Ψυχαγωγία

Ραγίζει καρδιές ο αδερφός του Παντελίδη για τα τρία χρόνια από τον θάνατο του

Ο Τριαντάφυλλος Παντελίδης έκανε την δική του ανάρτηση με αφορμή τα τρία χρόνια που συμπληρώνονται σήμερα από τον ξαφνικό θάνατο του αδερφού του. 

Διαβάστε επίσης: Tρία χρόνια από τον τραγικό θάνατο του Παντελή Παντελίδη

Συγκεκριμένα ο αδερφός του Παντελή Παντελίδη ανάρτησε μια φωτογραφία του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram και έγραψε: 

3 χρόνια μακριά μας...Λείπεις... Πάντα θα λείπεις... Δεν σε ξεχνάμε στιγμή...Ησουν είσαι και θα είσαι ένα απλό παιδί που το ανέδειξε ο κόσμος και γιαυτο θα μείνεις ανεξίτηλος μέσα στις καρδιές όλου του κόσμου!!!Ταυτίστηκε ο κόσμος με τον Παντελή και θα είσαι για πάντα ο 1ος!!!!Λείπεις κάθε στιγμη κάθε λεπτο κάθε μέρα κάθε νύχτα η πληγή δεν μπαλώνει !!!!!Ειμαι σιγουρος ότι θα είσαι εκει που σου αξίζει εκει που αγωνίστηκες και τα κατάφερες με το επίγειο ταλέντο σου και την απλότητα σου για πολλά χρόνια ακόμα γιατί ο κόσμος δεν θα σε αφήσει ποτέ να ξεχαστείς !!!!Σ´αγαπαω και μου λείπεις κάθε μέρα και πιο πολύ 

 

Διαβάστε επίσης: Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

Η οικογένεια του ακόμα δεν μπορεί να πιστέψει ότι ο Παντέλος τους έφυγε τόσο ξαφνικά και άδικα σε ηλικία μόλις 33 ετών όταν ο τραγουδιστής τότε βίωνε την απόλυτη επιτυχία και ακόμα και σήμερα συγκινεί τους πάντες με τα τραγούδια του.

Επόμενο άρθρο

Νικολέττα Ράλλη: Το "καρφί" στον Γιώργο Μαυρίδη για τις δηλώσεις του

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια για τον πρώην σύντροφο της
18/02/2019 - 15:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πάολα: Μιλά πρώτη φορά για το πως έμαθε τον θάνατο του Παντελή Παντελίδη

Όσα αποκάλυψε και η συγκλονιστική περιγραφή της
24/04/2019 - 09:31

Έγινε η αποκάλυψη! Η κόντρα Ρέμου-Σφακιανάκη είναι για χάρη του...Παντελίδη!

Όσα δήλωσε ο Αντώνης Ρέμος σε συνέντευξη του για την σχέση τους
09/03/2019 - 12:15

Το μήνυμα της Μίνας Αρναούτη τρία χρόνια μετά τον θάνατο του Παντελίδη (ΦΩΤΟ)

"Σαν σημερα ξεκινησαμε να παμε μια βολτα που το ξημερωμα μας βρηκε..."
18/02/2019 - 08:58

Tρία χρόνια από τον τραγικό θάνατο του Παντελή Παντελίδη

Όσο ξαφνικά ήρθε και αγαπήθηκε, άλλο τόσο ξαφνικά και αιφνίδια "έφυγε" από την ζωή
18/02/2019 - 08:35

Συγκινεί ο πατέρας του Παντελίδη: "Πέρασαν τρία χρόνια με κλάματα…" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μνημόσυνο του αδικοχαμένου τραγουδιστή και όσα δήλωσε on camera ο πατέρας του
17/02/2019 - 13:52

Παντελής Παντελίδης: Ακούστε τα νέο ανατριχιαστικά τραγούδια του...(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αχ και να 'ξερα που είσαι" - Το προφητικό τραγούδι που κυκλοφόρησε η οικογένειά του
20/12/2018 - 17:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρός στο μεροκάματο 55χρονος οικογενειάρχης μετά από εργατικό ατύχημα

Έχασε την ισορροπία του ενώ εκτελούσε εργασίες και έπεσε από ύψος 15 περίπου μέτρων

Κρίσιμη η κατάσταση του Δημήτρη Χριστόφια ο οποίος νοσηλεύεται στην Εντατική

Τι λέει το ιατρικό ανακοινωθέν του Υπουργείου Υγείας για τον Πρώην Πρόεδρο της Δημοκρατίας

Λεμεσός: 55χρονος έπεσε από ύψος 15 μέτρων μετά από ατύχημα σε εργοτάξιο (ΦΩΤΟ)

Στο σημείο μέλη της Αστυνομίας και μέλη του Τμήματος Επιθεωρήσεως Εργασίας
Ελλάδα

Aέρας ελευθερίας για τον Νίκο Ρωμανό

Την αποφυλάκισή του αποφάσισε το Πενταμελές Εφετείο Κακουργημάτων Αθηνών

Σέρρες: Στο νοσοκομείο 9χρονη που παρασύρθηκε από λεωφορείο

Το κοριτσάκι νοσηλεύεται στη ΜΕΘ με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις

100 χρόνια από την Γενοκτονία των Ποντίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Από το 1911 άρχισαν τον συστηματικό αφανισμό των χριστιανικών πληθυσμών της Μικράς Ασίας
Διεθνή

EE και Κίνα υπέγραψαν συμφωνίες για διευκόλυνση της πολιτικής αεροπορίας

Στόχος να υποστηρίξει το παγκόσμιο εμπόριο αεροσκαφών και συναφών προϊόντων

Πόλεμος μεταξύ Google και Huawei με "φόντο" την αμερικανο-κινεζική κρίση

Τα νέα «έξυπνα» κινητά τηλέφωνα της κινεζικής εταιρείας χάνουν την πρόσβαση σε εφαρμογές

tv news

Η Κάτια λέει τον Φώτη να πάρει το γράμμα που γράφει ότι είναι η μαμά της Μαρίνας

Ο Φώτης πάει αλλά ο φάκελος με το γράμμα λείπει «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Τόνυ εξομολογείται κάτι στην Τατιάνα που αλλάζει τα πάντα στη σχέση τους...

Η Όλγα αποφασίζει να χωρίσει οριστικά με τον Στέφανο «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/05/2019 - 20:20ALPHA NEWS