Ψυχαγωγία

Σοφοκλέους-Αρτεμίου: Το πιο ακραίο πράγμα που έκαναν για έναν έρωτα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Μιχάλης Σοφοκλέους και η Χριστιάνα Αρτεμίου μίλησαν στον δημοσιογράφο, Τάσο Ευαγγέλου και την εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» και μίλησαν για τις εξελίξεις στην αγαπημένη σειρά του Alpha «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα» αλλά και την προσωπική τους ζωή.

Για τις εξελίξεις στη Μουρμούρα ανέφεραν:

Φέτος έχουμε ωραίους γκεστ, ειδικά ανθρώπους που θα τραβήξουν το ενδιαφέρον. Έχουμε εκπλήξεις. είπαμε να κάνουμε κάτι διαφορετικό θα δούμε διάφορους γνωστούς αγαπημένους από τον χώρο της τηλεόρασης, ηθοποιούς τραγουδιστές, ποδοσφαιριστές και στο κοντινό μέλλον θα κάνουμε κάτι που το θεωρώ καινοτόμο. Θα φιλοξενήσουμε μια Τουρκοκύπρια ηθοποιό η οποία θα πρέπει να συνεργαστεί με τον Φώτη για την εξαγωγή χαλουμιού χωρίς να αγγίζουμε την πολιτική αλλά την ανθρώπινη πλευρά.

Για το πως είναι στη σχέση τους και τι τους ενοχλεί: 

Μ.Χ:  Έχω τις μαύρες μου τις άσπρες μου. Τα πάνω μου τα κάτω μου. Αντέχω τον εαυτό μου στις μαύρες μου αλλά προσπαθώ να μην ενοχλώ τους άλλους όταν είμαι στις μαύρες μου. Ίσως είναι η άμυνα μου, προτιμώ να το περνώ μόνος μου

Με ενοχλεί αφάνταστα το μουρμουρκώ, το σπαστικό και μερικές φορές η ακαταστασία. 

Χ.Α: Προσπαθώ να είμαι ήρεμη. Μια σχέση πρέπει να  είναι η βάση μας, η ισορροπία μας. Να είμαστε γεμάτη συναισθηματικά για να είμαστε εντάξει με τις δουλειές τις έξω.  

Σε μια σχέση με ενοχλεί πολύ η μιζέρια και η μουρμούρα που οδηγεί πάντα σε κακό. Μπορώ να κάνω καβγά. 

α

 

Το πρώτο βήμα όταν τσακωθούν σε μια σχέση:

Χ.Α: Νομίζω πάει εναλλάξ. Kάποιες φορές το κάνεις εσύ αλλά κάποτε έχεις την ανάγκη να το κάνει και ο άλλος.

Μ.Χ: Εγώ ανάλογα με το ποιος φταίει. Αν φταίω θα απολογηθώ θα βάλω νερό στο κρασί μου αλλά αν φταίει η Παναγιώτα θα περιμένω να το καταλάβει.

Το πιο ακράιο πράγμα για έναν έρωτα:

Μ.Χ: Μπήκα σε μια σοφίτα και περίμενα με τους χυμούς και το κερί. Ώρες.. Μπήκα και κρύφτηκα.

Χ.Α: Έκανα αρκετές παλαβομάρες αλλά γενικά είμαι «ατζιαμής». Λίγο στο πρώτο φλερτ νιώθω άβολα, θα πω πελλάρα. Εκρήξεις ζήλιας, θυμού.

Δείτε εδώ ολόκληρη τη συνέντευξη τους και όσα αποκάλυψαν οι αγαπημένοι ηθοποιοί για την θεατρική τους παράσταση.

 

 

Επόμενο άρθρο

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Η αποκάλυψη της δημοσιογράφου και η αναφορά στη μητέρα του Βασάλου
11/02/2019 - 17:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Tik Tokers" της Κύπρου κάντε στην άκρη ήρθε η... Χριστιάνα Αρτεμίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Προκάλεσε χαμό με τα πρώτα της βίντεο στη νεανική πλατφόρμα
23/05/2020 - 15:01

Η Ρέα ξαναχτυπά! Η Αρτεμίου "εισβάλλει" στο TikTok ως Ανώτερη Λειτουργός(ΒΙΝΤΕΟ)

To ξεκαρδιστικό στιγμιότυπο στη κουζίνα και η επιστροφή της αγαπημένης περσόνας
21/05/2020 - 08:38

Η Στέλλα Στυλιανού αποκαλύπτει εάν θα επέστρεφε στο ψυχαγωγικό κομμάτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη καραντίνα, τα επαγγελματικά σχέδια και το "άγριο" πρωινό ξύπνημα
24/04/2020 - 07:31

H μαμά της Αρτεμίου "εισβάλει" στο διαδίκτυο με...χιουμοριστικά βίντεο (BINTEO)

Τι προτρέπει τις Κύπριες και ποια είναι η δική της συμβουλή;
03/04/2020 - 13:57

Αρτεμίου - Τρύφωνος: Αποκαλύπτουν πώς βιώνουν τον...εγκλεισμό στο σπίτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Μοιράζονται μηνύματα αισιοδοξίας και ελπίδας - Τι τους έλειψε περισσότερο;
02/04/2020 - 09:28

Η Κορτζιά αποκάλυψε γιατί...ξέμειναν με τον Πιέρο σε διαφορετικές χώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέγραψε τη δύσκολη περίοδο που αντιμετωπίζει ο σύζυγός της στην Αστάνα
31/03/2020 - 14:48

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποια οχήματα θα αξιοποιούν πλήρως την χωρητικότητά τους από τις 9 Ιουνίου

Υποχρεωτική η χρήση μάσκας για τους επιβαίνοντες

Σε αυτό το σχολείο φοιτά ο μαθητής που βρέθηκε θετικός στον κορωνοϊό

Η ανακοίνωση του Υπουργείου Παιδείας για το νέο κρούσμα σε Γυμνάσιο

Πυρκαγιά ξέσπασε στην περιοχή της Γερμασόγειας (ΦΩΤΟ)

Σε κινητοποίηση ξανά η Πυροσβεστική
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων

Ελληνικό ΥΠΕΞ προς Άγκυρα: Είμαστε έτοιμοι και για αυτή την πρόκληση

Η απάντηση στις νέες προθέσεις για έρευνες εντός της ελληνικής υφαλοκρηπίδας
Διεθνή

Το «νεαρότερο θύμα» του Covid-19 στην Αυστραλία, δεν είχε ασθενήσει τελικά

Οι Αρχές αναθεώρησαν προς τα κάτω τον αριθμό των νεκρών από την πανδημία

Μια τοιχογραφία για τον George Floyd, εκεί όπου άφησε την τελευταία του πνοή

Τρεις καλλιτέχνες ένωσαν τις δυνάμεις τους και στέλνουν το δικό τους μήνυμα

ΗΠΑ: Η στιγμή που κροτίδα χτυπάει δημοσιογράφο ενώ καλύπτει τα επεισόδια (VID)

Για 7η μέρα συνεχίζονται οι διαδηλώσεις για τη δολοφονία του Αφροαμερικανού Τζορτζ Φλόιντ

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 18:10DEAL