Ψυχαγωγία

Σοκάρει η Αριστοτέλους: H σεξουαλική παρενόχληση και η σωματική βία που δέχθηκε!

Συγκλονίζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους με τις ανατριχιαστικές αποκαλύψεις που κάνει στο περιοδικό Omikron και τον δημοσιογράφο Γιάννη Χατζηγεωργίου, για πρώτη φορά στην πολυετή καριέρα της.

Η ίδια αποκαλύπτει ότι υπήρξε θύμα σεξουαλικής επίθεσης και σωματικής βίας. Συγκεκριμένα ανέφερε:

Για τη σωματική βία από πρώην της: "Έχω βιώσει και σωματική και ψυχολογική βία σε σχέση μου, σε μικρότερη ηλικία...Ήταν το πιο δυνατό μάθημα για να επιλέγω πια με πολύ αυστηρά κριτήρια  το τι ανθρώπους θα ήθελα να έχω στον περίγυρό μου και ποιους να εμπιστεύομαι.

Για την σεξουαλική επίθεση: Mου έχει συμβεί να μου γίνει σεξουαλική παρενόχληση... Θυμάμαι πως είχα πάει σε έναν παγκόσμιο διαγωνισμό ομορφιάς, στις Φιλιππίνες, ήμασταν στις τελικές πρόβες και ήρθε κάποιος χορηγός, μεγάλος σε ηλικία και μου πρότεινε το βράδυ να περάσω απ' το ξενοδοχείο του. Ήμουν ήρεμη. Παραδόξως...

Τον κοίταξα στα μάτια και τον ρώτησα "Έχετε κόρη;". Μου απάντησε "ναι". "Πόσο ετών είναι;" συνέχισα. "Στην ηλικία σου" μου είπε... Τότε του είπα "Πως θα νιώθατε αν κάποιος έκανε την ίδια πρόταση στην κόρη σας;". Εκεί σταμάτησε.

 

Επόμενο άρθρο

Λύγισε η Μενεγάκη - "Κλαίω...Μου άπλωναν τα χεράκια τους να τα πάρω μαζί μου"

Οι συγκινητικές στιγμές που βίωσε και όλα όσα θυμήθηκε και την έφεραν σε δύσκολη θέση
29/09/2019 - 17:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η οικογενειακή απόδραση στη θάλασσα (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώτες βουτιές για φέτος με τα παιδιά της
06/06/2020 - 16:15

H Αριστοτέλους ξέσπασε σε κλάματα και αποχώρησε από το...στούντιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το θέμα που επηρέασε ψυχολογικά την παρουσιάστρια και το στιγμιότυπο
04/06/2020 - 16:04

Η Αριστοτέλους αποκαλύπτει το μεθύσι του αδερφού της όταν ήταν μικρός (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ιστορία που αποκάλυψε για πρώτη φορά ζωντανά στην εκπομπή
03/06/2020 - 17:19

Αριστοτέλους - Εφραίμ: Ιδού το υπέροχο σπίτι που στεγάζουν τον έρωτά τους (ΦΩΤΟ)

Η τοποθεσία, οι αγαπημένες γωνιές του ζευγαριού και η ιδιαίτερη διακόσμηση
01/06/2020 - 15:17

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους ξαπλώνει στην αιώρα "αγκαλιά" με την μικρή Μελίνα(ΦΩΤΟ)

Σαββατοκύριακο για την παρουσιάστρια σημαίνει χαλαρές οικογενειακές στιγμές
31/05/2020 - 09:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μιχαηλίδης στον Alpha: Σου δίνω WiFi, όμως βλέπω ό,τι περνά από τη συσκευή σου

Οι «κομάντος» της κυβερνοασφάλειας, τα υποψήφια θύματα και η...παραγωγική καραντίνα

Πτήση ζωής για 208 αδέσποτους σκύλους (BINTEO)

Πέταξαν με ναυλωμένη πτήση από Λάρνακα προς Βέλγιο με cargo αεροσκάφος

"Πόλεμος" με ξύλα και μπουκάλια και φόντο οπαδικές διαφορές στη Στασικράτους

Άγριος πετροπόλεμος στο κέντρο της Λευκωσίας μεταξύ δύο ομάδων νεαρών
Ελλάδα

Προκαλεί Κύπρο & Ελλάδα ο Ακάρ: "Οι ένοπλες δυνάμεις της Τουρκίας είναι έτοιμες"

Κάλεσε στην Άγκυρα για συνομιλίες τον Έλληνα Υπουργό Εξωτερικών Νίκο Παναγιωτόπουλο

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»
Διεθνή

Τέσσερις στους δέκα Αμερικανούς εφάρμοσαν τα "γιατροσόφια" του Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζει ακάθεκτος τις προκλητικές εμφανίσεις ο Τραμπ χωρίς μάσκα και μέτρα προφύλαξης

Γονάτισε για 8 λεπτά και 46 δευτερόλεπτα στη μνήμη Φλόιντ, ο Τριντό (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμφανίστηκε σε διαδήλωση κατά του ρατσισμού και απέτισε φόρο τιμής στα θύματα

Σχέδιο εκεχειρίας από Δευτέρα, ανακοίνωσε ο Σίσι μετά από συνάντηση με Χαφτάρ

Νέα πρωτοβουλία για τον τερματισμό της σύγκρουσης στη Λιβύη

tv news

Ένα ατύχημα αλλάζει τα δεδομένα... Η Μαρίνα παίζει το τελευταίο της χαρτί...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 07/06/2020 - 00:15ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ