Ψυχαγωγία

Σοφοκλέους-Αρτεμίου: Το πιο ακραίο πράγμα που έκαναν για έναν έρωτα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Μιχάλης Σοφοκλέους και η Χριστιάνα Αρτεμίου μίλησαν στον δημοσιογράφο, Τάσο Ευαγγέλου και την εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» και μίλησαν για τις εξελίξεις στην αγαπημένη σειρά του Alpha «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα» αλλά και την προσωπική τους ζωή.

Για τις εξελίξεις στη Μουρμούρα ανέφεραν:

Φέτος έχουμε ωραίους γκεστ, ειδικά ανθρώπους που θα τραβήξουν το ενδιαφέρον. Έχουμε εκπλήξεις. είπαμε να κάνουμε κάτι διαφορετικό θα δούμε διάφορους γνωστούς αγαπημένους από τον χώρο της τηλεόρασης, ηθοποιούς τραγουδιστές, ποδοσφαιριστές και στο κοντινό μέλλον θα κάνουμε κάτι που το θεωρώ καινοτόμο. Θα φιλοξενήσουμε μια Τουρκοκύπρια ηθοποιό η οποία θα πρέπει να συνεργαστεί με τον Φώτη για την εξαγωγή χαλουμιού χωρίς να αγγίζουμε την πολιτική αλλά την ανθρώπινη πλευρά.

Για το πως είναι στη σχέση τους και τι τους ενοχλεί: 

Μ.Χ:  Έχω τις μαύρες μου τις άσπρες μου. Τα πάνω μου τα κάτω μου. Αντέχω τον εαυτό μου στις μαύρες μου αλλά προσπαθώ να μην ενοχλώ τους άλλους όταν είμαι στις μαύρες μου. Ίσως είναι η άμυνα μου, προτιμώ να το περνώ μόνος μου

Με ενοχλεί αφάνταστα το μουρμουρκώ, το σπαστικό και μερικές φορές η ακαταστασία. 

Χ.Α: Προσπαθώ να είμαι ήρεμη. Μια σχέση πρέπει να  είναι η βάση μας, η ισορροπία μας. Να είμαστε γεμάτη συναισθηματικά για να είμαστε εντάξει με τις δουλειές τις έξω.  

Σε μια σχέση με ενοχλεί πολύ η μιζέρια και η μουρμούρα που οδηγεί πάντα σε κακό. Μπορώ να κάνω καβγά. 

α

 

Το πρώτο βήμα όταν τσακωθούν σε μια σχέση:

Χ.Α: Νομίζω πάει εναλλάξ. Kάποιες φορές το κάνεις εσύ αλλά κάποτε έχεις την ανάγκη να το κάνει και ο άλλος.

Μ.Χ: Εγώ ανάλογα με το ποιος φταίει. Αν φταίω θα απολογηθώ θα βάλω νερό στο κρασί μου αλλά αν φταίει η Παναγιώτα θα περιμένω να το καταλάβει.

Το πιο ακράιο πράγμα για έναν έρωτα:

Μ.Χ: Μπήκα σε μια σοφίτα και περίμενα με τους χυμούς και το κερί. Ώρες.. Μπήκα και κρύφτηκα.

Χ.Α: Έκανα αρκετές παλαβομάρες αλλά γενικά είμαι «ατζιαμής». Λίγο στο πρώτο φλερτ νιώθω άβολα, θα πω πελλάρα. Εκρήξεις ζήλιας, θυμού.

Δείτε εδώ ολόκληρη τη συνέντευξη τους και όσα αποκάλυψαν οι αγαπημένοι ηθοποιοί για την θεατρική τους παράσταση.

 

 

Επόμενο άρθρο

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Η αποκάλυψη της δημοσιογράφου και η αναφορά στη μητέρα του Βασάλου
11/02/2019 - 17:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλενα Ευσταθίου:"Το ζαχαροπλαστείο είναι ο νέος μου επαγγελματικός χώρος"-ΒΙΝΤΕΟ

Τα σχόλια του κόσμου, οι influencers και το star system της Κύπρου
12/11/2019 - 16:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στις Κεντρικές Φυλακές (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την επισκέψη της παρουσιάστριας και όσα δήλωσε για την εμπειρία της
11/11/2019 - 17:01

Κύπρια έχασε 90 κιλά και εκπροσωπεί τη χώρα μας σε Διαγωνισμό Αδυνατίσματος

Το παράδειγμα ζωής που αξίζει να ακολουθήσεις και πώς με μια ψήφο μπορείς να την βοηθήσεις
01/11/2019 - 12:14

Ανδρέας Ανδρεόπουλος: "Μικρότερος είχα καβαλήσει το καλάμι. Έχω υπάρξει αγενής."

Όσα δήλωσε για τον ρόλο του στις "8 Λέξεις" και την επιθυμία του κάνει οικογένεια
31/10/2019 - 17:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρνείται ότι καταζητείται από την Ιντερπόλ ο Τατάρ

"Αναζητείται από την Ιντερπόλ, δεν μπορεί να πάει σε άλλη χώρα εκτός από την Τουρκία"

Στις φλόγες και το Φαράγγι του Άβακα στο Εθνικό Δάσος του Ακάμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Δυνάμεις πυρόσβεσης στην περιοχή για να ελέγξουν τα νέα μέτωπα

Τμήμα Δασών: Καθαρά έργο εμπρηστών οι πυρκαγιές στον Ακάμα

"Δεν είναι μόνο ο αριθμός των εστιών αλλά και η περιοχή που είχε επιλεγεί"
Ελλάδα

Αθήνα: Εξαρθρώθηκε μεγάλο κύκλωμα ναρκωτικών με 22 συλλήψεις στις Αχαρνές

Στο «καρτέλ» δύο εγκληματικές οργανώσεις και επτά συμμορίες

Σαρώνει την Ελλάδα η «Βικτώρια» με ακραία καιρικά φαινόμενα

Έντονα τα προβλήματα με πλημμύρες, κλειστά σχολεία και απεγκλωβισμούς

Συνεχίζεται μετά από 8 ημέρες η ομηρία του Έλληνα ναυτικού

Μετά από την πειρατεία που δέχθηκε το πετρελαιοφόρο που επέβαινε στο Τόγκο
Διεθνή

50-50 αν θα αναλάβει η νέα Ευρωπαϊκή Επιτροπή τον Δεκέμβριο

Οι εκλογές στη Βρετανία δημιουργούν περίπλοκα δεδομένα

Νέοι βομβαρδισμοί στη Γάζα ενώ ο αριθμός των νεκρών αυξήθηκε στους 11

Κλιμακώνονται οι συγκρούσεις με νεκρούς και τραυματίες

Τούρκος ΥΠΕΣ: Ολλανδία και Γερμανία συμφώνησαν να δεχθούν μέλη του ISIS

Οι δηλώσεις έγιναν στα πλαίσια της επαναπροώθησης κρατουμένων που ξεκίνησε τη Δευτέρα

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 13/11/2019 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ