Ψυχαγωγία

Σοφοκλέους-Αρτεμίου: Το πιο ακραίο πράγμα που έκαναν για έναν έρωτα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Μιχάλης Σοφοκλέους και η Χριστιάνα Αρτεμίου μίλησαν στον δημοσιογράφο, Τάσο Ευαγγέλου και την εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» και μίλησαν για τις εξελίξεις στην αγαπημένη σειρά του Alpha «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα» αλλά και την προσωπική τους ζωή.

Για τις εξελίξεις στη Μουρμούρα ανέφεραν:

Φέτος έχουμε ωραίους γκεστ, ειδικά ανθρώπους που θα τραβήξουν το ενδιαφέρον. Έχουμε εκπλήξεις. είπαμε να κάνουμε κάτι διαφορετικό θα δούμε διάφορους γνωστούς αγαπημένους από τον χώρο της τηλεόρασης, ηθοποιούς τραγουδιστές, ποδοσφαιριστές και στο κοντινό μέλλον θα κάνουμε κάτι που το θεωρώ καινοτόμο. Θα φιλοξενήσουμε μια Τουρκοκύπρια ηθοποιό η οποία θα πρέπει να συνεργαστεί με τον Φώτη για την εξαγωγή χαλουμιού χωρίς να αγγίζουμε την πολιτική αλλά την ανθρώπινη πλευρά.

Για το πως είναι στη σχέση τους και τι τους ενοχλεί: 

Μ.Χ:  Έχω τις μαύρες μου τις άσπρες μου. Τα πάνω μου τα κάτω μου. Αντέχω τον εαυτό μου στις μαύρες μου αλλά προσπαθώ να μην ενοχλώ τους άλλους όταν είμαι στις μαύρες μου. Ίσως είναι η άμυνα μου, προτιμώ να το περνώ μόνος μου

Με ενοχλεί αφάνταστα το μουρμουρκώ, το σπαστικό και μερικές φορές η ακαταστασία. 

Χ.Α: Προσπαθώ να είμαι ήρεμη. Μια σχέση πρέπει να  είναι η βάση μας, η ισορροπία μας. Να είμαστε γεμάτη συναισθηματικά για να είμαστε εντάξει με τις δουλειές τις έξω.  

Σε μια σχέση με ενοχλεί πολύ η μιζέρια και η μουρμούρα που οδηγεί πάντα σε κακό. Μπορώ να κάνω καβγά. 

α

 

Το πρώτο βήμα όταν τσακωθούν σε μια σχέση:

Χ.Α: Νομίζω πάει εναλλάξ. Kάποιες φορές το κάνεις εσύ αλλά κάποτε έχεις την ανάγκη να το κάνει και ο άλλος.

Μ.Χ: Εγώ ανάλογα με το ποιος φταίει. Αν φταίω θα απολογηθώ θα βάλω νερό στο κρασί μου αλλά αν φταίει η Παναγιώτα θα περιμένω να το καταλάβει.

Το πιο ακράιο πράγμα για έναν έρωτα:

Μ.Χ: Μπήκα σε μια σοφίτα και περίμενα με τους χυμούς και το κερί. Ώρες.. Μπήκα και κρύφτηκα.

Χ.Α: Έκανα αρκετές παλαβομάρες αλλά γενικά είμαι «ατζιαμής». Λίγο στο πρώτο φλερτ νιώθω άβολα, θα πω πελλάρα. Εκρήξεις ζήλιας, θυμού.

Δείτε εδώ ολόκληρη τη συνέντευξη τους και όσα αποκάλυψαν οι αγαπημένοι ηθοποιοί για την θεατρική τους παράσταση.

 

 

Επόμενο άρθρο

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Η αποκάλυψη της δημοσιογράφου και η αναφορά στη μητέρα του Βασάλου
11/02/2019 - 17:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

Χαριτίνη Ηλιάδου: Απαντά πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον Ερμογένη Σκιτίνη

Όσα δήλωσε για τη συνεργασία με τον Ανδρέα Γεωργίου και τη συμμετοχή της στις "8 Λέξεις"
11/09/2019 - 17:34

«Αστέρια στην Άμμο»: Η συγγραφέας έρχεται στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα»!

Την Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου, η Χριστιάνα Αριστοτέλους υποδέχεται τη Ρένα Ρώσση-Ζαΐρη
10/09/2019 - 16:37

Μαρία Ιωάννου: Ο λόγος που σώθηκε ο γάμος της και η συγκίνηση on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
06/09/2019 - 17:42

Ανδρέας Γεωργίου:Οι αποκαλύψεις για τις "8 Λέξεις" λίγο πριν την μεγάλη πρεμιέρα

Όσα θα δούμε στο πρώτο διπλό επεισόδιο την Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου στον Alpha Κύπρου
06/09/2019 - 16:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι ξεκαθαρίζει το Υπ. Παιδείας για τα προγράμματα Αλφαβητισμού

Καλεί τους εμπλεκόμενους φορείς να στηρίξουν την προσπάθεια αναβάθμισης

"Eπεισόδιο" ανάμεσα σε κυνηγούς και ακτιβιστές στο Παραλίμνι (BINTEO)

Εικόνες από την άγρια καταδίωξη μελών περιβαλλοντικής οργάνωσης

Τροχαίο ατύχημα στον αυτοκινητόδρομο, στο ύψος των Λατσιών

Οδηγός απώλεσε τον έλεγχο του οχήματός του - Στο σημείο μέλη της Αστυνομίας
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Φόρεσαν χειροπέδες στον ένοπλο που απειλούσε να ανατινάξει γέφυρα στο Κίεβο

Η αστυνομία είχε χαρακτηρίσει "προετοιμασία τρομοκρατικής επίθεσης" την ενέργειά του

Δήμαρχος στη Γαλλία υποχρεώνει τους κατοίκους της πόλης να είναι χαρούμενοι

Τους απαγορεύει να ακούν λυπητερή μουσική ή να διαβάζουν βιβλία με κακό τέλος

Τραμπ: «Η έσχατη επιλογή μας με το Ιράν είναι να πάμε σε πόλεμο»

Για "οικονομική τρομοκρατία"​​​​​​​ κάνει λόγο ο επικεφαλής της ιρανικής διπλωματίας

tv news

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 19/09/2019 - 06:00KITCHEN LAB