Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ: Τα νεύρα, οι κρίσεις πανικού, τα ξεσπάσματα και η...Δανάη Παππά

Αποκαλυπτικός ήταν ο Στέφανος Μιχαήλ στο περιοδικό Playboy, ο οποίος μεταξύ άλλων αποκάλυψε πρώτη φορά ότι παθαίνει κρίσεις πανικού, ξεσπά σε δικά του άτομα ενώ σχολίασε και τη σχέση που φημολογούν ταν ότι ήταν με την Δανάη Παππά.

Για το αν έχει κουραστεί από τις φήμες ότι είναι ζευγάρι με την Δανάη Παππά:

Τα προσωπικά είναι αυτά που πουλάνε. Γι’ αυτό και σε ρωτάνε πάντα οι δημοσιογράφοι. Είναι αναμενόμενο. Δεν το θεωρώ κουραστικό. Απλά νομίζω πως μετά τις πέντε φορές καλό είναι να σταματήσουν να το ρωτάνε και οι ίδιοι.

Για το αν την έχει ψωνίσει με τις επιτυχίες των τελευταίων ετών:

Δεν έχω χάσει ποτέ τον εαυτό μου για να φτάσω σε αυτό το σημείο. Όταν βλέπω τον κόσμο να με σταματάει για να βγάλει φωτογραφίες και να εκδηλώσει την αγάπη του, το θεωρώ τη μεγαλύτερη ανταμοιβή για έναν καλλιτέχνη. Γιατί σε κάνει να αισθάνεσαι ότι αρέσεις, ότι κάνεις σωστά τη δουλειά σου και επιπρόσθετα εγώ χαίρομαι διότι έχω διαπιστώσει ότι ο κόσμος με αναγνωρίζει και για το ήθος μου. Για τον Στέφανο, όχι για τον Αλέξανδρο ή για τον Νεκτάριο ως ρόλο. Κι αυτό είναι πολύ σημαντικό για μένα.

gth

Για το αν κάποια στιγμή ζορίστηκε με τις υποχρεώσεις στο «Τατουάζ»:

Είμαι πάρα πολύ αγχώδης. Είναι ελάττωμα αυτό. Και όταν αγχωθώ πολύ, με πιάνει πανικός. Έχω νεύρα και ξεσπάω σε ανθρώπους δικούς μου. Μάλιστα οι πρώτοι έξι μήνες του «Τατουάζ» ήταν οι πιο δύσκολοι. Θυμάμαι όταν ήμασταν στην Αγγλία για γύρισμα να με πιάνει πρώτη φορά κρίση πανικού. Έφυγα από το ξενοδοχείο και περπατούσα μέσα στη βροχή και σε άγνωστους δρόμους χωρίς να ξέρω πού πηγαίνω. Δυσκολευόμουν να αναπνεύσω και απλά περπάταγα.

Επόμενο άρθρο

Miley Cyrus:"Είμαι παντρεμένη και με ελκύουν σεξουαλικά οι...γυναίκες"

Όλα όσα αποκάλυψε για τη σεξουαλικότητά της και τον σύζυγό της Liam Hemsworth
12/07/2019 - 10:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αποκάλυψη για Στέφανο Μιχαήλ-Δανάη Παππά:Έκαναν unfollow ο ένας τον άλλον (ΦΩΤΟ)

Οι φίλοι, συνεργάτες και σύμφωνα με τις φήμες πρώην ζευγάρι ήρθε σε...ρήξη
17/10/2019 - 16:50

Δανάη Παππά: "Προσβαλλόμουν. Ήθελα να αρπάξω το τηλέφωνο και να μιλήσω άσχημα"

Όσα δήλωσε για τα δημοσιεύματα που της χρεώνουν κάθε εβδομάδα διαφορετικό σύντροφο…
11/10/2019 - 08:51

Η Δανάη Παππά ανάρτησε πρώτη φορά φωτογραφία με τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο με τον αγαπημένο της από το ταξίδι της
10/09/2019 - 13:50

Δανάη Παππά: Παντρεύτηκε με τον σύντροφο της στην Αφρική; (ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι τους και η φωτογραφία που δημοσίευσε ο σύντροφος της
04/09/2019 - 12:47

«8 ΛΕΞΕΙΣ»: Αντίστροφη μέτρηση για την μεγάλη πρεμιέρα!

Πρεμιέρα ...με σέξι γυναίκες σε ένα ερωτικό τρίγωνο την Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου
04/09/2019 - 11:54

Ο Στέφανος Μιχαήλ ξεκαθαρίζει για τις κρίσεις πανικού: "Πήρε μεγάλη έκταση"

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή του στη σειρά "8 Λέξεις" και την προσωπική του ζωή
02/09/2019 - 15:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πορεία αλληλεγγύης στους Κούρδους και στο Συριακό λαό από ΑΚΕΛ και PYD

"Η Ρωσία μας στεναχωρεί και μας απογοητεύει γιατί η στάση της δεν υπερασπίζει το ΔΔ"

Παρουσιάστηκαν οι κομπίνες στη δίκη για αστέγους Λεμεσός (ΒΙΝΤΕΟ)

Πράματα και θάματα παρουσίασε ο Ανακριτής της υπόθεσης ενώπιον της έδρας

Διατηρούσε καφέ στην Ολλανδία και είχε social media o Σάκκος (ΒΙΝΤΕΟ)

Πέρασαν χειροπέδες σε καταζητούμενο της Europol 16 μήνες μετά
Ελλάδα

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης

Χρηματοκιβώτιο με 42.000 ευρώ έκανε "φτερά" από κατάστημα στο Βόλο

Ανθρωποκυνηγητό για τον εντοπισμό των δραστών

Από το "τιμόνι" της Google, στο πλευρό του Πρωθυπουργού

Στηβ Βρανάκης: πρώην επικεφαλής του Google Creative Lab, νυν σύμβουλος του Κ.Μητσοτάκη
Διεθνή

Δεκάδες χιλιάδες εξαγριωμένοι Λιβανέζοι κατέβηκαν στους δρόμους (ΦΩΤΟ)

Απαιτούν την απομάκρυνση της πολιτικής ελίτ που λεηλάτησε την οικονομία

Μαζεύει ψήφους ο Τζόνσον ενώ πολλοί βουλευτές δηλώνουν αναποφάσιστοι

Η συμφωνία θα επικυρωθεί μόνο αφού υπερψηφιστούν και οι εφαρμοστικοί νόμοι

Βόρεια Συρία: Παιδιά υπέστησαν εγκαύματα από χημικά όπλα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο 13χρονος Μοχάμεντ σφαδάζει από τους πόνους

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Νε τον Μιχάλη...Το μπούλινγκ, οι φοβίες,η παραμόρφωση και ο ξυλοδαρμός

Ο νεαρός με το σύνδρομο Tourette μαγεύει με τις μελωδίες τους, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 18/10/2019 - 23:40Η ΦΑΜΙΛΙΑ