Ψυχαγωγία

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου σε εβδομαδιαία γενική τηλεθέαση! (ΦΩΤΟ)

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου σε ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΓΕΝΙΚΗ τηλεθέαση!

Σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία της AGB Nielsen, την εβδομάδα από τις 20 μέχρι και τις 26 Μαΐου, ο ALPHA Κύπρου ήταν πρώτο σε τηλεθέαση κανάλι σε σύνολο πληθυσμού με ποσοστό 15,7%, στην δεύτερη θέση τερμάτισε το ΣΙΓΜΑ  με 14,3%, στην τρίτη θέση ήταν το ΡΙΚ1 με 11,8%, ακολουθεί ο ΑΝΤ1 με 11,1% και τέλος το OMEGA με 10%.

;lm,

Επόμενο άρθρο

Σε άλλα νέα, η Αθηνά αποκάλυψε πρώτη φορά γιατί χώρισε τον ...Δώρο Παναγίδη!

Η απόφαση και όλες οι λεπτομέριες του αιφνίδιου τέλους στη σχέση τους
27/05/2019 - 17:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πάει στη Βουλή η μεγάλη έρευνα του Alpha για την ατμοσφαιρική ρύπανση (ΒΙΝΤΕΟ)

Για μάχη μεταξύ περιβάλοντος-υγείας και συμφερόντων κάνει λόγο ο Γιώργος Περδίκης
10/09/2019 - 10:17

Οι πρωταγωνιστές της σειράς «Έλα στη θέση μου» σε νέες περιπέτειες(ΦΩΤΟ)

Ξεκίνησαν τα γυρίσματα για τη νέα σεζόν της επιτυχημένης σειράς του Alpha
29/08/2019 - 10:20

"Αστέρια στην Άμμο":Το καστ ηθοποιών της νέας δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου

Μάθετε πρώτοι τους πρωταγωνιστές και το δυνατό καστ ηθοποιών...
27/08/2019 - 10:58

"Η Φαμίλια"...επιστρέφει: Δείτε το πρώτο ξεκαρδιστικό τρέιλερ της σειράς(ΒΙΝΤΕΟ)

Το viral τηλεοπτικό φαινόμενο κάνει δυνατό "come back" από την συχνότητα του Alpha
26/08/2019 - 11:12

Ο Ντάνος σε πάνελ... εκλογικής βραδιάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός ηθοποιός κατέθεσε τις απόψεις του για τη νεολαία και την πολιτική
26/05/2019 - 22:44

Αβράαμ: «Αυτό που καταφέραμε δεν το περίμενε κανένας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο Κύπριος διεθνής στη κάμερα του Alpha Κύπρου
22/05/2019 - 21:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέσσερις συλλήψεις σε σπίτι με το "καλημέρα" για ποσότητες ναρκωτικών

Είχαν εγκαταστήσει κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης που κατέγραφε δημόσιο δρόμο

Σοβαροί κίνδυνοι ελλοχεύουν από τα πυροτεχνήματα από τα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχειρούν νομοθετικά να πατάξουν την ανεξέλεγκτη χρήση τους οι αρμόδιοι φορείς

56 ανήλικοι τα έπιναν σε club στη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση Αστυνομίας προς γονείς να αναλάβουν τις ευθύνες τους
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες

Ραγίζει καρδιές η επανένωση ηλικιωμένου με το κατοικίδιο σκυλάκι του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον έχασε για είκοσι ημέρες και τον υποδέχτηκε με δάκρυα και επιφωνήματα χαράς
Διεθνή

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

Πρωτοφανείς διαδηλώσεις εναντίον της κυβέρνησης Σίσι στην Αίγυπτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατηγορίες διαφθοράς εναντίον της κυβέρνησης ώθησαν χιλιάδες στους δρόμους

Νεκροί και τραυματίες μετά από πυροβολισμούς σε μπαρ στη Νότια Καρολίνα

Ψάχνει πληροφορίες η Αστυνομία για να βρει τον υπαίτιο για το αιματηρό επεισόδιο

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 00:00ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ