτογραφίες από το Oruc Reis και τα πολεμικά πλοία που το συνοδεύουν

"Οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις έχουν λάβει όλα τα απαραίτητα μέτρα" αναφέρει το ΥΠΑΜ

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/08/2020 - 01:00ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ