Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ: Τα νεύρα, οι κρίσεις πανικού, τα ξεσπάσματα και η...Δανάη Παππά

Αποκαλυπτικός ήταν ο Στέφανος Μιχαήλ στο περιοδικό Playboy, ο οποίος μεταξύ άλλων αποκάλυψε πρώτη φορά ότι παθαίνει κρίσεις πανικού, ξεσπά σε δικά του άτομα ενώ σχολίασε και τη σχέση που φημολογούν ταν ότι ήταν με την Δανάη Παππά.

Για το αν έχει κουραστεί από τις φήμες ότι είναι ζευγάρι με την Δανάη Παππά:

Τα προσωπικά είναι αυτά που πουλάνε. Γι’ αυτό και σε ρωτάνε πάντα οι δημοσιογράφοι. Είναι αναμενόμενο. Δεν το θεωρώ κουραστικό. Απλά νομίζω πως μετά τις πέντε φορές καλό είναι να σταματήσουν να το ρωτάνε και οι ίδιοι.

Για το αν την έχει ψωνίσει με τις επιτυχίες των τελευταίων ετών:

Δεν έχω χάσει ποτέ τον εαυτό μου για να φτάσω σε αυτό το σημείο. Όταν βλέπω τον κόσμο να με σταματάει για να βγάλει φωτογραφίες και να εκδηλώσει την αγάπη του, το θεωρώ τη μεγαλύτερη ανταμοιβή για έναν καλλιτέχνη. Γιατί σε κάνει να αισθάνεσαι ότι αρέσεις, ότι κάνεις σωστά τη δουλειά σου και επιπρόσθετα εγώ χαίρομαι διότι έχω διαπιστώσει ότι ο κόσμος με αναγνωρίζει και για το ήθος μου. Για τον Στέφανο, όχι για τον Αλέξανδρο ή για τον Νεκτάριο ως ρόλο. Κι αυτό είναι πολύ σημαντικό για μένα.

gth

Για το αν κάποια στιγμή ζορίστηκε με τις υποχρεώσεις στο «Τατουάζ»:

Είμαι πάρα πολύ αγχώδης. Είναι ελάττωμα αυτό. Και όταν αγχωθώ πολύ, με πιάνει πανικός. Έχω νεύρα και ξεσπάω σε ανθρώπους δικούς μου. Μάλιστα οι πρώτοι έξι μήνες του «Τατουάζ» ήταν οι πιο δύσκολοι. Θυμάμαι όταν ήμασταν στην Αγγλία για γύρισμα να με πιάνει πρώτη φορά κρίση πανικού. Έφυγα από το ξενοδοχείο και περπατούσα μέσα στη βροχή και σε άγνωστους δρόμους χωρίς να ξέρω πού πηγαίνω. Δυσκολευόμουν να αναπνεύσω και απλά περπάταγα.

Επόμενο άρθρο

Miley Cyrus:"Είμαι παντρεμένη και με ελκύουν σεξουαλικά οι...γυναίκες"

Όλα όσα αποκάλυψε για τη σεξουαλικότητά της και τον σύζυγό της Liam Hemsworth
12/07/2019 - 10:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δανάη Παππά: Νέα δημόσια εμφάνιση με τον φημολογούμενο σύντροφο της (ΦΩΤΟ)

Ο φωτογραφικός φακός τους... πέτυχε ξανά σε βραδινή τους έξοδο
17/07/2019 - 10:54

Δανάη Παππά: Οι δηλώσεις για την προσωπική της ζωή και την κριτική που δέχτηκε

Οι φήμες την θέλουν ερωτευμένη με γοητευτικό επιχειρηματία
19/06/2019 - 10:36

Δανάη Παππά: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση με το νέο της σύντροφο! (ΦΩΤΟ)

Η βραδινή έξοδος και τα στιγμιότυπα που απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός
04/06/2019 - 10:12

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Η εξομολόγηση για τις κρίσεις πανικού και την κατάθλιψη

Τα συγκλονιστικά λόγια της ηθοποιού για τα "μικρά εγκεφαλικά" και η αποκάλυψη για τον γάμο
02/05/2019 - 09:36

Δανάη Παππά: Αυτός είναι ο σύντροφος της! (ΦΩΤΟ)

Και δεν πρόκειται για τον Στέφανο Μιχαήλ....
20/04/2019 - 15:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

40ήμερο πένθος από τον Δήμο Αμμοχώστου μετά το θάνατο του Αλέξη Γαλανού

Τη Δευτέρα 22 Ιουλίου οδηγείται στην τελευταία του κατοικία ο Δήμαρχος Αμμοχώστου

Σάλος για τη στέγαση του Εφετείου και του Εμπορικού Δικαστηρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενάντια στην υλοποίηση του σχεδίου τάχθηκαν τα μέλη της Επιτροπής Ελέγχου της Βουλής

Πτώση της θερμοκρασίας και βροχές στο σκηνικό του καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Κεραυνός χτύπησε αεροπλάνο που πετούσε προς Πάφο
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Νέο κύμα καύσωνα την επόμενη εβδομάδα στην Γαλλία 

Θα διαρκέσει αρκετές ημέρες και θα επιδεινώσει την ξηρασία που πλήττει τη χώρα

Μέι: Ανησυχώ για τη σημερινή κατάσταση της πολιτικής στη Βρετανία και διεθνώς 

"Ανικανότητα να συνδυάζουμε αρχές με ρεαλισμό και να κάνουμε συμβιβασμούς όπου απαιτείται"

Σε ισόβια κάθειρξη καταδικάστηκε ο βαρόνος ναρκωτικών "Ελ Τσάπο"

Κρίθηκε ένοχος για ανθρωποκτονίες, εισαγωγή και εμπόριο ναρκωτικών και ξέπλυμα χρήματος

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ