Ψυχαγωγία

Ρόκκος-Σταμάτη: Ο καυγάς στα καμαρίνια, το...ξέσπασμα και το πρωτοφανές σκηνικό

Ο Στέλιος Ρόκκος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή “Στην υγειά μας ρε παιδιά” με τη Σάσα Σταμάτη να ήταν μια από τις καλεσμένες. Η ίδια αποκάλυψε ένα απίστευτο περιστατικό, όπου ο γνωστός τραγουδιστής είχε γίνει έξαλλος μαζί της.

Συγκεκριμένα η δημοσιογράφος δήλωσε: 

«Εμείς δεν ξεκινήσαμε καλά με τον Στέλιο Ρόκκο. Ήμουν ρεπόρτερ στο Πρωινό του Mega, με Φαίη και Γιώργο, και μου είχαν πει να πάω στη συνέντευξη τύπου του Ρόκκου με τον Ρέμο. Πάω, κάνω τον Ρέμο, όλα καλά κι όλα ωραία και κάποια στιγμή φτάνει η σειρά του κυρίου Ρόκκου. Εγώ γενικά δεν χρησιμοποιώ πληθυντικό στη ζωή μου, καθόλου. Όποιος κι αν είναι ο άλλος, θεωρώ ότι άλλα είναι τα πράγματα που δείχνουν σεβασμό.

Και αρχίζω και του μιλάω διαχυτικά, χύμα, σαν να τον ξέρω χρόνια. Στραβώνει κάπως, αρχίζει και δυσανασχετεί, συνεχίζω εγώ ακάθεκτη. Και τον ρωτάω για μια πρώην του. Πετάει τα μικρόφωνα, φεύγει, λέει “αυτή την κομμώτρια που τη βρήκες και τη φέρατε εδώ”. Και είμαι εγώ σε μια γωνία και με κοιτάνε όλοι τύπου… σήκω και φύγε από εδώ, μάζεψέ τα και φύγε. Κι εγώ έφυγα»

 

Επόμενο άρθρο

Παντρεύτηκε ο Κωνσταντίνος Τσιολής! Ο χορός πάνω στα τραπέζια και το πάρτι(ΦΩΤΟ)

Η νύφη, ο γαμπρός, οι στιλιστικές επιλογές και η κόρη της Καραντώνη ως παρανυφάκι
20/10/2019 - 11:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Παπαδάκης vs ΕΔΕΚ: Η κόντρα θα φτάσει Δικαστήριο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Απορρίπτει τους ισχυρισμούς ο Ευρωβουλευτής
13/11/2019 - 21:59

Σβήνει η «φωτιά» με τον Κριστιάνο Ρονάλντο στη Γιουβέντους

Ο Πορτογάλος σούπερ σταρ θα απολογηθεί για τη συμπεριφορά του στο ματς με τη Μίλαν
12/11/2019 - 10:00

ΑΠΟΕΛ σε Ομόνοια: «Εννοείται 16 UEL, «8» UCL; Διευκρίνιση για το 10-4 με Άγιαξ»

Συνεχίζουν τη διαδικτυακή τους κόντρα χωρίς σταματημό οι δύο αιώνιοι
09/11/2019 - 22:20

Σάσα Σταμάτη: "Παντρεμένος υπουργός μου πρότεινε διήμερο στην Αράχωβα"

Η αποκάλυψη της δημοσιογράφου για την πρόταση που δέχτηκε
18/10/2019 - 12:44

Έξαλλο το παλάτι με Μέγκαν και Χάρι: Η απόφαση που τους εκνεύρισε

Τα tabloid περιοδικά παγκοσμίου φήμης και οι μηνύσεις
11/10/2019 - 09:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αγνοείται 63χρονος άνδρας από τη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Απουσιάζει από το χώρο διαμονής του τρεις μέρες

Πήγε να καψαλίσει χόρτα και προκάλεσε πυρκαγιά 58χρονος στην Πάφο

Λόγω των δυνατών ανέμων η φωτιά ξέφυγε του ελέγχου του άνδρα και προκάλεσε πυρκαγιά

Το ψυχογράφημα του 62χρονου ενόπλου της Ακρόπολης (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα περιγράφουν οι γείτονες και το πολύωρο θρίλερ στην οδό Ευέλθοντος
Ελλάδα

Ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 46η Επέτειο του Πολυτεχνείου

Την Κυριακή η μεγάλη πορεία με αυξημένα αστυνομικά μέτρα στο κέντρο της Αθήνας

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "
Διεθνή

Γαλλία: ένας νεκρός και ανυπολόγιστες ζημιές από τη σφοδρή χιονόπτωση

Έντονη κακοκαιρία πλήττει τα τελευταία 24ωρα τη χώρα προκαλώντας πληθώρα προβλημάτων

Μοράλες: «Για χάρη της Δημοκρατίας, μπορώ να μη συμμετέχω σε νέες εκλογές»

Ο πρώην Πρόεδρος της Βολιβίας δήλωσε την πρόθεσή του να υποχωρήσει αν χρειαστεί

Βέλγιο: Απόφοιτος Πολυτεχνείου ετών...εννέα

Ο μικρός Λόρεντ Σίμονς αναμένεται να αποφοιτήσει άμεσα ως ηλεκτρολόγος μηχανικός

tv news

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/11/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ