Ψυχαγωγία

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου σε εβδομαδιαία γενική τηλεθέαση! (ΦΩΤΟ)

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου σε ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΓΕΝΙΚΗ τηλεθέαση!

Σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία της AGB Nielsen, την εβδομάδα από τις 20 μέχρι και τις 26 Μαΐου, ο ALPHA Κύπρου ήταν πρώτο σε τηλεθέαση κανάλι σε σύνολο πληθυσμού με ποσοστό 15,7%, στην δεύτερη θέση τερμάτισε το ΣΙΓΜΑ  με 14,3%, στην τρίτη θέση ήταν το ΡΙΚ1 με 11,8%, ακολουθεί ο ΑΝΤ1 με 11,1% και τέλος το OMEGA με 10%.

;lm,

Επόμενο άρθρο

Σε άλλα νέα, η Αθηνά αποκάλυψε πρώτη φορά γιατί χώρισε τον ...Δώρο Παναγίδη!

Η απόφαση και όλες οι λεπτομέριες του αιφνίδιου τέλους στη σχέση τους
27/05/2019 - 17:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tα γενέθλια του Υπουργού Υγείας μέσω Skype και πόσα τεστ κορωνοϊου έκανε (VID)

Μια εκ βαθέων εξομολόγηση στον Alpha Kύπρου για τη δύσκολη διαχείριση της πανδημίας
28/05/2020 - 21:04

Είναι επίσημο! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου εντάσσεται στο δυναμικό του Alpha (ΦΩΤΟ)

Ο πρωτότυπος τρόπος που αποκάλυψε το κανάλι τη μεταγραφή της και οι πρώτες πληροφορίες
28/05/2020 - 16:06

«Μένουμε στο σπίτι» με την Άννα Βίσση να τραγουδά… στον ALPHA Κύπρου!

«Όσο έχω φωνή θα σου τραγουδάω»… και στις όμορφες και στις δύσκολες στιγμές!
29/04/2020 - 17:56

Πρωτιά για Μπουχαλάκη (ΦΩΤΟ)

Πρώτος στις πάσες στη Super League από πλευράς Ολυμπιακού είναι ο Ανδρέας Μπουχαλάκης
16/03/2020 - 09:04

Αντρέας Γεωργίου: "Η υπόθεση στην Κύπρο έχει πάρει το δρόμο της δικαιοσύνης"

"Αυτή η ιστορία μας δημιούργησε οφειλές προς το...κράτος"
09/02/2020 - 17:36

Οι μάσκες πέφτουν απόψε στο "Κάρμα" και κάποιος θα βάψει τα χέρια του με...αίμα

Η διπλή ζωή, η κατακραυγή της κοινωνίας, ο έρωτας και η προδοσία στοιχειώνουν ένα έγκλημα
26/01/2020 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καρούσος: Όλα έτοιμα για την επαναλειτουργία των αεροδρομίων

Ενδιαφέρον από αρκετές εταιρείες και ενημερώνουν ότι θα προγραμματίσουν πτήσεις

Υπ. Υγείας: Έπεσε το "Σινικό Τείχος" μεταξύ δημόσιου και ιδιωτικού τομέα υγείας

"Το μεγάλο πλεονέκτημα του ΓεΣΥ είναι ότι υπάρχει ελεύθερη επιλογή"

Αλλαγές στις κηδείες αγνοουμένων και στην ενημέρωση συγγενών λόγω κορωνοϊού

Ετοιμάζεται πρωτόκολλο από το Υπουργείο Υγείας με σειρά μέτρων και διαδικασιών
Ελλάδα

Ελληνικό ΥΠΕΞ προς Άγκυρα: Είμαστε έτοιμοι και για αυτή την πρόκληση

Η απάντηση στις νέες προθέσεις για έρευνες εντός της ελληνικής υφαλοκρηπίδας

Le Figaro: Η Ακρόπολη είναι οπλισμένη για έναν τουρισμό συμβατό με τον κορωνοϊό

"Η Ελλάδα κέρδισε το στοίχημα της για καλή διαχείριση της κρίσης του Covid-19"

Τραγωδία στην Ηγουμενίτσα: Δίχρονο κοριτσάκι πνίγηκε στα κάγκελα της κούνιας του

Το μικρό παιδί βρέθηκε το πρωί από τους γονείς του νεκρό

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 01/06/2020 - 17:40DEAL