Ψυχαγωγία

Στέφανος Μιχαήλ:"Eίχα φίλους που με ζήλευαν και με προσέβαλαν λόγω δημοσιότητας"

Ο Στέφανος Μιχαήλ, παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό Playboy και μίλησε μεταξύ άλλων για τα παιδικά του χρόνια και τις δυσκολίες που συνάντησε. Συγκεκριμένα ανέφερε: 

Ποια είναι τα reality checks που έχεις

Μεγάλωσα με κάποια ιδανικά και κάποιες αξίες, τις οποίες έχω πάντα ψηλά και δεν τις ξεχνάω. Μεγάλωσα δύσκολα, είχα μόνο όσες ανέσεις χρειάζονται. Δεν είχα τίποτα περισσότερο και πιστεύω πως ήταν καλό αυτό, γιατί κατάλαβα μεγαλώνοντας τι αξίζει πραγματικά στη ζωή και τι όχι. Έβλεπα μια οικογένεια ενωμένη, με αγάπη, να προχωρούν, να πιάνουν τους στόχους τους, να χτίζουν σπίτι και σπουδάζουν εμένα και την αδερφή μου.

΄λκλμ,

Ποιες είναι οι αξίες με τις οποίες μεγάλωσες και κουβαλάς μαζί σου;

Αγάπη προς την οικογένεια και γενικότερα όλα αυτά που αντιπροσωπεύει ο όρος «οικογένεια». Επίσης ο σεβασμός προς όλο τον κόσμο. Θεωρώ πως, αν έχεις αξίες και δίπλα σου ανθρώπους που σε στηρίζουν και σε αγαπάνε, σου δίνουν τη δύναμη να προχωράς και να αντιλαμβάνεσαι ότι κι εσύ πρέπει να είσαι έτσι με τους υπόλοιπους. Είχα φίλους που μόλις ξεκίνησε όλη αυτή η δημοσιότητα μέσω της καριέρας μου, άλλαξαν τη συμπεριφορά τους. Ζηλεύανε ή έψαχναν αφορμές για να με προσβάλλουν χωρίς λόγο.

 

Επόμενο άρθρο

Αριστοτέλους-Εφραίμ: Αυτό είναι το Face App του ζευγαριού που αξίζει να δεις...

Πώς θα είναι σε είκοσι χρόνια το αγαπημένο ζευγάρι της showbiz;
20/07/2019 - 12:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στέφανος Μιχαήλ: "Έχω κοιμηθεί με γυναίκα που δεν ξέρω καν τ΄όνομά της" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι "πικάντικες" αποκαλύψεις για την προσωπική του ζωή και όλα όσα αφορούν τον έρωτα
24/12/2019 - 17:29

O Στέφανος Μιχαήλ ποζάρει....γυμνός και "αναστατώνει" (ΦΩΤΟ)

Το ημερολόγιο που συμμετέχει για καλό σκοπό και μπορείς να το κάνεις δικό σου
14/12/2019 - 15:18

Αποκαλυπτικός όσο ποτέ ο Στέφανος Μιχαήλ:"Ναι, με έχουν απατήσει..."

Όλα όσα αποκάλυψε ο ηθοποιός της σειράς "8 λέξεις" και αν συγχώρεσε την απιστία που έγινε!
19/11/2019 - 10:50

Αποκάλυψη για Στέφανο Μιχαήλ-Δανάη Παππά:Έκαναν unfollow ο ένας τον άλλον (ΦΩΤΟ)

Οι φίλοι, συνεργάτες και σύμφωνα με τις φήμες πρώην ζευγάρι ήρθε σε...ρήξη
17/10/2019 - 16:50

Ντέμι Μουρ:"Η μητέρα μου με πούλησε για 500 δολάρια,το έμαθα από τον βιαστή μου"

Οι νέες συγκλονιστικές αποκαλύψεις της γνωστής ηθοποιού για τα παδικά της χρόνια
24/09/2019 - 13:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προσπαθούν να «ενώσουν το παζλ» στην υπόθεση εξαφάνισης 31χρονου στη Λεμεσό

Η διερευνώμενη υπόθεση απαγωγής και η σύνδεση με πρόσωπο που εμπλέκεται σε απόπειρα φόνου

Χειροπέδες σε 22χρονο άνδρα για το άγριο φονικό στην Παλιά Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές αναζητούν και τον δεύτερο δράστη - Βρέθηκε το μαχαίρι

Αναζητούν τον οδηγό που προκάλεσε σοβαρό τροχαίο στην Πάφο

Εγκατέλειψε τη σκηνή πεζός - Τραυματίστηκαν σοβαρά δύο άτομα
Ελλάδα

«Ήμουν σοκαρισμένος και για αυτό έφυγα» είπε ο οδηγός της Corvette

Παρουσιάστηκε αυτοβούλως στην Τροχαία μια μέρα αφότου παρέσυρε 25χρονο μοτοσικλετιστή

«Τι βιαστικός λες και χωρίς πανσέληνο αύριο δε θα 'βλεπες να εκλείψω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα από τα αγαπημένα ποιήματα της Κικής Δημουλά σε ανάγνωση της ίδιας

«Έφυγε» από τη ζωή η μεγάλη ποιήτρια Κική Δημουλά

Θλίψη σκόρπισε η είδηση του θανάτου της
Διεθνή

Υπέρ της τετραμερούς συνάντησης για τη Συρία ο Βλαντιμίρ Πούτιν

Μετά από την ανακοίνωση του Τούρκου Προέδρου που έκανε λόγο για συζητήσεις στις 5 Μαρτίου

Οκτώ άτομα έχασαν τη ζωή τους από το σεισμό μεταξύ Τουρκίας και Ιράν (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μεταδίδουν τα διεθνή Μέσα ενημέρωσης για την κατάσταση στην περιοχή

tv news

«Παράδοση Κατ'Οίκον» Με καλεσμένο τον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή Κώστα Φασουλιώτη

Αποκαλύπτει στην Βασιλική Χατζηαδάμου ένδοξες ποδοσφαιρικές στιγμές και όσα τον σημάδεψαν
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 23/02/2020 - 14:30ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW