Ψυχαγωγία

Ρέμος-Μπόσνιακ: Αυτό είναι το προσκλητήριο του... μυστικού γάμου τους!(ΦΩΤΟ)

Αντώνης Ρέμος - Υβόννη Μπόσνιακ

Ένας έρωτας, μια δυνατή σχέση και ένας επικείμενος γάμος που μονοπωλεί το ενδιαφέρον.

Αν και οι το ζευγάρι θέλει να κρατήσει τον γάμο του μυστικό, ήδη οι πρώτες πληροφορίες έχουν διαρρέυσει. Ο Αντώνης και η Υβόννη θα ενωθούν σύμφωνα με τα πρώτα "κελαηδήσματα" στο εκκλησάκι της οικίας του Δημήτρη Κοντομηνά στη Βαρυπόμπη με κουμπάρο τον Κώστα Πηλαδάκη ή την Μαρία Μπεκατώρου, ενώ στη συνέχεια θα ακολουθήσει στο ίδιο μέρος δεξίωση με μόνο 200 προσκεκλημένους.

Η 15η Σεπτεμβρίου κλείδωσε ως ημερομηνία διεξαγωγής του γάμου, στην Αθήνα. Ήδη το προσκλητήριο έχει δει το φως της δημοσιότητας με ελάχιστες πληροφορίες αφού, η ώρα που θα τελεστεί το μυστήριο και ο τελικός τόπος , τελευταία στιγμή για να μην το μάθουν τα media. Το νυφικό και γαμπριάτικο κοστούμι, θα είναι από τα χεράκια της μέλλουσας νύφης.

Δείτε το προσκλητήριο του γάμου

ρεμος

 

 

Επόμενο άρθρο

Δέσποινα Βανδή: Μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο της κόρης της... (ΦΩΤΟ)

Τα γλυκά λόγια που έγραψε και η ομοιότητά τους!
23/07/2018 - 11:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το Αθηενίτικο λουκούμι γάμου μέρος της Άυλης Πολιτιστικής Κληρονομιας της UNESCO

Συγχαρητήρια Δημάρχου στους παραγωγούς που πέτυχαν εγγραφή στον σχετικό κατάλογο
22/01/2019 - 11:40

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Αποκάλυψαν τους κουμπάρους στο γάμο τους...

Όλα όσα αποκάλυψε το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια από τα social media
21/01/2019 - 09:00

Ελεονώρα Μελέτη: Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της! (ΦΩΤΟ)

Το νυφικό που επέλεξε και ο πρωτότυπος τρόπος που το γιόρτασε με τον σύζυγο της...
19/01/2019 - 11:46

Wedkit: Το πρώτο κυπριακό app για την ημέρα του γάμου σου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Κύπριοι δημιούργησαν startup για την πιο ξεχωριστή ημέρα της ζωής σου
10/01/2019 - 14:16

Οι αδημοσίευτες φωτογραφίες από τον γάμο Ρέμου και Μπόσνιακ! (ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές φωτογραφίες που δεν είδαμε από τον παραμυθένιο τους γάμο....
09/01/2019 - 15:24

Η Νατάσσα Μποφίλιου αναφέρθηκε πρώτη φορά στον γάμο της!

Όσα δήλωσε για την ημέρα του γάμου της και τον σύντροφο της
06/01/2019 - 12:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πατάτα Κοκκινοχωρίων και τερτζιελλούθκια στη σειρά για να γίνουν ΠΟΠ

Καθυστερήσεις στην πιστοποίηση παραδοσιακών κυπριακών προϊόντων διαπιστώνει η Βουλή

Έμφαση στην περιοχή Τροόδους θα δώσει τα επόμενα χρόνια το Υφ. Τουρισμού

"'Εχουμε ένα διαμάντι γεωλογικά" δηλώνει ο Σάββας Περδίος

Φαίδωνας: Έτσι δρουν οι έμποροι ναρκωτικών στην πόλη και επαρχία Πάφου (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μαύρο αυτοκίνητο, το υποστατικό στην Αγία Βαρβάρα και οι επιχειρήσεις της ΥΚΑΝ
Ελλάδα

Γλίστρησε το βρέφος από τα χέρια της μετά τον τοκετό και πέθανε

Σοκάρει η υπόθεση παιδοκτονίας στη Θεσσαλονίκη - Το νεογέννητο βρέθηκε νεκρό σε σάκο

Υπέκυψε ηλικιωμένος που έπεσε θύμα ληστείας στην Πάτρα

Οι δράστες τον χτύπησαν αλύπητα τον περασμένο Αύγουστο ζητώντας του χρήματα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού
Διεθνή

Θρίλερ σε πτήση της Aeroflot που εκτελούσε το δρομολόγιο Σουργκούτ-Μόσχα

Αεροπειρατής κρατά ομήρους 67 άτομα, πλήρωμα και επιβάτες

Τραγωδία στο Μεξικό με δεκάδες νεκρούς από έκρηξη σε πετρελαιαγωγό (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο κυβερνήτης της Πολιτείας Ιδάλγο διευκρίνισε πως έχουν επιβεβαιωθεί 91 θάνατοι

Σχέδια για γεωτρήσεις στο φεγγάρι μέχρι το 2025

Η ESA υπέγραψε ετήσιας διάρκειας συμβόλαιο με αεροδιαστημική ευρωπαϊκή εταιρεία

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ