Ψυχαγωγία

Ραγίζει καρδιές ο αδερφός του Παντελίδη για τα τρία χρόνια από τον θάνατο του

Ο Τριαντάφυλλος Παντελίδης έκανε την δική του ανάρτηση με αφορμή τα τρία χρόνια που συμπληρώνονται σήμερα από τον ξαφνικό θάνατο του αδερφού του. 

Διαβάστε επίσης: Tρία χρόνια από τον τραγικό θάνατο του Παντελή Παντελίδη

Συγκεκριμένα ο αδερφός του Παντελή Παντελίδη ανάρτησε μια φωτογραφία του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram και έγραψε: 

3 χρόνια μακριά μας...Λείπεις... Πάντα θα λείπεις... Δεν σε ξεχνάμε στιγμή...Ησουν είσαι και θα είσαι ένα απλό παιδί που το ανέδειξε ο κόσμος και γιαυτο θα μείνεις ανεξίτηλος μέσα στις καρδιές όλου του κόσμου!!!Ταυτίστηκε ο κόσμος με τον Παντελή και θα είσαι για πάντα ο 1ος!!!!Λείπεις κάθε στιγμη κάθε λεπτο κάθε μέρα κάθε νύχτα η πληγή δεν μπαλώνει !!!!!Ειμαι σιγουρος ότι θα είσαι εκει που σου αξίζει εκει που αγωνίστηκες και τα κατάφερες με το επίγειο ταλέντο σου και την απλότητα σου για πολλά χρόνια ακόμα γιατί ο κόσμος δεν θα σε αφήσει ποτέ να ξεχαστείς !!!!Σ´αγαπαω και μου λείπεις κάθε μέρα και πιο πολύ 

 

Διαβάστε επίσης: Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

Η οικογένεια του ακόμα δεν μπορεί να πιστέψει ότι ο Παντέλος τους έφυγε τόσο ξαφνικά και άδικα σε ηλικία μόλις 33 ετών όταν ο τραγουδιστής τότε βίωνε την απόλυτη επιτυχία και ακόμα και σήμερα συγκινεί τους πάντες με τα τραγούδια του.

Επόμενο άρθρο

Νικολέττα Ράλλη: Το "καρφί" στον Γιώργο Μαυρίδη για τις δηλώσεις του

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για τον πρώην σύντροφο της
18/02/2019 - 15:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έγινε η αποκάλυψη! Η κόντρα Ρέμου-Σφακιανάκη είναι για χάρη του...Παντελίδη!

Όσα δήλωσε ο Αντώνης Ρέμος σε συνέντευξη του για την σχέση τους
09/03/2019 - 12:15

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

"Σαν σημερα ξεκινησαμε να παμε μια βολτα που το ξημερωμα μας βρηκε..."
18/02/2019 - 08:58

Tρία χρόνια από τον τραγικό θάνατο του Παντελή Παντελίδη

Όσο ξαφνικά ήρθε και αγαπήθηκε, άλλο τόσο ξαφνικά και αιφνίδια "έφυγε" από την ζωή
18/02/2019 - 08:35

Συγκινεί ο πατέρας του Παντελίδη: "Πέρασαν τρία χρόνια με κλάματα…" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μνημόσυνο του αδικοχαμένου τραγουδιστή και όσα δήλωσε on camera ο πατέρας του
17/02/2019 - 13:52

Παντελής Παντελίδης: Ακούστε τα νέο ανατριχιαστικά τραγούδια του...(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αχ και να 'ξερα που είσαι" - Το προφητικό τραγούδι που κυκλοφόρησε η οικογένειά του
20/12/2018 - 17:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστέλλουν την επ' αόριστον απεργία της Τρίτης οι εργαζόμενοι στην ΕΜΕΛ

Σε κατ’ αρχήν συμφωνία κατέληξαν οι συντεχνίες και οι επιτροπές

Ποια είναι τα νέα κριτήρια για τη φοιτητική χορηγία που ψήφισε η Βουλή

Το νομοσχέδιο τέθηκε ενώπιον της Ολομέλειας με τη διαδικασία του κατεπείγοντος

Μελέτη για ένταξη παιδιών με μεταναστευτική βιογραφία στο κυπριακό σύστημα

Εμπειρογνώμονες της Ευρωπαϊκής Επιτροπής θα πραγματοποιήσουν διήμερη επίσκεψη στην Κύπρο
Ελλάδα

Ολονύχτια «μάχη» με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Μυτιλήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε σε πευκόφυτο δάσος χωρίς ωστόσο να απειλούνται κατοικημένες περιοχές

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του
Διεθνή

Brexit: Ανοιχτό το ενδεχόμενο να μη ζητήσει νέα ψήφο η Μέι για τη συμφωνία

Τι αναφέρει σε επιστολή της προς τους Βρετανούς βουλευτές

Της έπεσε το τηλέφωνο στη μπανιέρα και βρήκε φρικτό θάνατο (ΦΩΤΟ)

Έχασε τις αισθήσεις της από την ηλεκτροπληξία και στη συνέχεια πνίγηκε

Κρούσματα χολέρας και ελονοσίας στην Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα

Αγώνες δρόμους δίνουν οι ομάδες εθελοντών για να βοηθήσουν τους πληγέντες

tv news

Δύο νέες ιστορίες ζωής και η αναζήτηση μιας βιολογικής μάνας στο «Πάμε Πακέτο»

Ιστορίες ζωής, οι οποίες θα προκαλέσουν τα πιο δυνατά συναισθήματα το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» συναντούν συγγενείς των θυμάτων της ΗΛΙΟΣ και αποκαλύπτουν...

Ποια μηνύματα ζωής στέλνουν και από πού αντλούν πηγή ζωής; Aυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/03/2019 - 06:15DEAL