Ψυχαγωγία

Συγκλονίζει η κόρη του Κασουλίδη: "Μετά από τρεις αποβολές...ήρθες εσύ" (ΦΩΤΟ)

Η Τζοάννα Κασουλίδου και ο Ανδρέας Ζακχαίος είναι γονείς, πριν ένα μήνα και έφεραν στον κόσμο το πρώτο τους παιδί. Μετά την γέννηση της μονάκριβης τους κορούλας, η οικογενειακή τους ευτυχία έχει ολοκληρωθεί και οι τρεις πλέουν σε πελάγη ευτυχίας.

Η κόρη του Ιωάννη Κασουλίδη δημοσίευσε μια πολύ συγκινητική ανάρτηση και αναφέρθηκε στις δύσκολες εξωσωματικές που πέρασε, τις αποβολές και την εγκυμοσύνη της.

Δείτε την σχετική ανάρτηση και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε:

Έχει περάσει κιόλας ένας μήνας που ήρθες και άλλαξες τα πάντα στη ζωή μας. Μας έκανες να πιστέψουμε στις προσευχές μας και στο «miracles do happen»! Ακύρωσες κάθε ίχνος μνήμης από τα πόσα είχαμε περάσει για να έρθεις κοντά μας. Τους 8 μήνες στο κρεβάτι με αιμοραγια, τον προβληματικό και αποκολλημενο πλακούντα, τη πρόωρη γεννα, τις αμέτρητες ενέσεις, τους τόσους εμετούς και ζαλάδες … και μια εγκυμοσύνη που κι εμείς δυσκολευτήκαμε πολύ να πιστέψουμε πως αυτό το ονειρο που ζούμε τώρα ειναι πραγματικότητα. Μετά από τρεις αποβολές, μετά από τρεις εξωσωματικές που δεν έπιασαν τόπο … εκεί που είπαμε φτάνει … ήρθες εσύ τοσο απροσμενα απο μονη σου … έκπληξη… και μας ξάφνιασες με την πόση δύναμη και πεισμα είχες να τα καταφερεις παρα τις τοσες δυσκολιες στη κυηση … για να σ’ έχουμε τώρα στην αγκαλιά μας. Δεν ξέρω ποσοι άγγελοι και πόσες προσευχές έχουν ακουστεί για να είσαι καλά και υγειης σημερα. Kαρδουλα μου! Αγαπη μου τεραστια, για σενα θα ξανανεβαινα το πιο δυσκολο βουνο ξανα και ξανα!

Επόμενο άρθρο

"Πρόβα νυφικού" για την Ελένη Χατζίδου με...αποκαλύψεις (ΦΩΤΟ)

Δείτε τί θα φορέσει και ποιον σχεδιαστή επέλεξε
25/02/2020 - 19:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Όταν μας είπε ο γιατρός ότι δεν ακουγόταν καρδιά, ο Γιώργος σοκαρίστηκε και..."

"Δώσαμε χρόνο να κλάψουμε..." - Οι δύσκολες στιγμές της αποβολής και όσα αποκάλυψε
04/04/2020 - 18:11

Το καρναβάλι πλησιάζει, ο Νεϊμάρ αποβλήθηκε (BINTEO)

Ο Βραζιλιάνος σούπερ σταρ «άναψε» και πάλι φωτιές με την κίνηση του
24/02/2020 - 11:03

Γυναίκα διαιτητής «πέταξε» εκτός γηπέδου οπαδό που την έβριζε (ΒΙΝΤΕΟ)

Δε χαρίστηκε ούτε λεπτό στον οπαδό που την έβριζε η διαιτητής της αναμέτρησης
10/02/2020 - 16:52

Σάβια Ορφανίδου: Μου τηλεφωνούν γυναίκες και μου λένε "έχω γονατίσει" (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυσκολίες που αντιμετωπίζουν τα μονήρη άτομα και οι αλλαγές που θέλει να πετύχει
07/02/2020 - 10:30

Ιωάννης Κασουλίδης: Έγινε παππούς - Η κόρη του απέκτησε το πρώτο της παιδί(ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία απ΄το μαιευτήριο, το όνομα που θα δώσουν και οι...πρώτες πληροφορίες
24/01/2020 - 15:43

Νικητής στην Κρήτη με Καμαρά ο Ολυμπιακός

Πήρε έστω και δύσκολα το τρίποντο της επιτυχίας η ομάδα του Πειραιά
22/01/2020 - 20:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μια τηλεφωνική γραμμή ψυχολογικής υποστήριξης για ιατρούς και νοσηλευτές (VID)

Η Άννα Χατζηιωάννου, Ψυχοθεραπεύτρια και μια εκ των συντελεστών, μίλησε στον Alpha

Κατεχόμενα: Επτάχρονο κρούσμα κορωνοϊού και νέα καραντίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στα δάχτυλα του ενός χεριού ο αριθμός των Τ/κ που περνούν στις ελεύθερες περιοχές

Δρ. Καραγιάννης: «Η εβδομάδα που έρχεται είναι καθοριστική» (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε ο Καθηγητής στο Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων του Alpha
Ελλάδα

Ανακοινώθηκαν 62 νέα κρούσματα κορωνοϊού και 5 ακόμη θάνατοι στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.735

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας
Διεθνή

Στο νοσοκομείο εισήχθη ο Μπόρις Τζόνσον προκειμένου να υποβληθεί σε εξετάσεις

Συνεχίζει να έχει συμπτώματα του νέου κορωνοϊού 10 μέρες αφότου διαγνώσθηκε θετικός

Βασίλισσα Ελισάβετ: «Θα πετύχουμε. Κι αυτή η επιτυχία θα ανήκει σε όλους μας»

Με ένα σπάνιο διάγγελμά της η Βασίλισσα απευθύνθηκε στο βρετανικό λαό

Πειραματικό φάρμακο «μπλοκάρει» την είσοδο του κορωνοϊού στα κύτταρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η διεθνής επιστημονική κοινότητα δίνει μάχη με το χρόνο για τη θεραπεία

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 06/04/2020 - 02:00DIVIDED