Ψυχαγωγία

Σταύρος Κωνσταντίνου: "Δεν είχα να φάω, έτυχε να φάω και...σκυλοτροφή" (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στο "Με αγάπη Χριστιάνα" ήταν σήμερα ο Σταύρος Κωνσταντίνου.

Ο Κύπριος τραγουδιστής μίλησε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και στους τηλεθεατές για τη καριέρα και τη ζωή του, ενώ μάλιστα αποκάλυψε για πρώτη φορά το δύσκολο ξεκίνημα στην Αθήνα μετά που κέρδισε το ριάλιτι τραγουδιού.

Όπως ανέφερε, αντιμετώπισε οικονομικά αδιέξοδα, με αποτέλεσμα να μην έχει να φάει και να τρέφεται από την τροφή του σκύλου.

"Όταν κέρδισα το παιχνίδι δεν είχα έπαθλο εγώ, είχα απλά ένα συμβόλαιο. Ήμουν απλά ένας στρατιώτης, οι γονείς μου δεν ήταν η εύπορη οικογένεια για να μου δώσουν κάποια χιλιάρικα να επιβιώσω από εκεί. Έκανα και εγώ κάποια παιδικά λάθη, είχα κάποια λεφτά και πήγα και αγόρασα σκύλο, επειδή είχα μάθει με σκύλο. Την επόμενη μέρα όμως, δεν είχα να φάω. Έτυχε να φάω και σκυλοτροφή. Έτυχε μια μέρα, να ξέρω ότι μεσολαβεί Σαββατοκύριακο, δεν θα μπορούσαν οι γονείς μου να μου κάνουν έμβασμα και ξύπνησα το πρωί και δεν είχα τίποτα σπίτι. Ήταν το ξεκίνημα, δεν είχα ξεκινήσει ούτε την πρώτη μου σεζόν. Δεν ζήτησα βοήθεια, γιατί δεν είναι του χαρακτήρα μου να ζητάω βοήθεια, θέλω ότι κάνω να το κάνω μόνος μου. Την επόμενη μέρα που έζησα αυτή την εμπειρία, χτύπησε το τηλέφωνο μου και ήταν για δουλειά, απ' όπου έπιασα μια πολύ καλή προκαταβολή"

Δείτε το απόσπασμα στο ακόλουθο βίντεο:

Επόμενο άρθρο

H «Αντελίνα, χτυπά το κουδούνι» στον ALPHA Κύπρου! (BINTEO)

Πότε κάνει πρεμιέρα το πολυαναμενόμενο τηλεπαιχνίδι που έρχεται να μοιράσει λεφτά;
26/05/2020 - 16:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο σωματοφύλακας των Κardashians για διακοπές στην Αθήνα με αιθέριες υπάρξεις

Δείτε φωτογραφίες και την καλοκαιρινή του απόδραση
05/07/2020 - 15:48

Σ. Κωνσταντίνου: Η πρώτη ανάρτηση μετά τον μυστικό γάμο με την Έλενα Ανδρέου

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση και η τρυφερή φωτογραφία
02/07/2020 - 10:51

Σταύρος Κωνσταντίνου – Έλενα Ανδρέου: Παντρεύτηκαν υπό άκρα μυστικότητα (ΦΩΤΟ)

Οι πρώτες φωτογραφίες από την τελετή - Δείτε την σχεδιάστρια μόδας ντυμένη νυφούλα
01/07/2020 - 14:47

Δυο σχεδόν μήνες μετά τον θάνατο του στην Αθήνα, η κηδεία του Ντίνου Μιχαηλίδη

Τελευταίο "αντίο" στον πρώην Υπουργό και βουλευτή το ερχόμενο Σάββατο, από τη Λεμεσό
25/06/2020 - 15:56

Χρήστος Μενιδιάτης – Ηλίας Βρεττός: Για πρώτη φορά μαζί στη σκηνή!

Ανοίγει και άλλο νυχτερινό κέντρο στην καλοκαιρινή Αθήνα
20/06/2020 - 17:34

Από Αθήνα και χωρίς πιστοποιητικό για Covid-19 οι πρώτοι επιβάτες

Εννέα αφίξεις και εννέα αναχωρήσεις στο αεροδρόμιο της Λάρνακας
20/06/2020 - 14:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι κατέδειξε η νεκροτομή επί της σορού του 24χρονου Ευαγόρα

Μοιραία η μη χρήση κράνους από τον άτυχο νεαρό που έχασε τη ζωή του στην άσφαλτο

Καταγγέλλουν προβλήματα στον στίβο για το ατύχημα στον Ιππόδρομο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακολουθούνται όλες οι προδιαγραφές διαβεβαιώνει ο Διευθυντής Λέσχης Ιπποδρόμων

ΦΩΤΟ: Απουσιάζει για ένατη μέρα από την οικία του στη Λεμεσό 15χρονος

Οι Αρχές καλούν οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να συνδράμει στον εντοπισμό
Ελλάδα

Ηλικιωμένος πατέρας σκότωσε τον γιο του και αυτοπυροβολήθηκε

Οι δύο άνδρες διαπληκτίζονταν συχνά τα τελευταία χρόνια

Τραγωδία στη Θεσσαλονίκη: Νεκρό αγοράκι που έπεσε από καρότσα φορτηγού

Διερευνώνται οι συνθήκες κάτω από τις οποίες έπεσε από το όχημα που βρισκόταν εν κινήσει

43 κρούσματα καταγράφηκαν το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Τα 36 περιστατικά της νόσου Covid-19 είναι "εισαγόμενα"
Διεθνή

Ισπανία: Το 5% έχει αντισώματα, η θεωρία της αγέλης αμφισβητείται

Τι αναφέρει νέα έρευνα που διεξήχθη στη χώρα

Μάικ Πομπέο: Αξιολογούμε ενδεχόμενη απαγόρευση του TikTok στις ΗΠΑ

"Τα δεδομένα των χρηστών βρίσκονται στα χέρια του Κομμουνιστικού Κόμματος της Κίνας"

ΒΙΝΤΕΟ: Η στιγμή που εκρήγνυται βυτιοφόρο στην Κολομβία και σκορπίζει το θάνατο

Εξερράγη όταν περαστικοί επιχειρούσαν να κλέψουν καύσιμα από το όχημα που ανετράπη

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 07/07/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ