Ψυχαγωγία

Σοφοκλέους-Αρτεμίου: Το πιο ακραίο πράγμα που έκαναν για έναν έρωτα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Μιχάλης Σοφοκλέους και η Χριστιάνα Αρτεμίου μίλησαν στον δημοσιογράφο, Τάσο Ευαγγέλου και την εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» και μίλησαν για τις εξελίξεις στην αγαπημένη σειρά του Alpha «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα» αλλά και την προσωπική τους ζωή.

Για τις εξελίξεις στη Μουρμούρα ανέφεραν:

Φέτος έχουμε ωραίους γκεστ, ειδικά ανθρώπους που θα τραβήξουν το ενδιαφέρον. Έχουμε εκπλήξεις. είπαμε να κάνουμε κάτι διαφορετικό θα δούμε διάφορους γνωστούς αγαπημένους από τον χώρο της τηλεόρασης, ηθοποιούς τραγουδιστές, ποδοσφαιριστές και στο κοντινό μέλλον θα κάνουμε κάτι που το θεωρώ καινοτόμο. Θα φιλοξενήσουμε μια Τουρκοκύπρια ηθοποιό η οποία θα πρέπει να συνεργαστεί με τον Φώτη για την εξαγωγή χαλουμιού χωρίς να αγγίζουμε την πολιτική αλλά την ανθρώπινη πλευρά.

Για το πως είναι στη σχέση τους και τι τους ενοχλεί: 

Μ.Χ:  Έχω τις μαύρες μου τις άσπρες μου. Τα πάνω μου τα κάτω μου. Αντέχω τον εαυτό μου στις μαύρες μου αλλά προσπαθώ να μην ενοχλώ τους άλλους όταν είμαι στις μαύρες μου. Ίσως είναι η άμυνα μου, προτιμώ να το περνώ μόνος μου

Με ενοχλεί αφάνταστα το μουρμουρκώ, το σπαστικό και μερικές φορές η ακαταστασία. 

Χ.Α: Προσπαθώ να είμαι ήρεμη. Μια σχέση πρέπει να  είναι η βάση μας, η ισορροπία μας. Να είμαστε γεμάτη συναισθηματικά για να είμαστε εντάξει με τις δουλειές τις έξω.  

Σε μια σχέση με ενοχλεί πολύ η μιζέρια και η μουρμούρα που οδηγεί πάντα σε κακό. Μπορώ να κάνω καβγά. 

α

 

Το πρώτο βήμα όταν τσακωθούν σε μια σχέση:

Χ.Α: Νομίζω πάει εναλλάξ. Kάποιες φορές το κάνεις εσύ αλλά κάποτε έχεις την ανάγκη να το κάνει και ο άλλος.

Μ.Χ: Εγώ ανάλογα με το ποιος φταίει. Αν φταίω θα απολογηθώ θα βάλω νερό στο κρασί μου αλλά αν φταίει η Παναγιώτα θα περιμένω να το καταλάβει.

Το πιο ακράιο πράγμα για έναν έρωτα:

Μ.Χ: Μπήκα σε μια σοφίτα και περίμενα με τους χυμούς και το κερί. Ώρες.. Μπήκα και κρύφτηκα.

Χ.Α: Έκανα αρκετές παλαβομάρες αλλά γενικά είμαι «ατζιαμής». Λίγο στο πρώτο φλερτ νιώθω άβολα, θα πω πελλάρα. Εκρήξεις ζήλιας, θυμού.

Δείτε εδώ ολόκληρη τη συνέντευξη τους και όσα αποκάλυψαν οι αγαπημένοι ηθοποιοί για την θεατρική τους παράσταση.

 

 

Επόμενο άρθρο

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Η αποκάλυψη της δημοσιογράφου και η αναφορά στη μητέρα του Βασάλου
11/02/2019 - 17:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αλέξια:Το απόλυτο ποπ είδωλο των 80s που έγινε η ντίβα της τζαζ μουσικής(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την μεγάλη συναυλία με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Προσφύγων
14/06/2019 - 17:38

Παναγιώτης Πολεμίτης: Όσα δήλωσε για την εμπειρία του στο ταξίδι φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμπειρία που ξεχώρισε μέχρι στιγμής στις εξήντα δύο ημέρες ταξιδιού
11/06/2019 - 17:32

Βαρβάρα Χριστοφή: "Δε συμβιβάζομαι... Μου αρέσουν οι προκλήσεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/06/2019 - 17:21

Φ.Γεωργίδης:"Κάποτε όταν είμαι έξω κοιτάζω κάτω για να μη μου μιλήσει ο κόσμος"

Όλα όσα δήλωσε ο ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
07/06/2019 - 17:47

Έβελυν Καζαντζόγλου:"Με έχουν βγάλει έξω από μέρη που φωτογραφιζόμουν.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον σύντροφο της, Τζωρτζ Παπακώστα
04/06/2019 - 17:06

Η "εισβολή" της Αριστοτέλους στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια επέστρεψε για λίγο στην εκπομπή της - Η αντίδραση των συνεργατών της
04/06/2019 - 16:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ