Ψυχαγωγία

Στόλισε οικογενειακώς χωρίς...Μαραντίνη η Σίσσυ Χριστίδου (ΦΩΤΟ)

Τα Χριστούγεννα είναι προ των πυλών και όλο και περισσότεροι είναι εκείνοι που ανεβάζουν φωτογραφίες από τους εντυπωσιακούς στολισμούς των σπιτιών τους.

Η Σίσσυ Χρηστίδου που είναι ιδιαίτερα δραστήρια στα social media ανέβασε στο προφίλ της στο Instagram στιγμιότυπα από το σπίτι της. Εκτός από τα παιδιά της στο στολισμό βοήθησε ο καλός της φίλος και στενός της συνεργάτης Παύλος Σταματόπουλος. Η Σίσσυ λοιπόν πόζαρε στον φακό με τον μικρό της γιο, Μιχαήλ- Άγγελο, αλλά και τον παρουσιαστή μπροστά από το εντυπωσιακό Χριστουγεννιάτικο δέντρο που στόλισε, από τις οικογενειακές φωτογραφίες πάντως έλειπε ο Θοδωρής Μαραντίνης. 

«Και του χρόνου παιδιά!!! #MerryChristmas», έγραψε στη λεζάντα και όπως ήταν αναμενόμενο, οι followers της έσπευσαν να γράψουν στα σχόλια τις δικές τους ευχές για τα Χριστούγεννα!

σισσυ

σισσυ

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει η Σάσα Σταμάτη:Τα περιστατικά βίας που βίωσε στα παρασκήνια εκπομπής

"Αρχίζει να τρέμει, με τραβάει από τον λαιμό και αρχίζει να με χτυπάει..."
25/11/2019 - 20:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Θοδωρής Μαραντίνης μας δείχνει πρώτη φορά το σπίτι του μετά το διαζύγιο(ΦΩΤΟ)

Το υπέροχο σαλόνι του και το...ποδήλατο που εντυπωσιάζει στην διακόσμηση
07/01/2020 - 11:55

Σίσσυ Χρηστίδου: Ταξίδι στη χώρα του Άγιου Βασίλη με σκοπό…να τον βρει (ΒΙΝΤΕΟ)

Η απόδραση της παρουσιάστριας και οι...συνταξιδιώτες της
28/12/2019 - 15:30

Αδειάζει τον Ουγγαρέζο η Σίσσυ Χρηστίδου: “Δεν με συμπαθεί…με έχει κάνει μπλοκ”

Το μπλοκ του παρουσιαστή και τα...συλλυπητήρια που δεν δόθηκαν ποτέ
16/12/2019 - 08:36

Η Έλλη Κοκκίνου απαντά πρώτη φορά για το unfollow που έκανε στην Σίσσυ Χρηστίδου

Οι δημοσιογράφοι επέμεναν για μια απάντηση και η τραγουδίστρια ξεκαθάρισε!
22/11/2019 - 09:02

Πανικόβλητη η Χρηστίδου με το παιδί της - Οι σειρήνες πολέμου και το...καταφύγιο

Όλα όσα ανέφερε η παρουσιάστρια για το ταξίδι της στο Ισραήλ
16/11/2019 - 11:00

Σίσσυ Χρηστίδου: Οι σειρήνες πολέμου στο Ισραήλ και το συγκλονιστικό μήνυμα της

Το ταξίδι της παρουσιάστριας με τον γιο της και οι στιγμές αγωνίας που βίωσαν
14/11/2019 - 11:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ώρες αγωνίας για την 18χρονη Αγγελική (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της

Κλείδωσαν την υπεύθυνη στην κουζίνα και ξάφρισαν το χρηματοκιβώτιο

Γκανγκστερική ληστεία με μαχαίρι πρωί-πρωί σε ενεχυροδανειστήριο στη Λευκωσία

Έστειλε σε άλλον χρήστη αρχείο παιδικής πορνογραφίας και τον "τσάκωσε" η Europol

Τι εντοπίστηκε στο σπίτι του 38χρονου στη Λευκωσία που συνελήφθη για την υπόθεση
Ελλάδα

Ληστεία Σχοινά-Γαρμπή: Έδεσαν και το γιο τους οι τέσσερις ένοπλοι κουκουλοφόροι

Έστησαν καρτέρι στη Γαρμπή, απείλησαν τον Σχοινά να του "φυτέψουν σφαίρα" και τους έκλεψαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο
Διεθνή

"Χτύπησε" ξανά ο Εγκέλαδος ενώ μακραίνει η λίστα των νεκρών στην Τουρκία

Κατάφερε να τηλεφωνήσει και να ζητήσει βοήθεια ενώ ήταν καταπλακωμένη από ερείπια

Κουβάλησε στους ώμους του το φέρετρο θύματος του σεισμού ο Ερντογάν (ΦΩΤΟ)

Ακύρωσε το πρόγραμμά του και μετέβη στην σεισμόπληκτη επαρχία Ελαζίγ

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 20:20ALPHA NEWS