Ψυχαγωγία

Σοκάρει η Αριστοτέλους: H σεξουαλική παρενόχληση και η σωματική βία που δέχθηκε!

Συγκλονίζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους με τις ανατριχιαστικές αποκαλύψεις που κάνει στο περιοδικό Omikron και τον δημοσιογράφο Γιάννη Χατζηγεωργίου, για πρώτη φορά στην πολυετή καριέρα της.

Η ίδια αποκαλύπτει ότι υπήρξε θύμα σεξουαλικής επίθεσης και σωματικής βίας. Συγκεκριμένα ανέφερε:

Για τη σωματική βία από πρώην της: "Έχω βιώσει και σωματική και ψυχολογική βία σε σχέση μου, σε μικρότερη ηλικία...Ήταν το πιο δυνατό μάθημα για να επιλέγω πια με πολύ αυστηρά κριτήρια  το τι ανθρώπους θα ήθελα να έχω στον περίγυρό μου και ποιους να εμπιστεύομαι.

Για την σεξουαλική επίθεση: Mου έχει συμβεί να μου γίνει σεξουαλική παρενόχληση... Θυμάμαι πως είχα πάει σε έναν παγκόσμιο διαγωνισμό ομορφιάς, στις Φιλιππίνες, ήμασταν στις τελικές πρόβες και ήρθε κάποιος χορηγός, μεγάλος σε ηλικία και μου πρότεινε το βράδυ να περάσω απ' το ξενοδοχείο του. Ήμουν ήρεμη. Παραδόξως...

Τον κοίταξα στα μάτια και τον ρώτησα "Έχετε κόρη;". Μου απάντησε "ναι". "Πόσο ετών είναι;" συνέχισα. "Στην ηλικία σου" μου είπε... Τότε του είπα "Πως θα νιώθατε αν κάποιος έκανε την ίδια πρόταση στην κόρη σας;". Εκεί σταμάτησε.

 

Επόμενο άρθρο

Λύγισε η Μενεγάκη - "Κλαίω...Μου άπλωναν τα χεράκια τους να τα πάρω μαζί μου"

Οι συγκινητικές στιγμές που βίωσε και όλα όσα θυμήθηκε και την έφεραν σε δύσκολη θέση
29/09/2019 - 17:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Soundtrack of love": Έξι νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά «Σ' αγαπώ"

Κυριακή 17 Νοεμβρίου στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
15/11/2019 - 09:08

"Όταν τα βάζεις με τη διαφθορά είναι φυσικό να δεχτείς απειλές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Διευθύντρια των Κεντρικών Φυλακών δηλώνει αποφασισμένη να συνεχίσει το έργο της
11/11/2019 - 17:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στις Κεντρικές Φυλακές (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την επισκέψη της παρουσιάστριας και όσα δήλωσε για την εμπειρία της
11/11/2019 - 17:01

Ήταν «νεκρός» και η μουσική τον ανέστησε (ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκλονιστική ιστορία που θα δούμε απόψε στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
10/11/2019 - 16:29

Backstage και οι... αφανείς ήρωες του "Soundtrack of love" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα έγιναν πίσω από τις κάμερες στο γύρισμα του αποψινού επεισοδίου
10/11/2019 - 13:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αγνοείται 63χρονος άνδρας από τη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Απουσιάζει από το χώρο διαμονής του τρεις μέρες

Πήγε να καψαλίσει χόρτα και προκάλεσε πυρκαγιά 58χρονος στην Πάφο

Λόγω των δυνατών ανέμων η φωτιά ξέφυγε του ελέγχου του άνδρα και προκάλεσε πυρκαγιά

Το ψυχογράφημα του 62χρονου ενόπλου της Ακρόπολης (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα περιγράφουν οι γείτονες και το πολύωρο θρίλερ στην οδό Ευέλθοντος
Ελλάδα

Ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 46η Επέτειο του Πολυτεχνείου

Την Κυριακή η μεγάλη πορεία με αυξημένα αστυνομικά μέτρα στο κέντρο της Αθήνας

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "
Διεθνή

Γαλλία: ένας νεκρός και ανυπολόγιστες ζημιές από τη σφοδρή χιονόπτωση

Έντονη κακοκαιρία πλήττει τα τελευταία 24ωρα τη χώρα προκαλώντας πληθώρα προβλημάτων

Μοράλες: «Για χάρη της Δημοκρατίας, μπορώ να μη συμμετέχω σε νέες εκλογές»

Ο πρώην Πρόεδρος της Βολιβίας δήλωσε την πρόθεσή του να υποχωρήσει αν χρειαστεί

Βέλγιο: Απόφοιτος Πολυτεχνείου ετών...εννέα

Ο μικρός Λόρεντ Σίμονς αναμένεται να αποφοιτήσει άμεσα ως ηλεκτρολόγος μηχανικός

tv news

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/11/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ