Ψυχαγωγία

Σταυριανή Κωνσταντίνου:"Βίωσα την κακία στην δουλειά μου - Δεν θα άλλαζα κανάλι"

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Σταυριανή Κωνσταντίνου. Η παρουσιάστρια μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην οικογένεια της, την γνωριμία με τον άντρα της, και την εμπειρία της στον χώρο της τηλεόρασης. Η ίδια δήλωσε:

Θέλω να προστατεύω τα παιδιά μου. Οι γιοι μου έχουν μια άριστη σχέση παρά την διαφορά ηλικίας. Τα πάντα είναι να έχει άριστη σχέση με τα παιδιά σου…  Είμαι πολύ αυστηρή όμως και αν συμπεριφερθούν λάθος δεν έχω κανένα κόμπλεξ αν συμπεριφερθούν άσχημα. Ένιωθα πολύ άσχημα αλλά έπρεπε να το κάνω.

Έχει πολύ κακία ο χώρος μας. Είμαι 21 χρόνια στο Ρικ και δεν παρουσιάζομαι πουθενά και δεν κάνω παρέα με άλλους δημοσιογράφους και ο λόγος είναι γιατί δεν μπορώ τον ανταγωνισμό.  

Μόλις πήγα στο Ρικ ήταν πολύ δύσκολα. Ήταν δύσκολο να περνάς την πόρτα του Ρικ να πάει ένας νέος άνθρωπος εκεί. Δεν ήξερα που πήγαινα και το μόνο θετικό είναι ότι έχασα 6 κιλά. Πέρασα πολύ ζόρι αλλά ήταν και πολύ το άγχος γιατί είχες να κάνεις με μεγαθήρια της δημοσιογραφίας. ήταν δύσκολο να σε δεχτούν αλλά υπήρχε και πολύ κακία από άλλους ανθρώπους.  

Είμαι πολύ καλά στο ΡΙΚ. Δεν θα άλλαζα κανάλι.  Μεγάλωσα στο Ρικ και έδωσα τις μάχες μου όπως όλοι οι άνθρωποι. Τώρα είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα. Έδωσα τις μάχες μου και για γυναίκα για να καταφέρω αν με αποδεχτούν. Και αυτό το λέω γιατί δούλεψα πολύ σκληρά. Ο μεγάλος μου γιος στερήθηκε πολλά λόγω της δουλειάς μου.

Ο Σταύρος είναι ο άνθρωπος που μου γνώρισε τον σύζυγο μου. Ήταν Χριστούγεννα και κάναμε δελτίο και παίζαμε τρίλιζα πριν το δελτίο και με ρώτησε τι θα κάνω και μου είπε ότι γιορτάζει ένας φίλος μου και του λέω δεν ξέρω. Το είπα του αδερφού μου και μου λέει γιατί να μην πας και τελικά ήταν ο άντρας μου. Επειδή είμαστε του ίδιου χώρου συζητάμε την ουσία της δουλειάς. Αγαπιούμαστε.

Zω μια ζωή που δεν έχει καμία σχέση με την τηλεόραση. Στους ανθρώπους μου δεν υπάρχει λόγος να δικαιολογηθώ. Στον χώρο έκανα δυο πολύ καλούς φίλους που είμαστε σαν αδέρφια, Ηλιάνα Κωνσταντίνου και τον Κωνσταντίνο Τσιντά.

Η πιο έντονη στιγμή στην καριέρα μου ήταν το αεροπορικό της "Ήλιος".  

Δεν θα κάνω μπότοξ αλλά σκέφτομαι να κάνω μια πλαστική. Φοβάμαι λίγο το χειρουργείο αλλά άτε... 

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη της στο «Με αγάπη Χριστιάνα»:

Επόμενο άρθρο

Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά «16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» του ALPHA Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τη Μ. Δευτέρα, 22 Απριλίου, ξεκινά ένας παράφορος έρωτας...
18/04/2019 - 16:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πώς ευχήθηκαν οι επώνυμοι στο...έτερον ήμισυ για την ημέρα των ερωτευμένων;

Τα ρομαντικά στιγμιότυπα και τα...λόγια αγάπης που μοιράστηκαν δημοσίως
14/02/2020 - 16:44

Δ. Δημητριάδου: "Η ψυχανάλυση ήταν το καλύτερο δώρο που έκανα στον εαυτό μου"

Όσα ανέφερε για τις κόρες της, την ασχολία της πέρα από την υποκριτική και τα...οικονομικά
12/02/2020 - 17:04

Ι. Χατζηβασίλης: "Στην Αμερική για να τα βγάζω πέρα, έπαιρνα σκύλους περίπατο"

Όσα δήλωσε για την εμπειρία ενός ηθοποιού στη μεγαλούπολη και το...εναλλακτικό επάγγελμα
10/02/2020 - 17:02

Αυτός είναι ο ομορφότερος άντρας του πλανήτη,σύμφωνα με την Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Και δεν είναι ο Γιώργος Εφραίμ - Πού κατατάσσει τον σύζυγό της;
07/02/2020 - 16:58

Θάνος Πετρέλης: Απαντά αν θα πήγαινε κριτής σε...reality ταλέντων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πλήγμα της νυχτερινής διασκέδασης και η κριτική στους διαγωνισμούς τραγουδιού
07/02/2020 - 16:54

Xριστιάνα Αριστοτέλους: Χορεύει αλά...Shakira με κορμάκι και τακούνια (ΒΙΝΤΕΟ)

H εκρηκτική εμφάνιση της παρουσιάστριας σε ρυθμούς salsa δίπλα σε...επαγγελματίες χορευτές
05/02/2020 - 16:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τα στυγερά εγκλήματα που συγκλόνισαν την Αγία Νάπα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τετραπλή απόπειρα φόνου προστίθεται σε μια σειρά εγκληματικών γεγονότων

Έφυγε για να πάρει το καλάσνικοφ και δεν κατάλαβε ότι έφυγε ο στόχος (VID)

Τι δήλωσε αυτόπτης μάρτυρας στην κάμερα του ALPHA για την τετραπλή απόπειρα φόνου

"Πρόλαβε να σπρώξει την αδελφή μου στο έδαφος και δεν δέχτηκε σφαίρα στο κεφάλι"

Συγκλονιστική περιγραφή από την αδελφή της 26χρονης που τραυματίστηκε στην απόπειρα φόνου
Ελλάδα

Μπαράζ τουρκικών παραβιάσεων στο Αιγαίο την πρώτη ημέρα των συζητήσεων για ΜΟΕ

F-16 εισήλθαν στο FIR Αθηνών χωρίς προηγούμενη κατάθεση σχεδίων πτήσης

Φρίκη και αποτροπιασμός: Σεξουαλική κακοποίηση είχε υποστεί το 11μηνο βρέφος

Σοκάρουν οι λεπτομέρειες του πορίσματος του ιατροδικαστή

Ελλάδα: Δύο ύποπτα κρούσματα κορωνοϊού στο Θριάσιο Νοσοκομείο

Έχουν σταλεί δείγματά τους για περαιτέρω εξέταση ενώ ο ΕΟΔΥ εμφανίζεται καθησυχαστικός
Διεθνή

Μεγαλώνει διαρκώς η λίστα των νεκρών του «Covid-19» (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχείρηση επαναπατρισμού και δύο Ελλήνων από το κρουαζιερόπλοιο-«φάντασμα»

Λονδίνο: Κρατούσε τις σορούς δύο γυναικών σε κατάψυξη για τρία χρόνια (ΦΩΤΟ)

Ο άντρας που συνελήφθη φέρεται να κρατούσε τα πτώματα σε καταψύκτη του σπιτιού του

"Κρεμάστηκαν" από οροφή νοσοκομείου για να ευχηθούν στα παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρωτότυπη κίνηση πυροσβεστών στις ΗΠΑ και τα χαμόγελα των μικρών ασθενών

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/02/2020 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ