Ψυχαγωγία

Σοφοκλέους-Αρτεμίου: Το πιο ακραίο πράγμα που έκαναν για έναν έρωτα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Μιχάλης Σοφοκλέους και η Χριστιάνα Αρτεμίου μίλησαν στον δημοσιογράφο, Τάσο Ευαγγέλου και την εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» και μίλησαν για τις εξελίξεις στην αγαπημένη σειρά του Alpha «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα» αλλά και την προσωπική τους ζωή.

Για τις εξελίξεις στη Μουρμούρα ανέφεραν:

Φέτος έχουμε ωραίους γκεστ, ειδικά ανθρώπους που θα τραβήξουν το ενδιαφέρον. Έχουμε εκπλήξεις. είπαμε να κάνουμε κάτι διαφορετικό θα δούμε διάφορους γνωστούς αγαπημένους από τον χώρο της τηλεόρασης, ηθοποιούς τραγουδιστές, ποδοσφαιριστές και στο κοντινό μέλλον θα κάνουμε κάτι που το θεωρώ καινοτόμο. Θα φιλοξενήσουμε μια Τουρκοκύπρια ηθοποιό η οποία θα πρέπει να συνεργαστεί με τον Φώτη για την εξαγωγή χαλουμιού χωρίς να αγγίζουμε την πολιτική αλλά την ανθρώπινη πλευρά.

Για το πως είναι στη σχέση τους και τι τους ενοχλεί: 

Μ.Χ:  Έχω τις μαύρες μου τις άσπρες μου. Τα πάνω μου τα κάτω μου. Αντέχω τον εαυτό μου στις μαύρες μου αλλά προσπαθώ να μην ενοχλώ τους άλλους όταν είμαι στις μαύρες μου. Ίσως είναι η άμυνα μου, προτιμώ να το περνώ μόνος μου

Με ενοχλεί αφάνταστα το μουρμουρκώ, το σπαστικό και μερικές φορές η ακαταστασία. 

Χ.Α: Προσπαθώ να είμαι ήρεμη. Μια σχέση πρέπει να  είναι η βάση μας, η ισορροπία μας. Να είμαστε γεμάτη συναισθηματικά για να είμαστε εντάξει με τις δουλειές τις έξω.  

Σε μια σχέση με ενοχλεί πολύ η μιζέρια και η μουρμούρα που οδηγεί πάντα σε κακό. Μπορώ να κάνω καβγά. 

α

 

Το πρώτο βήμα όταν τσακωθούν σε μια σχέση:

Χ.Α: Νομίζω πάει εναλλάξ. Kάποιες φορές το κάνεις εσύ αλλά κάποτε έχεις την ανάγκη να το κάνει και ο άλλος.

Μ.Χ: Εγώ ανάλογα με το ποιος φταίει. Αν φταίω θα απολογηθώ θα βάλω νερό στο κρασί μου αλλά αν φταίει η Παναγιώτα θα περιμένω να το καταλάβει.

Το πιο ακράιο πράγμα για έναν έρωτα:

Μ.Χ: Μπήκα σε μια σοφίτα και περίμενα με τους χυμούς και το κερί. Ώρες.. Μπήκα και κρύφτηκα.

Χ.Α: Έκανα αρκετές παλαβομάρες αλλά γενικά είμαι «ατζιαμής». Λίγο στο πρώτο φλερτ νιώθω άβολα, θα πω πελλάρα. Εκρήξεις ζήλιας, θυμού.

Δείτε εδώ ολόκληρη τη συνέντευξη τους και όσα αποκάλυψαν οι αγαπημένοι ηθοποιοί για την θεατρική τους παράσταση.

 

 

Επόμενο άρθρο

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Η αποκάλυψη της δημοσιογράφου και η αναφορά στη μητέρα του Βασάλου
11/02/2019 - 17:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ε. Ευσταθίου: Το νέο επαγγελματικό βήμα και η αποκάλυψη της ηλικίας της (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για τα κιλά της και αν έχει κάνει πλαστικές επεμβάσεις
20/02/2019 - 17:50

Δήμος Μπέκε:"Tα παιδιά από τα ριάλιτι κατέστρεψαν τη νύχτα..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα αποκάλυψε στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
18/02/2019 - 18:04

To απίστευτο δώρο του Μιχάλη Σοφοκλέους την ημέρα του Άγιου Βαλεντίνου(ΦΩΤΟ)

Το τρολ στη γυναίκα του και τα... "λουλούδια" που δεν περίμενε
15/02/2019 - 09:54

Λουκάς Χάματσος: "Το θέατρο με εξιτάρει, μου αρέσει, με προκαλεί" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή του σε θεατρική παράσταση και τα μελλοντικά του σχέδια
14/02/2019 - 16:47

"Γεννήθηκα με πρόβλημα καρδιάς αλλά πάσχω από θετική σκέψη" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

H ιστορία του 34χρονου Μιχάλη που συγκινεί με τη δύναμη ψυχής και τα αισιόδοξα μηνύματα
14/02/2019 - 08:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καταζητείται από την Αστυνομία για κλοπές (ΦΩΤΟ)

Τα αδικήματα διαπράχθηκαν την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου, 2019, στην Λευκωσία

Νέα πρόσκληση από ΟΑΥ σε ΠΙΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Διορισμός του Χριστόδουλου Καϊσή στη θέση του Επιτρόπου Εποπτείας για το ΓεΣΥ

Μπλοκαρισμένη η κατοχύρωση του χαλλουμιού λόγω...Κυπριακού (ΒΙΝΤΕΟ)

Διασύνδεση του χαλουμιού με τον κανονισμό της Πράσινης Γραμμής
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Μέι και Γιούνκερ θέλουν να βρουν λύση για το backstop, μέσω διασφαλίσεων

Ανέθεσαν στις διαπραγματευτικές τους ομάδες να συνεχίσουν τις συζητήσεις

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ