Ψυχαγωγία

"Στροφή" για την Δέσποινα Βανδή: Γίνεται... πρωταγωνίστρια σε τηλεοπτική σειρά

"Στροφή" στην καριέρα της κάνει η Δέσποινα Βανδή την ερχόμενη τηλεοπτική σεζόν;

Την τηλεοπτική τους επιστροφή ετοιμάζουν ο Μιχάλης Ρέππας και ο Θανάσης Παπαθανασίου υπογράφοντας μια καινούργια σειρά και όπως φημολογείται πρωταγωνιστικό ρόλο θα έχει η γνωστή τραγουδίστρια!

Φαίνεται πως ήρθε η ώρα για η καλλιτέχνιδα μετά την συμμετοχή της στο θεατρικό μιούζικαλ "Mamma Mia", να αναλάβει και ένα πρωταγωνιστικό ρόλο, αφού μέχρι στιγμής έχει κάνει μόνο γκεστ στη σειρά “Δυο Ξένοι”.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

"Μπήκαμε" στην εντυπωσιακή έπαυλη της Έλεν Ντε Τζένερις και είναι "όνειρο"(ΦΩΤΟ)

Η παρουσιάστρια μαζί με την σύζυγό της έχουν μια περιουσία άξιας 330 εκατομμυρίων
26/07/2020 - 14:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πρεμιέρα σήμερα για την “Αγγελική” – Η αποκάλυψη για την εξέλιξη της σειράς(VID)

Όλα όσα θα δούμε στο σημερινό ανατρεπτικό επεισόδιο
14/09/2020 - 17:32

Και όμως η Δέσποινα Βανδή θα εμφανίζεται σε νυχτερινό μαγαζί της Λεμεσού(ΦΩΤΟ)

Με ποιον αγαπημένο Κύπριο καλλιτέχνη θα συνεργαστεί;
26/08/2020 - 10:28

"Αγγελική": Μόλις κυκλοφόρησε το επίσημο trailer και μας...υπόσχεται πολλά (VID)

“Υπογράφει” η ίδια επιτυχημένη ομάδα παραγωγής του “Έρωτας Μετά”
25/08/2020 - 16:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 07:1524 ΩΡΕΣ